Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PSG mogą sobie kupować. kolejnych grajków, historii nie kupią;) Barca czy Real będą zawsze a szejk może się zwinąć za parę lat;)
0
Benzema Benzema Benzema co za gość!
0
To jest cały Karim Benzema, to jest cały Real!
2
I to jest cały Real Madryt
1
Paredes pewnie skończy z czerwoną;)
0
Aj była okazja! Ulubione słowo Darka:)
0
Real dziś awans coś czuje niestety..
0
@Emhyr blokują im "Pas i szlak" czyli handel lądowy z Europą, ale o dziwo dla USA to korzystna sytuacja, przypadek?
0
Chyba Bayern przełamał kryzys:)
3
@barcelonaLM chcą Nas wciągnąć w wojnę...
1
@Janiama na luzie, na spokoju, top:)
2
@barcelonaLM znając życie Messi by pewnie jednego karnego przestrzelił;)
1
Lewy GOAT haha!
2
To sobie Robert postrzela hehe
0
@Danny Gaucho Lewy Top!
0
Co im tak mikrofony piszczą?!
0
Ciekawy artykuł:
https://cyberdefence24.pl/polityka-i-prawo/chinska-cenzura-ma-nowe-zajecie-dba-aby-wierzono-w-propagande-putina-o-wojnie-w-ukrainie
0
Mam nadzieję, że nasze firmy zbrojeniowe wrócę do tej koncepcji!
10
Duch Kijowa;)
https://mobile.twitter.com/COBI_Bricks/status/1500921942030917636
0
@18cm AK-47:) .
5
Nie przegapcie, dziś wieczorem o godz 20:
https://mobile.twitter.com/PiotrZychowicz/status/1500861285935820805
1
Pamiętajmy komu dziękować za wzrost cen żywności, paliwa, energii, za Covid, kto zużywa tyle zasobów świata... kraj na Ch...
Zachód i USA stworzyli potwora i tego potwora niestety trzeba zniszczyć...
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/chiny-masowo-wykupuja-zboza-maja-juz-polowe-swiatowych-zapasow/gbkys6l
0
@Kondziubarca ok czyli rozumiem sankcje na Rosję dalej zostają:)
2
Jesli będzie rozejm, to rozumiem, że Ukraina wystawi Rosji fakturę za straty wojenne!
6
Big City Life:)
1
Arsenal może realnie wrócić do LM;)
3
@FC1899Barca a Chiny ostatnio ktoś napisał, że mają olbrzymie zapasy pszenicy...Idzie 3 wojna światowa niestety...Będzie reset światowy..:/
0
@Colon UE i USA da pewnie kasę na to;)
1
@VamosGirl wszystko potrwa jeszcze długo, to początek większej gry, skończy się na konflikcie USA kontra Chiny w przyszłości
5
To wstrząśnie wszystkimi:
https://mobile.twitter.com/SzJadczak/status/1499996391778787328