0

PSG mogą sobie kupować. kolejnych grajków, historii nie kupią;) Barca czy Real będą zawsze a szejk może się zwinąć za parę lat;)

0

Benzema Benzema Benzema co za gość!

0

To jest cały Karim Benzema, to jest cały Real!

2

I to jest cały Real Madryt

1

Paredes pewnie skończy z czerwoną;)

0

Aj była okazja! Ulubione słowo Darka:)

0

Real dziś awans coś czuje niestety..

0

@Emhyr blokują im "Pas i szlak" czyli handel lądowy z Europą, ale o dziwo dla USA to korzystna sytuacja, przypadek?

0

Chyba Bayern przełamał kryzys:)

3

@barcelonaLM chcą Nas wciągnąć w wojnę...

1

@Janiama na luzie, na spokoju, top:)

2

@barcelonaLM znając życie Messi by pewnie jednego karnego przestrzelił;)

1

Lewy GOAT haha!

2

To sobie Robert postrzela hehe

0

@Danny Gaucho Lewy Top!

0

Co im tak mikrofony piszczą?!

0

Mam nadzieję, że nasze firmy zbrojeniowe wrócę do tej koncepcji!


0

@18cm AK-47:) .

5

1

Pamiętajmy komu dziękować za wzrost cen żywności, paliwa, energii, za Covid, kto zużywa tyle zasobów świata... kraj na Ch...
Zachód i USA stworzyli potwora i tego potwora niestety trzeba zniszczyć...

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/chiny-masowo-wykupuja-zboza-maja-juz-polowe-swiatowych-zapasow/gbkys6l

0

@Kondziubarca ok czyli rozumiem sankcje na Rosję dalej zostają:)

2

Jesli będzie rozejm, to rozumiem, że Ukraina wystawi Rosji fakturę za straty wojenne!

6

Big City Life:)

1

Arsenal może realnie wrócić do LM;)

3

@FC1899Barca a Chiny ostatnio ktoś napisał, że mają olbrzymie zapasy pszenicy...Idzie 3 wojna światowa niestety...Będzie reset światowy..:/

0

@Colon UE i USA da pewnie kasę na to;)

1

@VamosGirl wszystko potrwa jeszcze długo, to początek większej gry, skończy się na konflikcie USA kontra Chiny w przyszłości

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?