Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Atletico i Liverpool awanse:)
0
Czyli Lewy może skorzystać z prawa Webstera;)
https://bundesliga.onet.pl/robert-lewandowski-moze-przejsc-do-historii-rzadko-stosuje-sie-to-prawo/b6e97cj
2
Warto przypomnieć sobie skład Villarealu w meczu z Arsenalem z 2006 roku, półfinał LM, 1-szy mecz:
Villarreal: Barbosa, Venta, Alvarez, Arzo, Arruabarrena, Senna, Tacchinardi, Riquelme, Sorin, Jose Mari, Forlan.
Subs: Vallejo, Josico, Guayre, Calleja, Hector Font, Edu, Franco.
0
A jutro Atletico wyrzuci Man City pewnie
1
To koniec Nagelsmanna w Bayernie!
1
Czyżby dwie dogrywki;)?
1
Blue is the colour!
0
Może Lewy celowo gra na czerwoną kartkę, żeby wymusić transfer
0
Legia wyrównuje na 1-1 z Dynamem, to jest meczycho a nie LM:)
0
Lewy nie jest sobą, widać że transfer do Barcy mocno zaprząta mu głowę;)
0
Czy już wiadomo w jakiej dzielnicy Barcelony zamieszka Robert Lewandowski? ;)
1
Myślicie, że jest jakakolwiek szansa na choćby częściowe odblokowanie oblężenia Mariupola i dostarczenie zapasów jedzenia, leków i amunicji oraz ewakuacji rannych? Ja wiem, że walczy tam m.in. pułk Azow, ale sa też żołnierze Piechoty Morskiej i dziesiątki tys. cywili, miasto zniszczone w 90% a może i więcej a oni dalej się trzymają, szkoda mi tych obrońców naprawdę...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dzisiaj nie przegapcie, mamy poniedziałek a więc u Piotra Zychowicza zegar Wolskiego a właściwie to "ćwiartka", godz.20.00, obecność obowiązkowa;)
1
@Cule1234 Jaki to Tier?
0
@barcelonaLM jakie źródło?!
5
Tak naprawdę wg mnie śledztwo powinna przeprowadzić amerykańska agencja do spraw badania wypadków lotniczych czyli NTSB
1
Czyli bomba w centropłacie rozumiem, a więc mamy wojnę z Rosją!
1
Antoni show teraz:)
28
Strona Realu padła, niezły kabaret haha
0
Potężny grajek ten Luuk naprawdę:)
0
Nie rozumiem Xaviego czemu Gavi ostatnio tak mało gra...
0
Jarosław wychodzi na mównicę!
0
Czemu Gavi nie gra w 1szym składzie?
2
Około 21 przemowa Jarosława Kaczyńskiego pod Pałacem Prezydenckim;)
1
Czyli Raków z czołowej 3-ki także straci punkty, ludzie przegrają cash na "pewniakach" a buki zadowolone;)
3
I takie Villareal się przyjemnie ogląda a nie wczoraj Atletico gdzie aż oczy bolały;)
0
@Salchent myślami w Barcelonie już;)
0
Villareal z tym kontrami nie będzie wg mnir skazany na porażkę w Monachium;)
1
Ja pierdzielę Pedraza!