0

@Medium Atletico i Liverpool awanse:)

0

2

Warto przypomnieć sobie skład Villarealu w meczu z Arsenalem z 2006 roku, półfinał LM, 1-szy mecz:

Villarreal: Barbosa, Venta, Alvarez, Arzo, Arruabarrena, Senna, Tacchinardi, Riquelme, Sorin, Jose Mari, Forlan.

Subs: Vallejo, Josico, Guayre, Calleja, Hector Font, Edu, Franco.

0

A jutro Atletico wyrzuci Man City pewnie

1

To koniec Nagelsmanna w Bayernie!

1

Czyżby dwie dogrywki;)?

1

Blue is the colour!

0

Może Lewy celowo gra na czerwoną kartkę, żeby wymusić transfer

0

Legia wyrównuje na 1-1 z Dynamem, to jest meczycho a nie LM:)

0

Lewy nie jest sobą, widać że transfer do Barcy mocno zaprząta mu głowę;)

0

Czy już wiadomo w jakiej dzielnicy Barcelony zamieszka Robert Lewandowski? ;)

1

Myślicie, że jest jakakolwiek szansa na choćby częściowe odblokowanie oblężenia Mariupola i dostarczenie zapasów jedzenia, leków i amunicji oraz ewakuacji rannych? Ja wiem, że walczy tam m.in. pułk Azow, ale sa też żołnierze Piechoty Morskiej i dziesiątki tys. cywili, miasto zniszczone w 90% a może i więcej a oni dalej się trzymają, szkoda mi tych obrońców naprawdę...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dzisiaj nie przegapcie, mamy poniedziałek a więc u Piotra Zychowicza zegar Wolskiego a właściwie to "ćwiartka", godz.20.00, obecność obowiązkowa;)

1

@Cule1234 Jaki to Tier?

0

@barcelonaLM jakie źródło?!

5

Tak naprawdę wg mnie śledztwo powinna przeprowadzić amerykańska agencja do spraw badania wypadków lotniczych czyli NTSB

1

Czyli bomba w centropłacie rozumiem, a więc mamy wojnę z Rosją!

1

Antoni show teraz:)

28

Strona Realu padła, niezły kabaret haha

0

Potężny grajek ten Luuk naprawdę:)

0

Nie rozumiem Xaviego czemu Gavi ostatnio tak mało gra...

0

Jarosław wychodzi na mównicę!

0

Czemu Gavi nie gra w 1szym składzie?

2

Około 21 przemowa Jarosława Kaczyńskiego pod Pałacem Prezydenckim;)

1

Czyli Raków z czołowej 3-ki także straci punkty, ludzie przegrają cash na "pewniakach" a buki zadowolone;)

3

I takie Villareal się przyjemnie ogląda a nie wczoraj Atletico gdzie aż oczy bolały;)

0

@Salchent myślami w Barcelonie już;)

0

Villareal z tym kontrami nie będzie wg mnir skazany na porażkę w Monachium;)

1

Ja pierdzielę Pedraza!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?