Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pogba jeszcze 10 komentarzy napisz w obronie Rafała;)
0
Pięknie Raków!!!
23
Jest głos prezesa PZPN:
https://mobile.twitter.com/Czarek_Kulesza/status/1521125977107185665
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 a Skorża?
12
Rafał Trzaskowski jako prezydent Warszawy to kompromitacja dla całego kraju...
Jak nie mecz teraz to Marsz Niepodległości, on zawsze ma jakiś problem z polskością, z zachodnimi wzorcami jakoś nigdy...
0
@tomek8756 czyli Rafałek sobie może ot takie decyzje podejmować? Nie wiem skąd takie kompetecje, to jest śmieszne i mam nadzieję, że kibice wejdą z oprawami albo zrobią wypad pod ratusz
13
#TeamRaków dzisiaj:)
3
To Tymek Puchacz mistrzem Turcji?! Jaja;)
8
Dobry wynik dla Stali:)
0
Jaki jest wg Was top 3 zawodników na świecie obecnie?
Do 30 lat:
Powyżej 30 lat:
0
@sevs nie bądź takim pesymistą;)
2
Lecimy Stal po 3 punkty!
1
Udanej majówki wszystkim!
https://mobile.twitter.com/MarcinNajman/status/1520412159984947201
1
Mainz 2-0, Robert uciekaj od Nagelsmanna, cała Barcelona na Ciebie czeka;)
3
@kapi267 uważaj na kieszonkowców;)
4
Miedź Legnica praktycznie awans do Ekstraklasy;) Witamy w elicie!
1
Pięknie Strasbourg! Gonić tych gwiazdorków z PSG:)
11
@MesQueUnClub96 ale chodzi o sam fakt, że Mino jeszcze dobrze nie ostygł ( w momencie 1 info) a ten się martwi o wojny menadżerów, żenada do kwadratu ten wpis
7
Zibi Top widzę xD
https://mobile.twitter.com/BoniekZibi/status/1519647905367437312
5
Wow Thiago! Jakby to weszło:)
1
Real ma w DNA wpisaną Ligę Mistrzów niestety
1
Real ma tą przewagę, że w lidze ma spokój a City na dwóch frontach
0
@Kamil.FCB10 tak po wygranym finale...
0
El profesor haha
1
Karny chyba...
.
0
Pięknie Silva!!!
1
Raport z 1 ligi:
Widzew - Korona 1-2, 89min
0
Skończy sie 2-3...ech...
2
Mahrez coś ty zrobił!