3

Ramsey dzięki;)

1

Trapp coś wyciągnie na pewno;)

0

@dasouzar11 ja 2 biorę od razu, domową i wyjazdową;)

2

@pt9 czyli nie powinien u Nas grać...

1

@MesQueUnClub96 a no widzisz, ja oglądam w Szkocji, więc nie byłem pewien

0

Jeśli ktoś szuka transmisji legalnej za free to kanał BT Sport na YT( nie daję gwarancji czy w PL zadziała, ale można użyć VPN):


0

@masq a gdzie Gaya?

0

@michal26 ogólnie jak to Korwin o różnych sprawach hehe, tu całość:

7

7

Dembele na moj nos na 99% w PSG wyląduje, idealny klub dla takich gagatków:)

0

@Nazio87 Serio?! To Mati Borek jest bi i Lewy też? Szok mały;)

1

@Batys grał w gry haha

2

Też uważam, że ten news z Dembele to fake, on zażądał by 100mln za podpis tyle co Mbappe, w końcu ostatnie pół roku gra taki kosmos, to chyba mu się należy;)

0

Jak już przyjdzie Lewy to zaczynam wklejać statystyki i rekordy z Nim związane, skończy się w końcu ten spam ze statsami Messiego;)

1

@masq w tych pieniądzach zgoda:)

0

@masq wszystko spoko, fajnie, ale to jednak Brazylijczyk, czyli problemy w przyszłości. Chłopak pogra parę sezonów na wysokim poziomie a później samba, zjazd i koniec kariery...Dlatego z Ameryki Południowej, wolę ściągać magików z Argentyny czy Urugwaju np., dużo bardziej odpowiedzialni i profesjonalni

0

Myślałem jednak, że Lech ma dużo więcej klasy...

https://mobile.twitter.com/WeszloCom/status/1526115782740037632

2

@barcelonaLM niech idą do Kuby lub Królewskiego, co piłkarze maja do tego, ktoś ich zatrudniał i wystawiał...A Polaków w Wiśle jak na lekarstwo, Cupiał wydawał kasę, ale opierał zespół na najlepszych Polakach a jak obecna Wisla nie ma pieniędzy, yo niech wykorzystują swoją szkółkę, obecna Wisla to wieża Babel i pośmiewisko...

2

Barca do tej pory 37 meczów 68 bramek, szału nie ma dlatego właśnie potrzebny jest goleador jak Lewy

4

City nigdy nie będą najwięksi z największych, nie mają takiego mentalu, typowy szejkowy klub jak PSG a ligę angielską wygrywają głównie szeroką, dobra jakościową kadrą i tyle. W LM tradycyjnie plecy:)

7

Ekstraklasa Ekstraklasa Stal Mielec! Haha

1

Messi pewnie chce z Lewym grać;)

0

@clyde Young Leosia!

3

Polska i Ida się ośmieszyła, tak wchodzić w tyłek, dać "braciom" z Ukrainy 12pkt i dostać w zamian 0, szkoda komentować...

1

Ustawka i tyle...

3

Wstyd Ukraino, wstyd...

3

Ukraina serio dała Polsce 0 punktów?! Ok to ja też im zł nie przeleje więcej...

1

@MesQueUnClub96 Viaplay załamany chyba;)

4

Ciekawe ile Lewy sprzeda koszulek? Myślę w samym PL i wśród Polonii pare milionów;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?