Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ramsey dzięki;)
1
Trapp coś wyciągnie na pewno;)
0
@dasouzar11 ja 2 biorę od razu, domową i wyjazdową;)
2
O kurka wodna!
https://mobile.twitter.com/FutbolRebelia/status/1527015121209417728
2
@pt9 czyli nie powinien u Nas grać...
1
@MesQueUnClub96 a no widzisz, ja oglądam w Szkocji, więc nie byłem pewien
0
Jeśli ktoś szuka transmisji legalnej za free to kanał BT Sport na YT( nie daję gwarancji czy w PL zadziała, ale można użyć VPN):
0
@masq a gdzie Gaya?
0
@michal26 ogólnie jak to Korwin o różnych sprawach hehe, tu całość:
7
Pan Janusz widzę dalej w formie haha:
https://mobile.twitter.com/KorolukM/status/1526458217081065472
7
Dembele na moj nos na 99% w PSG wyląduje, idealny klub dla takich gagatków:)
0
@Nazio87 Serio?! To Mati Borek jest bi i Lewy też? Szok mały;)
1
@Batys grał w gry haha
2
Też uważam, że ten news z Dembele to fake, on zażądał by 100mln za podpis tyle co Mbappe, w końcu ostatnie pół roku gra taki kosmos, to chyba mu się należy;)
0
Jak już przyjdzie Lewy to zaczynam wklejać statystyki i rekordy z Nim związane, skończy się w końcu ten spam ze statsami Messiego;)
1
@masq w tych pieniądzach zgoda:)
0
@masq wszystko spoko, fajnie, ale to jednak Brazylijczyk, czyli problemy w przyszłości. Chłopak pogra parę sezonów na wysokim poziomie a później samba, zjazd i koniec kariery...Dlatego z Ameryki Południowej, wolę ściągać magików z Argentyny czy Urugwaju np., dużo bardziej odpowiedzialni i profesjonalni
0
Myślałem jednak, że Lech ma dużo więcej klasy...
https://mobile.twitter.com/WeszloCom/status/1526115782740037632
2
@barcelonaLM niech idą do Kuby lub Królewskiego, co piłkarze maja do tego, ktoś ich zatrudniał i wystawiał...A Polaków w Wiśle jak na lekarstwo, Cupiał wydawał kasę, ale opierał zespół na najlepszych Polakach a jak obecna Wisla nie ma pieniędzy, yo niech wykorzystują swoją szkółkę, obecna Wisla to wieża Babel i pośmiewisko...
2
Barca do tej pory 37 meczów 68 bramek, szału nie ma dlatego właśnie potrzebny jest goleador jak Lewy
4
City nigdy nie będą najwięksi z największych, nie mają takiego mentalu, typowy szejkowy klub jak PSG a ligę angielską wygrywają głównie szeroką, dobra jakościową kadrą i tyle. W LM tradycyjnie plecy:)
7
Ekstraklasa Ekstraklasa Stal Mielec! Haha
1
Messi pewnie chce z Lewym grać;)
0
@clyde Young Leosia!
3
Polska i Ida się ośmieszyła, tak wchodzić w tyłek, dać "braciom" z Ukrainy 12pkt i dostać w zamian 0, szkoda komentować...
1
Ustawka i tyle...
3
Wstyd Ukraino, wstyd...
3
Ukraina serio dała Polsce 0 punktów?! Ok to ja też im zł nie przeleje więcej...
1
@MesQueUnClub96 Viaplay załamany chyba;)
4
Ciekawe ile Lewy sprzeda koszulek? Myślę w samym PL i wśród Polonii pare milionów;)