0

Do kiedy Lewy może skorzystać z prawa Webstera? Ostatni mecz Bayern rozegrał 14 maja czyli co do 29 maja mógł złożyć pismo o wykupie swojego kontraktu?

0

@Cule1234 w Jagiellonii dalej ten komputer wybiera trenerów?!

0

@Piorun ten smecz dramat ech...

5

Ojejku jejku jaki pokrzywdzony i biedny Bayern a jak sami wyciągają z innych niemieckich klubów piłkarzy to fajnie, to ok? I bardzo ładnie Lewy im pokazał, teraz pewnie zrobią na Niego nagonkę w mediach a niech sobie robią hehe

Na pewno Robert będzie się strasznie przejmował opinią Narodu, który wymordował miliony Polaków, który nie wypłacił PL reparacji wojennych, który świetnie dogaduje sie z Rosją, który niechętnie pomaga Ukrainie, który tłamsi polski przemysł i rozwój, byleby tylko Polska nie urosła za mocno...

0

Mało dziś Hubert serwisem punktow wygrywał a szkoda

1

Hubert nie może psuć takich piłek!

2

Hubi emocje lubi;)

0

@gumaz niestety chyba 3 0 się szykuje...

0

@Cadafaz w sumie racja

1

@takisobiektos Rublow-Sinner uważam, że najciekawszy:)

1

Znakomicie dzisiaj wygląda ten Ruud:/ Ciężko będzie miał Hubert

0

Hubert coś za dużo niewymuszonych błędów na początku...

0

Brawo Korona, witamy w elicie!:)

4

Hej! Hej! Korona!!!

0

@Chaoss no np. w takim warunkach chyba by im to pomagało w kontroli bolidu;)

0

Ciekawi mnie czemu w F1 nie ma napędu na 4 koła?

0

Ciekaw jestem ilu dojedzie do mety, żeby połowa to bedzie dobrze

5

Haha już gość dzwona zrobił, ja nie mogę najlepsi kierowcy świata xD

1

@arasz1819 Auxerre kojarzy mi się także z Andrzejem Szarmachem i Irkiem Jeleniem;)

3

Co to za kierowcy co w deszczu czy śniegu nie pojadą, wielka Formula 1 haha

8

0

@Kapitan hawk Dzięki! Hala:)

0

Piszcie ile zarobiliście na wygranej Realu

0

Ter Stegen by połowy tego nie wybronił..:/

0

Oj dzisiaj sporo milionerów będzie na La Rambli;)

0

Wiadomo kto mądry postawil kasę na Real;)

4

Alisson najlepszy zawodnik Realu w 1 połowie hehe

0

I to jest cały Real

0

@paweldunajecfcb Alisson;)

2

Darek Szpakowski dobra forma dzisiaj!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?