Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do kiedy Lewy może skorzystać z prawa Webstera? Ostatni mecz Bayern rozegrał 14 maja czyli co do 29 maja mógł złożyć pismo o wykupie swojego kontraktu?
0
@Cule1234 w Jagiellonii dalej ten komputer wybiera trenerów?!
0
@Piorun ten smecz dramat ech...
5
Ojejku jejku jaki pokrzywdzony i biedny Bayern a jak sami wyciągają z innych niemieckich klubów piłkarzy to fajnie, to ok? I bardzo ładnie Lewy im pokazał, teraz pewnie zrobią na Niego nagonkę w mediach a niech sobie robią hehe
Na pewno Robert będzie się strasznie przejmował opinią Narodu, który wymordował miliony Polaków, który nie wypłacił PL reparacji wojennych, który świetnie dogaduje sie z Rosją, który niechętnie pomaga Ukrainie, który tłamsi polski przemysł i rozwój, byleby tylko Polska nie urosła za mocno...
0
Mało dziś Hubert serwisem punktow wygrywał a szkoda
1
Hubert nie może psuć takich piłek!
2
Hubi emocje lubi;)
0
@gumaz niestety chyba 3 0 się szykuje...
0
@Cadafaz w sumie racja
1
@takisobiektos Rublow-Sinner uważam, że najciekawszy:)
1
Znakomicie dzisiaj wygląda ten Ruud:/ Ciężko będzie miał Hubert
0
Hubert coś za dużo niewymuszonych błędów na początku...
0
Brawo Korona, witamy w elicie!:)
4
Hej! Hej! Korona!!!
0
@Chaoss no np. w takim warunkach chyba by im to pomagało w kontroli bolidu;)
0
Ciekawi mnie czemu w F1 nie ma napędu na 4 koła?
0
Ciekaw jestem ilu dojedzie do mety, żeby połowa to bedzie dobrze
5
Haha już gość dzwona zrobił, ja nie mogę najlepsi kierowcy świata xD
1
@arasz1819 Auxerre kojarzy mi się także z Andrzejem Szarmachem i Irkiem Jeleniem;)
3
Co to za kierowcy co w deszczu czy śniegu nie pojadą, wielka Formula 1 haha
8
Mariusz Pudzian Pudzianowski:
https://mobile.twitter.com/jgontarz_mma/status/1530694840064909318
0
@Kapitan hawk Dzięki! Hala:)
0
Piszcie ile zarobiliście na wygranej Realu
0
Ter Stegen by połowy tego nie wybronił..:/
0
Oj dzisiaj sporo milionerów będzie na La Rambli;)
0
Wiadomo kto mądry postawil kasę na Real;)
4
Alisson najlepszy zawodnik Realu w 1 połowie hehe
0
I to jest cały Real
0
@paweldunajecfcb Alisson;)
2
Darek Szpakowski dobra forma dzisiaj!