0

Matty Cash pewnie wódkę im z wesela przywiózł, to imprezowali chłopaki

0

To jest skandal przez duże S! Rządam reakcji prezydenta, premiera i Ministerstwa Sportu!

0

Walia wyrównuje 1-1 ;)

1

@MesQueUnClub96 serio pytasz?

0

Mam nadzieję, że Stano i KS nie skrytykują Czesia za mocno

0

Matko i córko! ...

0

Dobry ten Trossard

0

W Ciechocinku tam gdzie Dom Zdrojowy, Matty Cash rusza na łowy;)

0

Brakuje Jacka Góralskiego dzisiaj:/

1

Drągowski a Ter Stegen, porównajcie teraz hehe, przepaść:)

1

Belgowie już siadają kondycyjnie;)

1

@norbi77 nie tak ostro, to czyta Jego syn!

0

@Vebrol najlepsza taktyka dla Nas haha

5

@Jestjakjest a ja myślę, że Xavi:)

0

Polska na Mundialu leci po medal, będziemy mieli wsparcie na różnych płaszczyznach za pomoc Ukrainie;)

0

I to jest kapitan! To jest cały Lewy!

0

@Kidd Krychowiak ładnie rozprowadza piłkę;)

0

Trochę się bawią z naszą obroną...

0

@Kacper12345665 no bardzo brzydko wpasowany...

2

Potężny Mati Borek uplastyczni mi dzisiaj wieczór z piłką nożną!

0

Info tylko dla kumatych, J-23 znowu nadaje! ;)


19

Cały ten parlament europejski to jest jedna, wielka kpina...

https://mobile.twitter.com/sokoIowski/status/1534133854776217604

0

@marcin62 ale on ma być kandytatem na prezydenta kraju, więc to logicznie, że wszyscy go o obserwują i oceniają;)

4

Współczuję Warszawie takiego prezydenta:

https://mobile.twitter.com/JanSpiewak/status/1533690476766846978

0

@Cochise osobiście uważam, że w kwestii cen surowców energetycznych, energii czy paliwa rynek powinien byc mocno regulowany

0

@Cochise jest to możliwe w PSG niestety dla Nas

0

@Amigo_Blanco mimo wielu plusów, szczerze ma już serdecznie dość UE, tej całej coraz większej biurokracji oraz dyktatu Niemiec i Francji...

0

@BlaseR9 a którą wersję z latch 70-tych czy tą nową?

0

@Amigo_Blanco akurat Tusk zakochany w UE i Niemczech to wróg interesów Polski;)

0

Ja myslę, że Pis ma dwie opcje rozważane przed wyborami w sprawie cen paliwa:
1) wprowadzenie stałej ceny regulowanej przez Państwo
2) program paliwo +, bon na paliwo dla każdego kto ma auto np.200zł na miesiąc

Takie luźne myśli moje hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?