Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matty Cash pewnie wódkę im z wesela przywiózł, to imprezowali chłopaki
0
To jest skandal przez duże S! Rządam reakcji prezydenta, premiera i Ministerstwa Sportu!
0
Walia wyrównuje 1-1 ;)
1
@MesQueUnClub96 serio pytasz?
0
Mam nadzieję, że Stano i KS nie skrytykują Czesia za mocno
0
Matko i córko! ...
0
Dobry ten Trossard
0
W Ciechocinku tam gdzie Dom Zdrojowy, Matty Cash rusza na łowy;)
0
Brakuje Jacka Góralskiego dzisiaj:/
1
Drągowski a Ter Stegen, porównajcie teraz hehe, przepaść:)
1
Belgowie już siadają kondycyjnie;)
1
@norbi77 nie tak ostro, to czyta Jego syn!
0
@Vebrol najlepsza taktyka dla Nas haha
5
@Jestjakjest a ja myślę, że Xavi:)
0
Polska na Mundialu leci po medal, będziemy mieli wsparcie na różnych płaszczyznach za pomoc Ukrainie;)
0
I to jest kapitan! To jest cały Lewy!
0
@Kidd Krychowiak ładnie rozprowadza piłkę;)
0
Trochę się bawią z naszą obroną...
0
@Kacper12345665 no bardzo brzydko wpasowany...
2
Potężny Mati Borek uplastyczni mi dzisiaj wieczór z piłką nożną!
0
Info tylko dla kumatych, J-23 znowu nadaje! ;)
19
Cały ten parlament europejski to jest jedna, wielka kpina...
https://mobile.twitter.com/sokoIowski/status/1534133854776217604
0
@marcin62 ale on ma być kandytatem na prezydenta kraju, więc to logicznie, że wszyscy go o obserwują i oceniają;)
4
Współczuję Warszawie takiego prezydenta:
https://mobile.twitter.com/JanSpiewak/status/1533690476766846978
0
@Cochise osobiście uważam, że w kwestii cen surowców energetycznych, energii czy paliwa rynek powinien byc mocno regulowany
0
@Cochise jest to możliwe w PSG niestety dla Nas
0
@Amigo_Blanco mimo wielu plusów, szczerze ma już serdecznie dość UE, tej całej coraz większej biurokracji oraz dyktatu Niemiec i Francji...
0
@BlaseR9 a którą wersję z latch 70-tych czy tą nową?
0
@Amigo_Blanco akurat Tusk zakochany w UE i Niemczech to wróg interesów Polski;)
0
Ja myslę, że Pis ma dwie opcje rozważane przed wyborami w sprawie cen paliwa:
1) wprowadzenie stałej ceny regulowanej przez Państwo
2) program paliwo +, bon na paliwo dla każdego kto ma auto np.200zł na miesiąc
Takie luźne myśli moje hehe