Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment mam nadzieję:)
0
Oj Djokovic już pajacuje
2
Tu jest granie a nie jakieś Wimbledony;)
https://mobile.twitter.com/anaivanovic/status/1544336953100877824
0
@daniel32778 spokojnie jest jeszcze Rafa Nadal czy Kyrgios;)
0
@MesQueUnClub96 Roger w prime by wygrał;)
0
Szok jak Zbigniew Boniek zmienił życie Sinnerowi:)
0
@esem91 no ładnie się obudził Sinner;)
1
@Kondziubarca kto jest polskim odpowiednikiem tego Romero? Mamy w ogóle takiego ananasa ;)
0
Zapowiada się 3-0 w setach Djoko
0
To dziś ciężary Lecha, zmora polskich drużyn potężny Karabach Agdam, no nic zobaczymy, dopóki piłka w grze;)
2
NIE dla Ronaldo w Barcelonie, TAK dla Lewego!
0
@Katalonbar źródło poproszę:)?
1
A niech Kyrgios wygra ten Wimbledon, wariat trochę, ale pozytywny często hehe:)
0
@JimMorrisonFCB w listopadzie to grzaniec:)
4
@Uukasz_93 podobny do Glika z twarzy;)
0
Ja pierniczę jeszcze się sezon nie zaczął na dobre a już płacz o przekładanie meczów, polska piłka to chyba nigdy nie wyjdzie z tego grajdołka...
1
@Pawel13sz 101 ;)
0
@obaster utworzy rząd z PSL-em plus "kupi" paru posłów z Konfy
2
@Uukasz_93 groźnie wygląda
1
Probierz trenerem U-21, szkoda komentować, szkoda strzępić ryja...
0
@voetballer a jak serwis? I ogólna gra na linii bardziej czy mieszana? Ok postaram się oglądać:)
1
@Sulimo a daj spokój z Niemczykiem jeszcze to była ekipa, teraz to primadonny bez charakteru
2
@Kgorecki2500 Okno na Podwórze na TVP Kultura oglądam, ale dzięki;)
0
@voetballer nie widziałem go jeszcze na żywo, jakaś krótka charakterystyka Jego gry? Dzięki;)
2
Do geopolitycznych świrów, świeża rozmowa Igora Janke z Jackiem Bartosiakiem:)
0
Ależ kapitalnie Lewis!
0
Mam plan dla Ferrari, pilnujcie żeby Was Hamilton nie wyprzedził haha
0
I pewnie wygra Hamilton;)
0
@Emhyr moc Azji?! Hehe
0
@kamiVeB szczerze mam pojęcia, muszę doczytać;)