1

@ViscaelBarca2007 i tu nadmorskie miasto i tu (prawie, ale rzut beretem na plażę do Liverpoolu), będzie dobrze;)

0

Ten Cerundolo stawia ciężkie warunki Rafie;)

1

@FC1899Barca oglądałem kiedyś super dokument jak jeden gość oswoił/wychował sępa a później z Nim latał na paralotni chyba w górach Ameryki Południowej, na końcu wypuścił wolno, nie pamiętam niestety tytułu i jaki kraj a sam film był świetny

5

@Kondziubarca Trudny temat, ale jak widać coraz więcej osób dostrzega problem z bramkarzem w Barcelonie

1

Ogląda czlowiek tenis i co chwilę te nachalne reklamy bukmacherki ze Stanowskim...

1

@Medium Lewy ma dużą imprezę szykować ponoć;)

0

Kłopoty, kłopoty Igi

4

@hayek działaj hehe

5

Jeśli macie coś rosyjskiego w pobliżu, to możecie śmiało przejmować;)

https://mobile.twitter.com/tomaawroblewski/status/1541497902756921347

11

@Deviler haha Musiala przed Lewym haha, oj bardzo boli Niemca:)

0

Fokina jaki serwis haha

1

Fokina Fokina skończy jak słonina;)

0

@Popitek12 a co takiego powiedział?

0

I co wraca Hubert, brawo!

0

Ta piłka miejmy nadzieję zmieni ten mecz, na pewno malutka iskierka nadziei:)

1

Możliwe, że to rosyjskie służby podtruły Huberta za tą akcję pomocy chyba...W Londynie dużo rosyjskich agentów niestety

0

Ten Fokina mi przypomina Davida Nalbandiana trochę;)

0

M.in. Karol Stopa w Polsacie Sport, widzę studio też zrobili i fajnie;)

0

To z Polski powinny być organizowane wycieczki dla fanów do Barcelony, czarterowe loty, zwiedzanie miasta i stadionu a wiśienka na torcie to oglądanie meczu Lewego;) A i na Camp Nou niech zrobią na przyszły sezon sektor polski np. hehe

0

Spokojnie Hubert się jeszcze rozkręci, to 1 runda dopiero;)

1

@tomek8756 tak powinno normalnie się to odbyć:)

5

@MesQueUnClub96 Hallo?! Wimbledon!

1

@kuz dla mnie trzeci komplet z tym krzyżem to sztosik, będę kupował domową z Lewym i 3-cią właśnie;) te 2-gie jakoś tak średnio wyglądają wg mnie

7

A Krzysiu Stanowski też umoczony w kontakty z fryzjerem, maski opadają w końcu:

https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1540696036079026177

3

@Kapitan hawk brakuje bardzo Pana Bohdana...

0

Dziś o godz 23.15 na TVN ciekawy dokument:

https://www.filmweb.pl/film/Nawalny-2022-10007336

0

Transmisja z Wimbledonu w tym roku będzie na Polsatach Sport?

2

@AdamaTraore Rozkaz Prezydenta wykonać! ;)

1

Ryszard z Wronek xD Ten to się nie odczepi z tymi telefonami haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?