Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 i tu nadmorskie miasto i tu (prawie, ale rzut beretem na plażę do Liverpoolu), będzie dobrze;)
0
Ten Cerundolo stawia ciężkie warunki Rafie;)
6
Masakra...
https://mobile.twitter.com/RaportWojenny/status/1541750572549799936
1
@FC1899Barca oglądałem kiedyś super dokument jak jeden gość oswoił/wychował sępa a później z Nim latał na paralotni chyba w górach Ameryki Południowej, na końcu wypuścił wolno, nie pamiętam niestety tytułu i jaki kraj a sam film był świetny
5
@Kondziubarca Trudny temat, ale jak widać coraz więcej osób dostrzega problem z bramkarzem w Barcelonie
1
Ogląda czlowiek tenis i co chwilę te nachalne reklamy bukmacherki ze Stanowskim...
1
@Medium Lewy ma dużą imprezę szykować ponoć;)
0
Kłopoty, kłopoty Igi
4
@hayek działaj hehe
5
Jeśli macie coś rosyjskiego w pobliżu, to możecie śmiało przejmować;)
https://mobile.twitter.com/tomaawroblewski/status/1541497902756921347
11
@Deviler haha Musiala przed Lewym haha, oj bardzo boli Niemca:)
0
Fokina jaki serwis haha
1
Fokina Fokina skończy jak słonina;)
0
@Popitek12 a co takiego powiedział?
0
I co wraca Hubert, brawo!
0
Ta piłka miejmy nadzieję zmieni ten mecz, na pewno malutka iskierka nadziei:)
1
Możliwe, że to rosyjskie służby podtruły Huberta za tą akcję pomocy chyba...W Londynie dużo rosyjskich agentów niestety
0
Ten Fokina mi przypomina Davida Nalbandiana trochę;)
0
M.in. Karol Stopa w Polsacie Sport, widzę studio też zrobili i fajnie;)
0
To z Polski powinny być organizowane wycieczki dla fanów do Barcelony, czarterowe loty, zwiedzanie miasta i stadionu a wiśienka na torcie to oglądanie meczu Lewego;) A i na Camp Nou niech zrobią na przyszły sezon sektor polski np. hehe
0
Spokojnie Hubert się jeszcze rozkręci, to 1 runda dopiero;)
1
@tomek8756 tak powinno normalnie się to odbyć:)
5
@MesQueUnClub96 Hallo?! Wimbledon!
1
@kuz dla mnie trzeci komplet z tym krzyżem to sztosik, będę kupował domową z Lewym i 3-cią właśnie;) te 2-gie jakoś tak średnio wyglądają wg mnie
7
A Krzysiu Stanowski też umoczony w kontakty z fryzjerem, maski opadają w końcu:
https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1540696036079026177
3
@Kapitan hawk brakuje bardzo Pana Bohdana...
0
Dziś o godz 23.15 na TVN ciekawy dokument:
https://www.filmweb.pl/film/Nawalny-2022-10007336
0
Transmisja z Wimbledonu w tym roku będzie na Polsatach Sport?
2
@AdamaTraore Rozkaz Prezydenta wykonać! ;)
1
Ryszard z Wronek xD Ten to się nie odczepi z tymi telefonami haha