7

@macio_944 to niech Polska im odda swoje miejsce:)

1

@tristan87 wiedziałem, że ktoś mnie oznaczy;) No cóż zwolnijcie mnie z komentowania tego ogłoszenia...

4

0

Jeśli ktoś zainetersowany klockami, produkowane w Polsce;)

https://cobi.pl/klocki/armed-forces/mig-29-duch-kijowa,art,13072.html

1

@aldewir Panie wczoraj nie oglądałem:)

2

Na Super Polsat dla chętnych zaraz Indiana Jones startuje:) A dokładnie Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki

2

@Ferran piękny gest!

3

Cristiano na tle mocnej Szwajcarii wygląda jak maszyna, szok w tym wieku:)

0

I to jest cały wielki Cristiano! 2 - 0

3

Ciekaw jestem meczu Polska-Argentyna na Mundialu, po wpisach coś czuje, że na La Rambli sympatie 50 na 50 pewnie;)

1

Dzisiaj Cristiano maszyna w pierwszym składzie no no;)

0

Rafa oddał Henmanowi puchar, piękny gest brawo!

1

@Kapitan hawk siostra Rune i długo długo nic hehe;)

https://www.instagram.com/alma.rune/

0

Rafa naprawde fajnie poprawił angielski:)

1

@Rust_Cohle Tuska pewnie jeszcze haha

0

I kogo ma wybrać Iga teraz, Rafę czy Roberta;)?!

0

Ruud za wolne piłki grał na Nadala niestety plus niewymuszone błędy, wcześniejsze mecze zupelnie inaczej wyglądały, gratulacje dla Rafy;)

0

Czyli Real Madryt potrójna korona: LM, Rafa i Iga hehe

87

A najlepsze że ta cała patologia zwiazana najczęściej z bojówkami klubowymi będzie krzyczała np. o honorze a jak trzeba to skopią Cię w 20 na 1 bo sie źle popatrzyłeś, krzyczą, że oni beda Nas bronić i walczyć za ojczyznę w trakcie wojny, ciekawe jak np. będą obsługiwać złożone systemy bojowe albo komunikować się po angielsku z żołnierzami z Nato, mówią o Bogu a potrafią zasztyletować innych kibiców, podpalać, zastraszyć itd. Dla mnie ci ludzie są zwykłymi chwastami zupełnie nieprzydatnymi dla społeczeństwa, którzy powodują głównie straty materialnie, strach i ciągle problemy, szkoda gadać

1

@AdamaTraore tam jest stres, emocje, nie przesadzajmy już;)

0

Kurczę i do kolejnego wielkiego szlema trzeba czekać do 27 czerwca, kiedy startuje Wimbledon:)

1

@Hosh za niedługo Wimbledon;) Tenis jest piękny kolego!

0

Będzie łączenie z Lewym później;)

3

Przykładowy tytuł newsa: Wsparcie Lewego uskrzydliło Igę! Haha

1

@kamiVeB Francuzi albo złośliwie albo nie ogarniają

3

Das is Leowy! Hehe

3

To mam nadzieję, że Lewy wręczy Idze puchar;)

2

@John_Doe niech Iga uklęknie!

1

Dziś to będzie egzekucja bardziej, jutro finał męski a tam będą prawdziwe emocje (nie umniejszając Idze, ale wiemy jaki jest tenis kobiet)

0

Dlaczego Iga nie gra kątowo bardziej? Daje jej szanse niepotrzebnie zamiast kończyć;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?