Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@macio_944 to niech Polska im odda swoje miejsce:)
1
@tristan87 wiedziałem, że ktoś mnie oznaczy;) No cóż zwolnijcie mnie z komentowania tego ogłoszenia...
4
I to są dobre informacje:
https://mobile.twitter.com/wszewko/status/1533707127071682561
0
Jeśli ktoś zainetersowany klockami, produkowane w Polsce;)
https://cobi.pl/klocki/armed-forces/mig-29-duch-kijowa,art,13072.html
1
@aldewir Panie wczoraj nie oglądałem:)
2
Na Super Polsat dla chętnych zaraz Indiana Jones startuje:) A dokładnie Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki
2
@Ferran piękny gest!
3
Cristiano na tle mocnej Szwajcarii wygląda jak maszyna, szok w tym wieku:)
0
I to jest cały wielki Cristiano! 2 - 0
3
Ciekaw jestem meczu Polska-Argentyna na Mundialu, po wpisach coś czuje, że na La Rambli sympatie 50 na 50 pewnie;)
1
Dzisiaj Cristiano maszyna w pierwszym składzie no no;)
0
Rafa oddał Henmanowi puchar, piękny gest brawo!
1
@Kapitan hawk siostra Rune i długo długo nic hehe;)
https://www.instagram.com/alma.rune/
0
Rafa naprawde fajnie poprawił angielski:)
1
@Rust_Cohle Tuska pewnie jeszcze haha
0
I kogo ma wybrać Iga teraz, Rafę czy Roberta;)?!
0
Ruud za wolne piłki grał na Nadala niestety plus niewymuszone błędy, wcześniejsze mecze zupelnie inaczej wyglądały, gratulacje dla Rafy;)
0
Czyli Real Madryt potrójna korona: LM, Rafa i Iga hehe
87
A najlepsze że ta cała patologia zwiazana najczęściej z bojówkami klubowymi będzie krzyczała np. o honorze a jak trzeba to skopią Cię w 20 na 1 bo sie źle popatrzyłeś, krzyczą, że oni beda Nas bronić i walczyć za ojczyznę w trakcie wojny, ciekawe jak np. będą obsługiwać złożone systemy bojowe albo komunikować się po angielsku z żołnierzami z Nato, mówią o Bogu a potrafią zasztyletować innych kibiców, podpalać, zastraszyć itd. Dla mnie ci ludzie są zwykłymi chwastami zupełnie nieprzydatnymi dla społeczeństwa, którzy powodują głównie straty materialnie, strach i ciągle problemy, szkoda gadać
1
@AdamaTraore tam jest stres, emocje, nie przesadzajmy już;)
0
Kurczę i do kolejnego wielkiego szlema trzeba czekać do 27 czerwca, kiedy startuje Wimbledon:)
1
@Hosh za niedługo Wimbledon;) Tenis jest piękny kolego!
0
Będzie łączenie z Lewym później;)
3
Przykładowy tytuł newsa: Wsparcie Lewego uskrzydliło Igę! Haha
1
@kamiVeB Francuzi albo złośliwie albo nie ogarniają
3
Das is Leowy! Hehe
3
To mam nadzieję, że Lewy wręczy Idze puchar;)
2
@John_Doe niech Iga uklęknie!
1
Dziś to będzie egzekucja bardziej, jutro finał męski a tam będą prawdziwe emocje (nie umniejszając Idze, ale wiemy jaki jest tenis kobiet)
0
Dlaczego Iga nie gra kątowo bardziej? Daje jej szanse niepotrzebnie zamiast kończyć;)