0

Święty Skorupski!

0

Haha Depay haha

1

Oj Polacy rozniosą ten stadion

0

No i ch...no i cześć...

1

Weźcie mu bułę wy... temu Dumfriesowi!

3

Po meczu pewnie Polacy przejmą Rotterdam;)

0

Wzięli w kleszcze Pio Pio

0

Żurkowski dobra zmiana!

1

@tomek8756 gruby na bramkę!

0

Szybko idzie uff spalony

0

Jazda z kurczakami!

0

Aj Jezus Maria!

1

Typ na ryzyko;)

Krychowiak czerwona kartka

1

Matty Cash?! A dlaczego nie Barcelona;)

0

Może De Jong się odrodzi w United xD?

0

Argentyna także zapłaci rachunek;)

1

I to jest ta wielka Holandia? Lekki śmiech

1

@Ptasior kopaczobiegacz dokładnie;)

0

Czesiu widać ich ustawił, pięknie gramy;)

0

Garmy u siebie Polacy gramy u siebie! Haha

0

Polska zawsze ma dobre pierwsze 20-25min;)

2

Krycha tradycjnie żółto, czekamy na Jacę;)

0

@DonMatteo901 niech nawet pije sobie wódkę z Putinem, ale do kadry polski STOP!

0

To co Jaca Praca dziś żółto czy czerwo? Hehe

1

@Kacper1432 te 100mln to nie jest jakoś bardzo dużo przy dzisiejszej inflacji na rynku piłkarskim;)

0

Ale Liverpool zrobił deal z tym Darwinem, chłopak 22 lata, idealny do oszlifowania dla Kloppa i ma zarabiać ponoć...6mln euro rocznie;)

1

@ZwyklyKibicBarcy04 4-1 Niderlandy;)

0

Ja chciałbym zobaczyć w Barcelonie np. Lo Celso z Villarrealu, pasuje mi do Naszego stylu jakoś;)

2

Cristiano powinien wylecieć teraz, taka pomarańczowa kartka

0

@AdamaTraore idź do nich spróbuj pogadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?