Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Święty Skorupski!
0
Haha Depay haha
1
Oj Polacy rozniosą ten stadion
0
No i ch...no i cześć...
1
Weźcie mu bułę wy... temu Dumfriesowi!
3
Po meczu pewnie Polacy przejmą Rotterdam;)
0
Wzięli w kleszcze Pio Pio
0
Żurkowski dobra zmiana!
1
@tomek8756 gruby na bramkę!
0
Szybko idzie uff spalony
0
Jazda z kurczakami!
0
Aj Jezus Maria!
1
Typ na ryzyko;)
Krychowiak czerwona kartka
1
Matty Cash?! A dlaczego nie Barcelona;)
0
Może De Jong się odrodzi w United xD?
0
Argentyna także zapłaci rachunek;)
1
I to jest ta wielka Holandia? Lekki śmiech
1
@Ptasior kopaczobiegacz dokładnie;)
0
Czesiu widać ich ustawił, pięknie gramy;)
0
Garmy u siebie Polacy gramy u siebie! Haha
0
Polska zawsze ma dobre pierwsze 20-25min;)
2
Krycha tradycjnie żółto, czekamy na Jacę;)
0
@DonMatteo901 niech nawet pije sobie wódkę z Putinem, ale do kadry polski STOP!
0
To co Jaca Praca dziś żółto czy czerwo? Hehe
1
@Kacper1432 te 100mln to nie jest jakoś bardzo dużo przy dzisiejszej inflacji na rynku piłkarskim;)
0
Ale Liverpool zrobił deal z tym Darwinem, chłopak 22 lata, idealny do oszlifowania dla Kloppa i ma zarabiać ponoć...6mln euro rocznie;)
1
@ZwyklyKibicBarcy04 4-1 Niderlandy;)
0
Ja chciałbym zobaczyć w Barcelonie np. Lo Celso z Villarrealu, pasuje mi do Naszego stylu jakoś;)
2
Cristiano powinien wylecieć teraz, taka pomarańczowa kartka
0
@AdamaTraore idź do nich spróbuj pogadać