Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama zrób selekcję i lecimy:)
2
Półfinał Nadal - Kyrgios bym chciał zobaczyć najbardziej;)
0
@kiper09 serwis ma najlepszy w tourze chyba;)
0
@FCB24 cuda się dzieją;) Różne sprawy, teraz o to że Tsitsipas uderzył piłką w kierunku trybun i powinien być zdyskwalifikowany
0
I weź tu sędziuj mecz Kyrgiosa xD
0
Kyrgios show jak zwykle hehe
2
Badosa chyba jej teraz trzeba kibicować;)
1
@Janiama przeznacz część na cele charytatywne, na porażkach Polaków hajs zarabiac nieładnie
0
Z Cornet odpaść ech...
1
Iga to jeszcze na spokojnie odrobi;) Ale fakt błędów niewymuszonych ogrom...
0
Proszę nie spamować tutaj F1, jak Polki grają! ;)
0
@PabloVEB właśnie Real to modelowy przyklad drabinki płacowej w duzym klubie, u Nas to szaleństwo niestety...
2
@Kos111 Matty Cash:)
4
Powodzenia Magda, ale ciężko będzie z Halep, to jednak marka co by nie mówić. Iga ma zdecydowanie łatwiejsze zadanie;)
0
Czyli tak jak czułem w przyszłym roku trio Neymar-Lewy-Messi w Barcelonie;)
1
@PatrychoO no ale zawsze możesz sobie dodać ogórek drobno pokrojony, jajko na twardo i koperek świeży lub/i szczypiorek i już będzie lepszy:)
1
@PatrychoO dobrze zrobiony top! W upały idealny, nawet Adam Mickiewicz pisał o Nim w Panu Tadeuszu;) W wersji klasycznej powinien być poddawany z szyjkami rakowymi, ale to rzadko się zdarza obecnie
5
3h 14min walki, szacunek dla Sereny, ale ciężko oszukać wiek...Tak samo mówię, Roger Federer wróci na turniej w Bazylei żeby sie pożegnać, bez sensu się męczyć i być ogrywanym przez ludzi z miejsc 100-200
1
Dawaj Harmony za te krzywdy Agi Radwańskiej;)
3
@tobiasson92 czyli koniec kariery w reprze, nieźle;)
0
@Sensible *Francuska
9
Nie no Serena ma 40 lat, z całym szacunkiem dla legendy, w dzisiejszym tenisie to zostają już bardziej turnieje pokazowe
2
@hayek niestety hehe
12
5/5, Polish Power at Wimbledon! Brawo dziewczyny!
4
@Fenyx Emma Raducanu jeszcze;)
3
Magda Fręch 7-6, brawo! Czyżby kobiety 5/5 w 2 rundzie?! ;)
2
@kiper09 ja w piłce nożnej spinasz się na najlepszych;)
0
@mekston świetnie się prezentuje ten Argentyńczyk:)
1
@Medium oficjalnie nie, ale skończy prawdopodobnie turniejem w Bazylei w tym roku. Tzn. Jest szansa, że będzie grał dalej, ale ja myślę, że pożegna sie właśnie turniejem w Bazylei niestety...
1
W sumie jakby była szansa wypożyczyć Neymara i PSG opłaciłoby większość pensji, to czemu nie;) Neymar - Lewy - Fati, za plecami Silva-Gavi-Pedri, fajnie by to chodziło a za rok last dance Leo i trio Neymar-Lewy-Messi;)