1

@Janiama zrób selekcję i lecimy:)

2

Półfinał Nadal - Kyrgios bym chciał zobaczyć najbardziej;)

0

@kiper09 serwis ma najlepszy w tourze chyba;)

0

@FCB24 cuda się dzieją;) Różne sprawy, teraz o to że Tsitsipas uderzył piłką w kierunku trybun i powinien być zdyskwalifikowany

0

I weź tu sędziuj mecz Kyrgiosa xD

0

Kyrgios show jak zwykle hehe

2

Badosa chyba jej teraz trzeba kibicować;)

1

@Janiama przeznacz część na cele charytatywne, na porażkach Polaków hajs zarabiac nieładnie

0

Z Cornet odpaść ech...

1

Iga to jeszcze na spokojnie odrobi;) Ale fakt błędów niewymuszonych ogrom...

0

Proszę nie spamować tutaj F1, jak Polki grają! ;)

0

@PabloVEB właśnie Real to modelowy przyklad drabinki płacowej w duzym klubie, u Nas to szaleństwo niestety...

2

@Kos111 Matty Cash:)

4

Powodzenia Magda, ale ciężko będzie z Halep, to jednak marka co by nie mówić. Iga ma zdecydowanie łatwiejsze zadanie;)

0

Czyli tak jak czułem w przyszłym roku trio Neymar-Lewy-Messi w Barcelonie;)

1

@PatrychoO no ale zawsze możesz sobie dodać ogórek drobno pokrojony, jajko na twardo i koperek świeży lub/i szczypiorek i już będzie lepszy:)

1

@PatrychoO dobrze zrobiony top! W upały idealny, nawet Adam Mickiewicz pisał o Nim w Panu Tadeuszu;) W wersji klasycznej powinien być poddawany z szyjkami rakowymi, ale to rzadko się zdarza obecnie

5

3h 14min walki, szacunek dla Sereny, ale ciężko oszukać wiek...Tak samo mówię, Roger Federer wróci na turniej w Bazylei żeby sie pożegnać, bez sensu się męczyć i być ogrywanym przez ludzi z miejsc 100-200

1

Dawaj Harmony za te krzywdy Agi Radwańskiej;)

3

@tobiasson92 czyli koniec kariery w reprze, nieźle;)

0

@Sensible *Francuska

9

Nie no Serena ma 40 lat, z całym szacunkiem dla legendy, w dzisiejszym tenisie to zostają już bardziej turnieje pokazowe

2

@hayek niestety hehe

12

5/5, Polish Power at Wimbledon! Brawo dziewczyny!

4

@Fenyx Emma Raducanu jeszcze;)

3

Magda Fręch 7-6, brawo! Czyżby kobiety 5/5 w 2 rundzie?! ;)

2

@kiper09 ja w piłce nożnej spinasz się na najlepszych;)

0

@mekston świetnie się prezentuje ten Argentyńczyk:)

1

@Medium oficjalnie nie, ale skończy prawdopodobnie turniejem w Bazylei w tym roku. Tzn. Jest szansa, że będzie grał dalej, ale ja myślę, że pożegna sie właśnie turniejem w Bazylei niestety...

1

W sumie jakby była szansa wypożyczyć Neymara i PSG opłaciłoby większość pensji, to czemu nie;) Neymar - Lewy - Fati, za plecami Silva-Gavi-Pedri, fajnie by to chodziło a za rok last dance Leo i trio Neymar-Lewy-Messi;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?