Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Haha mistrz!
https://mobile.twitter.com/majkeI1999/status/1562182228783792130
5
10 Czechów wyszło dzisiaj w podstawowym składzie Pilzna, można?! Można
2
@Kondziubarca Janek powinien być włączony do sztabu Xaviego definitywnie!
0
@FC1899Barca wlasnie dla mnie to też jest szok:) W czasie wojny takie sprawy powinny zejść na plan dalszy
0
@KrychaFCB Viaplay nie lubi tego
1
@Janiama to jedynie z Mourinho z tych wielkich nie pracował;)
3
Dziś wieczorem fajny program się szykuje i w dobrym składzie;)
https://mobile.twitter.com/wirtualnapolska/status/1561803177707593729
1
Bez Ronaldo i Maguire'a i inny zespół:)
4
Najskuteczniejsi Polacy w La Liga:
1. Jan Urban (Osasuna Pampeluna, Real Valladolid) – 49 goli
2. Roman Kosecki (Osasuna Pampeluna, Atletico Madryt) – 19 goli
3. Wojciech Kowalczyk (Real Betis) – 11 goli
4. Jacek Ziober (Osasuna Pampeluna) – 9 goli
5. Ebi Smolarek (Racing Santander) – 4 gole
6. Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC), Cezary Kucharski (Sporting Gijon) – 2 gole, Robert Lewandowski - 2 gole
7. Bartłomiej Pawłowski (Malaga) – 1 gol
10
Dobre:)
https://mobile.twitter.com/FuksiarzPL/status/1561478917273358342
0
Nagrałem wywiad z Lewym w Eleven, ale dźwięk bardzo cicho więc nie wrzucam:/ W każdym razie Robert potwierdził, że czuje się kochany w Barcelonie:)
0
Fati to będzie ktoś dla Roberta jak Mueller w Bayernie:)
2
Fati zmienił oblicze meczu, tego meczu!
1
@barcanawieki w reprze często Robert rozgrywa;)
3
Na co czeka Xavi, gdzie zmiany kurdę?
0
Kabaret co my gramy...
1
Silva 36 lat a się bawi z Naszymi...
1
Jeśli tak będziemy grali do listopada to chyba trzeba się będzie rozglądnąć za nowym trenerem (piszę to z bólem, bo kocham Xaviego)
0
Nie no to ile Barca miejsca zostawia to jest kpina!
3
Wielki Frenkie zarabiający miliony, już rozumiecie gdzie z Nim jest problem...
0
Ruszyła maszyna:)
0
Atmosferka top!
0
Kraj Basków to wartości, kultura, kuchnia i dobry futbol! :)
0
No czekamy w końcu na bramki, czekamy na wielki spektakl!
2
Dziś popisy Bayernu i PSG, ciekawe co pokaże Barca? Oby nie jakieś mordęgi i 0-0 nie daj Boże...
1
No to Leo chyba odbył rozmowę wychowawczą z dyrektorem Kylianem;)
0
Czyli co Lewy blokował Bayern?! Ciężko uwierzyć...
1
@MrPGG Też mam taką koszulkę, piękna jest:)
4
Ok żarty się kończą, na boisku Jacek Góralski! Bayernie bój się!
2
To co mistrzem chyba Arsenal;)
Spadek: West Ham, Everton, Man Utd