0

Big city life;)

2

Lewandowski superstar:)

23

1

Szkoda mi Ronaldo, z kim on musi grać..;)

1

Cristiano wściekły, Santos wściekły;)

3

Ależ cios Hiszpanii!!!

2

@DawidekFCB niebywały dzik, 20 lat!

0

Gavi się zameldował Bruno;)

0

Busi wchodzi, to Hiszpanie to wygrają w takim razie:)

0

@Hosh Pamięć Joe ma jednak dobrą hehe

0

Łotwa gol...Wracają wspomnienia wtedy, kiedy Zibi Boniek jako trener przegrał z Łotwą 0-1...A teraz Jego wychowanek Michał Probierz idzie tym śladem, łezka się kręci w oku;)

0

Nord Stream 1 wybuch/wyciek
Nord Stream 2 wybuch/wyciek
Wybuch w zakładzie produkcyjnym Orlenu w Płocku

Przypadki? Nie sądzę

0

@damiano996 jak napisałem reformy i zmiany;)

Jestem na TAK dla dalszej wspólnoty gospodarczej i przepływu dóbr, towarów, ludzi i usług

Natomiast jestem na NIE dla: parlamentu europejskiego, biurokracji, wtrącaniu się UE w prawodawstwo danego kraju, kształtowanie jednej polityki zagranicznej czy migracyjnej itp. To wszystko poszło za daleko wg Mnie i albo Unia sama to zacznie zmieniać albo inne kraje tak jak UK zaczną z Niej wychodzić i sama się rozpadnie.

0

@AduŚ07 dobre pytanie, prawdopodobnie tak ale wiadomo wszystkich rakiet nie zestrzelisz, zawsze coś "spadnie"...

2

@kuz Rosja ma rakiety międzykontynentalne Sarmat, rakiety końca świata myślę...

"Sarmat należy do klasy najcięższych rakiet międzykontynentalnych. Każdy pocisk ma być w stanie przenosić dziesięć lub więcej głowic jądrowych. Sarmat ma być następcą radzieckich ciężkich rakiet międzykontynentalnych R-36 Wojewoda (według nomenklatury NATO: SS-18 Satan) - obecnie największych na świecie w tej klasie."

0

Można by rzec pół żartem pół serio, że firmy są same sobie winne, że się tak mocno rozwijały...

Lepiej nie mieć za dużo i być szczęśliwym, to ostatnio modne hasło;)

32

Brawo Włosi, zakończmy w końcu ten dyktat Niemiec w Unii Europejskiej! W ogóle sam projekt unijny wydaje się wyczerpał swoją formułę i wymaga gruntownych zmian i reform.

0

@DLFCB wiesz jaka pogoda o tej porze roku tam jest;)

0

Krycha nie zawiódł z żółtkiem, dzięki Grzegorz, jeszcze Bereś:)

0

Dziś warto postawić na żółtą kartkę u Naszych orłów: Krychowiak, Bednarek, Bereś i np. Szczęsny;)

0

@Barca1992 na układy nie ma rady Panie:/

0

@MarioVeB! Dla mnie czysta:)

6

@tbas no hece jakby Rassija zaczęła się rozpadać, dla Polski byłaby to świetna wiadomość:)

0

To co jutro po zwycięstwie Meloni, Włochy i Europa budzą się w nowym, mam nadzieję lepszym świecie;)

0

@brzucho tak, tylko trener Probierz zbawi tą kadrę;)

1

@bodzio10 tak to wygląda na szybko, ale Meksyk to zawsze kultura gry i zgrany, waleczny zespół, Polska z kolei na ten moment to zawodnicy ze znanych klubów, ale brak zespołu, charakteru i ambcji...

1

Tak patrząc na Meksyk, to moje pytanie jest takie: kto tam obecnie gra pierwsze skrzypce? Oczywiście znam pilkarzy jak Ochoa, Guardado czy Lozano, ale ktoś śledzi ta reprezentację głębiej i moglby coś więcej powiedzieć?

0

@Sulimo też mi coś dzisiaj przymula strona...

0

@Janiama wymieńmy Lewego za Pedriego i Gaviego:P Chyba byłby uczciwy deal;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?