Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Big city life;)
2
Lewandowski superstar:)
23
Polska górą! Fabryka pod Rzeszowem brawo!
https://mobile.twitter.com/kawecki_maciej/status/1575364026384646145
1
Szkoda mi Ronaldo, z kim on musi grać..;)
1
Cristiano wściekły, Santos wściekły;)
3
Ależ cios Hiszpanii!!!
2
@DawidekFCB niebywały dzik, 20 lat!
0
Gavi się zameldował Bruno;)
0
Busi wchodzi, to Hiszpanie to wygrają w takim razie:)
0
@Hosh Pamięć Joe ma jednak dobrą hehe
0
Łotwa gol...Wracają wspomnienia wtedy, kiedy Zibi Boniek jako trener przegrał z Łotwą 0-1...A teraz Jego wychowanek Michał Probierz idzie tym śladem, łezka się kręci w oku;)
2
Ciekawe info;)
https://mobile.twitter.com/DawidKamizela/status/1574783974714531842
0
Nord Stream 1 wybuch/wyciek
Nord Stream 2 wybuch/wyciek
Wybuch w zakładzie produkcyjnym Orlenu w Płocku
Przypadki? Nie sądzę
0
@damiano996 jak napisałem reformy i zmiany;)
Jestem na TAK dla dalszej wspólnoty gospodarczej i przepływu dóbr, towarów, ludzi i usług
Natomiast jestem na NIE dla: parlamentu europejskiego, biurokracji, wtrącaniu się UE w prawodawstwo danego kraju, kształtowanie jednej polityki zagranicznej czy migracyjnej itp. To wszystko poszło za daleko wg Mnie i albo Unia sama to zacznie zmieniać albo inne kraje tak jak UK zaczną z Niej wychodzić i sama się rozpadnie.
0
@AduŚ07 dobre pytanie, prawdopodobnie tak ale wiadomo wszystkich rakiet nie zestrzelisz, zawsze coś "spadnie"...
2
@kuz Rosja ma rakiety międzykontynentalne Sarmat, rakiety końca świata myślę...
"Sarmat należy do klasy najcięższych rakiet międzykontynentalnych. Każdy pocisk ma być w stanie przenosić dziesięć lub więcej głowic jądrowych. Sarmat ma być następcą radzieckich ciężkich rakiet międzykontynentalnych R-36 Wojewoda (według nomenklatury NATO: SS-18 Satan) - obecnie największych na świecie w tej klasie."
0
Można by rzec pół żartem pół serio, że firmy są same sobie winne, że się tak mocno rozwijały...
Lepiej nie mieć za dużo i być szczęśliwym, to ostatnio modne hasło;)
32
Brawo Włosi, zakończmy w końcu ten dyktat Niemiec w Unii Europejskiej! W ogóle sam projekt unijny wydaje się wyczerpał swoją formułę i wymaga gruntownych zmian i reform.
0
@DLFCB wiesz jaka pogoda o tej porze roku tam jest;)
0
Krycha nie zawiódł z żółtkiem, dzięki Grzegorz, jeszcze Bereś:)
0
Dziś warto postawić na żółtą kartkę u Naszych orłów: Krychowiak, Bednarek, Bereś i np. Szczęsny;)
0
@Barca1992 na układy nie ma rady Panie:/
0
@MarioVeB! Dla mnie czysta:)
6
@tbas no hece jakby Rassija zaczęła się rozpadać, dla Polski byłaby to świetna wiadomość:)
0
To co jutro po zwycięstwie Meloni, Włochy i Europa budzą się w nowym, mam nadzieję lepszym świecie;)
0
@brzucho tak, tylko trener Probierz zbawi tą kadrę;)
1
@bodzio10 tak to wygląda na szybko, ale Meksyk to zawsze kultura gry i zgrany, waleczny zespół, Polska z kolei na ten moment to zawodnicy ze znanych klubów, ale brak zespołu, charakteru i ambcji...
1
Tak patrząc na Meksyk, to moje pytanie jest takie: kto tam obecnie gra pierwsze skrzypce? Oczywiście znam pilkarzy jak Ochoa, Guardado czy Lozano, ale ktoś śledzi ta reprezentację głębiej i moglby coś więcej powiedzieć?
0
@Sulimo też mi coś dzisiaj przymula strona...
0
@Janiama wymieńmy Lewego za Pedriego i Gaviego:P Chyba byłby uczciwy deal;)