1

Barca już 2 trofea nieźle;)

2

@ZielonySzparag Nkunku powinien być spokojnie top 10

27

4

@FC1899Barca kurczę, ale Ance się twarz zmieniła

3

1

@MesQueUnClub96 co obiecujesz, co dasz?

0

Tu nitka odnośnie stanu wojsk białoruskich:

https://mobile.twitter.com/WypartowiczBa/status/1581997364487020544

0

@KlonaZepan za czynne wspieranie reżimu putina, powinni ponieść konsekwencje

0

Na te drony z Iranu nie widzę niestety innej opcji jak zbombardowanie przez USA przy pomocy np. rakiet Tomahawk lub lotnictwa irańskich fabryk, logistyki i magazynów! Przykra sprawa, bo miałem duży szacunek do Persów, ale nie ma wyjścia...

21

6

Infiltracja na Tvn Fabuła, zawsze fajnie po raz pewnie 20-ty oglądnąć;)

12

@MESSIah16 powiedzmy szczerze Florentino Perez to najlepszy prezes na świecie pod kątem zarządzania klubem piłkarskim, potrafi i zarabiać olbrzymie pieniądze jak również utrzymywać świetny poziom sportowy.

0

@KlonaZepan nie do końca sie z tym zgodzę, miał pecha do zespołów które ostatnio prowadził, ale z Man Utd zdobył 3 trofea w tym Ligę Europy;) z jakościowymi piłkarzami potrafi sporo zrobić;)

0

Jeśli chcemy trenera który uporzadkuję Nas taktycznie przede wszystkim, to widzę tylko jedno nazwisko: Jose Mourinho!

4

Sprawdził z jednej kamery i karny, Lewy zahaczany ewidentnie i nawet Var nie sprawdza to są jaja

1

A miałem spokojny weekend...


2

Za miesiąc przerwa na Mundial, dobry czas na zmianę trenera chyba

0

Busi kapitanie ratuj!

Haha

1

Czerwona powinna być!

0

Co Lewy?! Ech szkoda

1

Wypad cała ta ekipa Roberto, Busi, Pique, Alba zmanierowane gwiazdy!

1

Busi to byl ,,genialny" jak miał magików wokół siebie, Xaviego, Iniestę czy Messiego, ja za Nim nigdy nie przepadałem, zawsze na siłę pchany do 1szego skladu a jest slabym defensywnym, ile trofeów uciekło z Nim na pokładzie...

0

Roberto fajnie zwalniał...Busi super taktyczmy faul że Kroos i tak podał...Szkoda słów...

1

Ale Lewy rzucił piłkę, pięknie!

4

Wincjusz upada po raz pierwszy;)

0

Vamos Barca!!! Lecimy!

1

@Janiama 1-1 :) Miłego oglądania!

7

Miedź dla mnie kompromitacja, więcej jeszcze zagranicznych pilkarzy prosimy!

https://mobile.twitter.com/PawelPaczul/status/1581615715710251009

6

2

@Kondziubarca on miał chyba licznik przekręcony, jak wielu z Afryki. Możliwe, że chłop już ma 40-45 lat;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?