Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca już 2 trofea nieźle;)
2
@ZielonySzparag Nkunku powinien być spokojnie top 10
27
A tak bywało kiedyś;)
https://mobile.twitter.com/majkeI1999/status/1582075650231312384
4
@FC1899Barca kurczę, ale Ance się twarz zmieniła
3
Dr Karim Benzema xD
https://mobile.twitter.com/Meczykipl/status/1582066065194225664
1
@MesQueUnClub96 co obiecujesz, co dasz?
0
Tu nitka odnośnie stanu wojsk białoruskich:
https://mobile.twitter.com/WypartowiczBa/status/1581997364487020544
0
@KlonaZepan za czynne wspieranie reżimu putina, powinni ponieść konsekwencje
0
Na te drony z Iranu nie widzę niestety innej opcji jak zbombardowanie przez USA przy pomocy np. rakiet Tomahawk lub lotnictwa irańskich fabryk, logistyki i magazynów! Przykra sprawa, bo miałem duży szacunek do Persów, ale nie ma wyjścia...
21
Praca szuka człowieka;)
https://mobile.twitter.com/Kasienka_z_Mars/status/1581663156241588224
6
Infiltracja na Tvn Fabuła, zawsze fajnie po raz pewnie 20-ty oglądnąć;)
12
@MESSIah16 powiedzmy szczerze Florentino Perez to najlepszy prezes na świecie pod kątem zarządzania klubem piłkarskim, potrafi i zarabiać olbrzymie pieniądze jak również utrzymywać świetny poziom sportowy.
0
@KlonaZepan nie do końca sie z tym zgodzę, miał pecha do zespołów które ostatnio prowadził, ale z Man Utd zdobył 3 trofea w tym Ligę Europy;) z jakościowymi piłkarzami potrafi sporo zrobić;)
0
Jeśli chcemy trenera który uporzadkuję Nas taktycznie przede wszystkim, to widzę tylko jedno nazwisko: Jose Mourinho!
4
Sprawdził z jednej kamery i karny, Lewy zahaczany ewidentnie i nawet Var nie sprawdza to są jaja
1
A miałem spokojny weekend...
2
Za miesiąc przerwa na Mundial, dobry czas na zmianę trenera chyba
0
Busi kapitanie ratuj!
Haha
1
Czerwona powinna być!
0
Co Lewy?! Ech szkoda
1
Wypad cała ta ekipa Roberto, Busi, Pique, Alba zmanierowane gwiazdy!
1
Busi to byl ,,genialny" jak miał magików wokół siebie, Xaviego, Iniestę czy Messiego, ja za Nim nigdy nie przepadałem, zawsze na siłę pchany do 1szego skladu a jest slabym defensywnym, ile trofeów uciekło z Nim na pokładzie...
0
Roberto fajnie zwalniał...Busi super taktyczmy faul że Kroos i tak podał...Szkoda słów...
1
Ale Lewy rzucił piłkę, pięknie!
4
Wincjusz upada po raz pierwszy;)
0
Vamos Barca!!! Lecimy!
1
@Janiama 1-1 :) Miłego oglądania!
7
Miedź dla mnie kompromitacja, więcej jeszcze zagranicznych pilkarzy prosimy!
https://mobile.twitter.com/PawelPaczul/status/1581615715710251009
6
Mądre słowa:)
https://mobile.twitter.com/D_Tarczynski/status/1581582010019385345
2
@Kondziubarca on miał chyba licznik przekręcony, jak wielu z Afryki. Możliwe, że chłop już ma 40-45 lat;)