Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzut monetą będzie haha
0
Chiesa konkret grajek, ładnie walczy Juve
0
City się kończy chyba;)
2
@Encore nie no piłkarsko genialny zawodnik!
1
Ulala Kylian Mbappe! Szczęsny jaka opóźniona reakcja;)
0
Szczęsny i Milik kontra Messi i Mbappe, niech zacznie się spektakl hehe
0
@Kamiloza91 Coraz, coraz mniej, HejtPark rzeczywiście częściej jak Smoku zaprosił np. Włodka Lubańskiego czy Roberta Gawlińskiego to tak:)
W ramach poprawienia humoru z profilu Weszło, to oglądam Ligę Minus i Hadaj nic nie gadaj hehe
0
@Kamiloza91 ciężko wybrać jednego:) Ok spróbuje moją Top 5 podać, kolejność przypadkowa:
1. Janusz Gajos
2. Andrzej Grabowski
3. Cezary Pazura
4. Andrzej Chyra
5. Marek Kondrat
1
@BorzyKrzys polecam film z Jego udziałem: Moje własne Idaho(1991)
https://www.filmweb.pl/film/Moje+w%C5%82asne+Idaho-1991-1016
0
@Rewolucja123 o fuck:/
4
Napoli, Napoli kuponu nie...;)
https://mobile.twitter.com/Meczykipl/status/1587361562116952065
6
Czuć pieniądz z ropy:
https://mobile.twitter.com/tomaszwyluda/status/1587127851962220548
Dla porównania - Polski Produkt Krajowy Brutto (PKB) za 2021r. wyniósł około 674mld dolarów.
12
Wiecie może gdzie są sejfciarze? ;)
https://mobile.twitter.com/PrezesObywatel/status/1587070132186222595
27
Zdjęcie pszczoły:)
https://mobile.twitter.com/wojtek1425/status/1586546875724873734
5
No kilka niedociągnięć w grze Barcelony jest
0
Liverpool Leeds już 1-2 jaja:)
0
Pique się rozgrzewa!
1
Ale Fati ma fatalne wykończenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Xavi nawet słałych fragmentów gry porządnie nie opracował...
1
Wiecie co niech już Dembele odejdzie z tej Barcelony, co z tego że ma odejście oraz niby drybling, chłop więcej przeszkadza niż pomaga...
0
Skrzydła mamy potężne...
5
Kiedyś Valencii takie trio grało: Juan Mata -David Villa - David Silva, była magia i piłeczka chodziła:)
3
David Villa daje wywiad na boisku a oni reklamy puszczają spoko:/
0
Kluivert i Cavani w ataku to po Nas...
4
No normalne to nie jest...
https://mobile.twitter.com/PiotrWolosik/status/1586016523990310914
0
Mam pytanie do fanów koszykówki;) Chciałbym zamówić sobie koszulkę San Antonio z Jeremym Sochanem i w związku z tym jak wygląda rozmiarówka takich koszulek, jest normalna czy zawyżona? Dzięki z pomoc:)
0
Szkoda Darka taki mecz mu sie trafił...
0
Xavi stworzył potwora! Nazywa się on Jožin z bažin;)
0
Ajaja była okazja!