Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Miasto doznań Łódź:
https://mobile.twitter.com/Miasto_Lodz/status/1593889647742042113
2
Polecam zagrać Messi król strzelców i Argentyna win lub Messi król strzelców i Brazylia, pewna kasa;)
0
A jak ktoś szuka fajnego kawałka na sobotni wieczór, oto on;)
0
@Chaoss tak 1-0
31
F1 Gdynia:
https://mobile.twitter.com/coolfonpl/status/1593716913875472384
2
@PatrychoO :(
2
Meksyk: To nie są leszcze Stefan!
1
Myślę idziemy po medal! :)
1
@Danny Gaucho a no widzisz to trochę zmienia:)
1
@Aragorn33 najpierw Królewiec na spokojnie, armie okrzepnie i nabierze doświadczenia, Moskwa na deser:)
3
@Encore to chyba jest błąd, ponieważ Andrzeja Szarmacha nie widzę a zdobył 7 bramek łącznie na MŚ:) Ale widzę brakuje kilku zawodników, coś obcięty ten ranking;)
https://www.transfermarkt.pl/weltmeisterschaft-1930/ewigetorschuetzenliste/pokalwettbewerb/WM30#/
8
Nie damy się zastraszyć Rassiji!
https://mobile.twitter.com/defacto37/status/1592622130684112896
0
@IronSanHybrid Australia to daleki kraj i wolniej do nich informacje dochodzą;)
1
@BorzyKrzys Jaszczur też piękniexD
https://mobile.twitter.com/KaziuWu/status/1592598963307573253
3
@Emhyr ale to nawet w zwykłym życiu działa;) Natomiast Rosji jak najbardziej trzeba odpowiedzieć
0
@draxidox Tvp Info;)
0
Marek Budzisz teraz mądrze mówi, jedna rakieta to mógł być przypadek, natomiast dwie to już atak celowy:/
Putin sprawdza prawdopodobnie pewnie reakcję Polski i NATO.
1
Czyli jutro w PL walka o paliwo, olej, cukier, mąkę i papier toaletowy
34
Nie ma wyboru Panowie:
https://mobile.twitter.com/_Winged_Hussar_/status/1592587524245159936
0
@Benz niestety nie :/
2
Gdyby żył Król Stefan Batory lub Jan III Sobieski, to jeszcze dziś byłoby wezwanie do wyprawy na Moskwę! Powinniśmy na to jakoś odpowiedzieć i zachować twarz inaczej ruskie będą dalej Na Nas pluli... Kiedyś mieliśmy prawdziwych przywódców z charakterem, ogólnie Europa miała kiedyś jaja...
Nawet nie mamy porządnego sprzętu żeby sami odpowiedzieć ech...
0
@MesQueUnClub96 mam na myśli część terytorium Ukrainy:)
1
Nato Polska i USA muszą przede wszystkim wprowadzić strefę zakazów lotów i zestrzeliwywać wszystko co wleci!
0
Jarek Wolski na Polsat News teraz widzę;)
3
Jedyne co mnie martwi najbardziej to to, że te rakiety przeleciały ma naszą stroną...To co USA Nato i Polacy śpią?! Taki przecież monitoring z nieba i z powietrza...
0
@Encore dla mnie =
2
Gole reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata – najlepsi strzelcy:
10 – Grzegorz Lato
7 – Andrzej Szarmach
6 – Zbigniew Boniek
4 – Kazimierz Deyna, Ernest Wilimowski*
2 – Bartosz Bosacki, Włodzimierz Smolarek
1 – Jan Bednarek, Andrzej Buncol, Włodzimierz Ciołek, Jerzy Gorgoń, Grzegorz Krychowiak, Paweł Kryszałowicz, Janusz Kupcewicz, Stefan Majewski, Emmanuel Olisadebe, Fryderyk Scherfke*, Marcin Żewłakow
* Część źródeł (w tym ówczesna prasa) przypisuje ostatniego gola dla Polski Fryderykowi Scherfke. Wątpliwości potęguje brak zapisu wideo tej bramki.
Lewandowski narazie bez bramki na Mundialu, chyba w końcu z Arabią coś strzeli;) Dla mnie wielka duma, że nr 1 to legenda Stali Mielec Grzegorz Lato no i Andrzej Szarmach też chwilę w Stali pograł:)
3
@MrPGG bardzo podobnie plus Urugwaj i Chorwacja;)
2
@Rust_Cohle tak Przegląd Sportowy w piątek, ale w środę czyli jutro, plakat do wpisywania wyników;)
0
Ktoś zaczął już czytać może ten Przewodnik Mundialowy od Krzysia Stanowskiego? Warto zamawiać?