3

2

Polecam zagrać Messi król strzelców i Argentyna win lub Messi król strzelców i Brazylia, pewna kasa;)

0

A jak ktoś szuka fajnego kawałka na sobotni wieczór, oto on;)


0

@Chaoss tak 1-0

2

2

Meksyk: To nie są leszcze Stefan!

1

Myślę idziemy po medal! :)

1

@Danny Gaucho a no widzisz to trochę zmienia:)

1

@Aragorn33 najpierw Królewiec na spokojnie, armie okrzepnie i nabierze doświadczenia, Moskwa na deser:)

3

@Encore to chyba jest błąd, ponieważ Andrzeja Szarmacha nie widzę a zdobył 7 bramek łącznie na MŚ:) Ale widzę brakuje kilku zawodników, coś obcięty ten ranking;)

https://www.transfermarkt.pl/weltmeisterschaft-1930/ewigetorschuetzenliste/pokalwettbewerb/WM30#/

8

0

@IronSanHybrid Australia to daleki kraj i wolniej do nich informacje dochodzą;)

1

3

@Emhyr ale to nawet w zwykłym życiu działa;) Natomiast Rosji jak najbardziej trzeba odpowiedzieć

0

@draxidox Tvp Info;)

0

Marek Budzisz teraz mądrze mówi, jedna rakieta to mógł być przypadek, natomiast dwie to już atak celowy:/
Putin sprawdza prawdopodobnie pewnie reakcję Polski i NATO.

1

Czyli jutro w PL walka o paliwo, olej, cukier, mąkę i papier toaletowy

34

0

@Benz niestety nie :/

2

Gdyby żył Król Stefan Batory lub Jan III Sobieski, to jeszcze dziś byłoby wezwanie do wyprawy na Moskwę! Powinniśmy na to jakoś odpowiedzieć i zachować twarz inaczej ruskie będą dalej Na Nas pluli... Kiedyś mieliśmy prawdziwych przywódców z charakterem, ogólnie Europa miała kiedyś jaja...
Nawet nie mamy porządnego sprzętu żeby sami odpowiedzieć ech...

0

@MesQueUnClub96 mam na myśli część terytorium Ukrainy:)

1

Nato Polska i USA muszą przede wszystkim wprowadzić strefę zakazów lotów i zestrzeliwywać wszystko co wleci!

0

Jarek Wolski na Polsat News teraz widzę;)

3

Jedyne co mnie martwi najbardziej to to, że te rakiety przeleciały ma naszą stroną...To co USA Nato i Polacy śpią?! Taki przecież monitoring z nieba i z powietrza...

0

@Encore dla mnie =

2

Gole reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata – najlepsi strzelcy:

10 – Grzegorz Lato
7 – Andrzej Szarmach
6 – Zbigniew Boniek
4 – Kazimierz Deyna, Ernest Wilimowski*
2 – Bartosz Bosacki, Włodzimierz Smolarek
1 – Jan Bednarek, Andrzej Buncol, Włodzimierz Ciołek, Jerzy Gorgoń, Grzegorz Krychowiak, Paweł Kryszałowicz, Janusz Kupcewicz, Stefan Majewski, Emmanuel Olisadebe, Fryderyk Scherfke*, Marcin Żewłakow

* Część źródeł (w tym ówczesna prasa) przypisuje ostatniego gola dla Polski Fryderykowi Scherfke. Wątpliwości potęguje brak zapisu wideo tej bramki.

Lewandowski narazie bez bramki na Mundialu, chyba w końcu z Arabią coś strzeli;) Dla mnie wielka duma, że nr 1 to legenda Stali Mielec Grzegorz Lato no i Andrzej Szarmach też chwilę w Stali pograł:)

3

@MrPGG bardzo podobnie plus Urugwaj i Chorwacja;)

2

@Rust_Cohle tak Przegląd Sportowy w piątek, ale w środę czyli jutro, plakat do wpisywania wyników;)

0

Ktoś zaczął już czytać może ten Przewodnik Mundialowy od Krzysia Stanowskiego? Warto zamawiać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?