0

@BorzyKrzys dobry dzik;)

0

@AmigoBlancos tam remis 0-0 albo 1-1:)

0

@Kgorecki2500 nie martw Polska zagra i tak w półfinale, ogólnie 3 miejsce zajmiemy;)

0

@tristan87 niech idzie poKimać

1

Nanananana kochana Ghana;)

0

@FcPortoFan1999 Może mu Cristiano pozwem groził;)

0

Ghana kochana Ghana nananana nananana!

0

@damianex10 Polska to potęga w obronie;)

1

@Janiama Korea Ghana 1-2

0

W sumie Szwajcaria i tak będzie w najlepszej sytuacji jeśli chodzi o 2 miejsce, nawet jeśli przegra dziś z Brazylią

2

@pluszek i wiaderka witamin!

0

Mitrovic trzeba przyznać zawodnik no.1 w Serbii

2

Serbia siadła już fizycznie

1

@daniel32778 Chorwacja zawsze nazywana jest Brazylią Europy;)

1

Czupo Moting co rozgrywa piłeczkę;)

0

Brawo Kamerun, brawo!

2

Prorosyjka Serbia niech odpada, bez żalu;)

1

@Janiama Kamerun Serbia 1-1

0

@Janiama mi pachnie brązowym medalem dla Polski;)
Obstawiam remis 1-1 i wyjście z 1-szego miejsca, Argentyna nie zachwyca tak jak np. Brazylia, która wg mnie wygra te Mistrzostwa:)

0

A na wieczór taki sportowy kawałek polecam haha:


0

@Cule1234 a mecz o 3 miejsce jak odpadniemy z Brazylią?

0

Jutro widzę to tak:)

CAM SRB 1-1
KOR GHA 1-2
BRA SUI 2-0
POR URU 1-1

0

@DonAndresFCB a bezpośredni mecz się nie liczy? A sorry tak bilans bramek najpierw;)

1

@Kgorecki2500 uważaj na Kamerun Serbia, czuję remis;)

POR-URU z kolei najcięższy chyba do wytypowania

1

I tak może wyjść z grupy jeszcze i Kostaryka i Japonia hehe

0

A ciekawie bedzie jak Japonia wygra ostatni mecz i Hiszpania będzie miała 4pkt podobnie jak Niemcy jeśli też wygrają z Kostaryką, wtedy bilans bramek zdecyduje;)

2

Alba zszedł i strata bramki od razu...

1

Morata napastnik na długie lata!;)

1

Mamy to! Brawo!

2

Podoba mi się dzisiaj Olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?