Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys dobry dzik;)
0
@AmigoBlancos tam remis 0-0 albo 1-1:)
0
@Kgorecki2500 nie martw Polska zagra i tak w półfinale, ogólnie 3 miejsce zajmiemy;)
0
@tristan87 niech idzie poKimać
1
Nanananana kochana Ghana;)
0
@FcPortoFan1999 Może mu Cristiano pozwem groził;)
0
Ghana kochana Ghana nananana nananana!
0
@damianex10 Polska to potęga w obronie;)
1
@Janiama Korea Ghana 1-2
0
W sumie Szwajcaria i tak będzie w najlepszej sytuacji jeśli chodzi o 2 miejsce, nawet jeśli przegra dziś z Brazylią
2
@pluszek i wiaderka witamin!
0
Mitrovic trzeba przyznać zawodnik no.1 w Serbii
2
Serbia siadła już fizycznie
1
@daniel32778 Chorwacja zawsze nazywana jest Brazylią Europy;)
1
Czupo Moting co rozgrywa piłeczkę;)
0
Brawo Kamerun, brawo!
2
Prorosyjka Serbia niech odpada, bez żalu;)
1
@Janiama Kamerun Serbia 1-1
0
@Janiama mi pachnie brązowym medalem dla Polski;)
Obstawiam remis 1-1 i wyjście z 1-szego miejsca, Argentyna nie zachwyca tak jak np. Brazylia, która wg mnie wygra te Mistrzostwa:)
0
A na wieczór taki sportowy kawałek polecam haha:
0
@Cule1234 a mecz o 3 miejsce jak odpadniemy z Brazylią?
0
Jutro widzę to tak:)
CAM SRB 1-1
KOR GHA 1-2
BRA SUI 2-0
POR URU 1-1
0
@DonAndresFCB a bezpośredni mecz się nie liczy? A sorry tak bilans bramek najpierw;)
1
@Kgorecki2500 uważaj na Kamerun Serbia, czuję remis;)
POR-URU z kolei najcięższy chyba do wytypowania
1
I tak może wyjść z grupy jeszcze i Kostaryka i Japonia hehe
0
A ciekawie bedzie jak Japonia wygra ostatni mecz i Hiszpania będzie miała 4pkt podobnie jak Niemcy jeśli też wygrają z Kostaryką, wtedy bilans bramek zdecyduje;)
2
Alba zszedł i strata bramki od razu...
1
Morata napastnik na długie lata!;)
1
Mamy to! Brawo!
2
Podoba mi się dzisiaj Olmo