Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium zdrada!
1
Nu nu nu offside:)
0
Villa IN Torres OUT!
1
Ja pitolę Ferran!
0
Rudiger siła razy ramię haha
0
Ten Simon niech uważa z tymi wyjściami...
1
@Przemek2323 Przemek ale dajmy spokój z polityką choćby na czas meczu;)
1
Na La Rambli teraz duży spokój i zgodność w komentarzach, w końcu gra somsiad Niemcy i kochana Hiszpania;)
1
Aj ależ była okazja! Ale huknął!
1
@Deviler oj tak:)
2
Darek Szpakowski na taki mecz siądzie idealnie! :)
10
@KrychaFCB fajnie ubogacają Nam tą Europę:)
3
Kurdę szkoda, że Polska może spotkać Brazylię w półfinale a nie w finale;)
1
@Janiama Chorwacja Kanada 1-2
0
To co Kanada też wygrywa z Chorwacją dzisiaj;)
1
@Janiama BEL MAR 3-0
0
Co wyście samuraje zrobili...Niemcy wracają do gry ech:/
1
@tristan87 Lionel Andrés Messi Cuccittini
1
Messi vs. Lewy ostaeczne starcie! Będzie meczycho:)
0
Po tym co zobaczyłem to Polska i Arabia wychodzą na luzie hehe
1
Nie no Polska robi Argentynę w takiej formie;)
4
@HighestInTheRoom pewne niedociągnięcia są;)
2
Masakra Argentyna taki potencjał ale niestety trener słabo ogarnia...
3
Vamos Argentyna, Vamos Lionel Andrés Messi Cuccittini! :)
0
W środę rozdarte serca, komu kibicować Lewy czy Messi;)?
0
Jeśli Meksyk dziś przegra, to w ostatnim spotkaniu odpuści pewnie Arabii czyli oni 6pkt, więc mecz Polska-Argentyna o awans, o wszystko;)
0
No w końcu Pio Pio Pistolero!
2
Trzeba im oddać, technikę mają świetną Saudowie
1
@IronSanHybrid tylko Pio Pio!
0
Haha Zielu wkurzony mega;)