0

@Medium zdrada!

1

Nu nu nu offside:)

0

Villa IN Torres OUT!

1

Ja pitolę Ferran!

0

Rudiger siła razy ramię haha

0

Ten Simon niech uważa z tymi wyjściami...

1

@Przemek2323 Przemek ale dajmy spokój z polityką choćby na czas meczu;)

1

Na La Rambli teraz duży spokój i zgodność w komentarzach, w końcu gra somsiad Niemcy i kochana Hiszpania;)

1

Aj ależ była okazja! Ale huknął!

1

@Deviler oj tak:)

2

Darek Szpakowski na taki mecz siądzie idealnie! :)

10

@KrychaFCB fajnie ubogacają Nam tą Europę:)

3

Kurdę szkoda, że Polska może spotkać Brazylię w półfinale a nie w finale;)

1

@Janiama Chorwacja Kanada 1-2

0

To co Kanada też wygrywa z Chorwacją dzisiaj;)

1

@Janiama BEL MAR 3-0

0

Co wyście samuraje zrobili...Niemcy wracają do gry ech:/

1

@tristan87 Lionel Andrés Messi Cuccittini

1

Messi vs. Lewy ostaeczne starcie! Będzie meczycho:)

0

Po tym co zobaczyłem to Polska i Arabia wychodzą na luzie hehe

1

Nie no Polska robi Argentynę w takiej formie;)

4

@HighestInTheRoom pewne niedociągnięcia są;)

2

Masakra Argentyna taki potencjał ale niestety trener słabo ogarnia...

3

Vamos Argentyna, Vamos Lionel Andrés Messi Cuccittini! :)

0

W środę rozdarte serca, komu kibicować Lewy czy Messi;)?

0

Jeśli Meksyk dziś przegra, to w ostatnim spotkaniu odpuści pewnie Arabii czyli oni 6pkt, więc mecz Polska-Argentyna o awans, o wszystko;)

0

No w końcu Pio Pio Pistolero!

2

Trzeba im oddać, technikę mają świetną Saudowie

1

@IronSanHybrid tylko Pio Pio!

0

Haha Zielu wkurzony mega;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?