0

@kubix05 mnie najbardziej zaskoczyło że trener Meksyku nie zabrał do Kataru Chicharito oraz Carlosa Veli, dla Nas lepiej;) A Lozano to taki Lewy dla Meksyku;)

0

@MESSIah16 matematyczne szanse mają jeszcze, może być zawsze zmiana trenera w przerwie;)

0

Chelsea w tym sezonie może być poza LM i bardzo dobrze:)

0

@Janiama sorry coś mi się pomyliło;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Angielscy fani bawią się świetnie w Katarze jak widać!

https://mobile.twitter.com/Piotrowicz17/status/1591472211944435714

4

2

@wasacz to kup z Piątnicy np. ;)

0

Miedź Legnica 2 0 już w Zabrzu nieźle, jak to mówią kto nie ma miedzi ten na d...siedzi;)

0

@tristan87 zobacz jakimi zawodnikami wygrał ostatnie mistrzostwo dla Man Utd sir Alex Ferguson;)

1

Guardiola jest mocno przereklamowany jako trener, wydaje sezon w sezon ogromne pieniądze a od czasu Barcy nie wygrał już nigdy LM a prowadził potężne i bogate zespoły przecież. Zawsze kombinuje w fazie pucharowej LM, wymyśla koło na nowo, może to już wypalenie powoli?

0

Guardiola sobie chyba żarty robi, 84 minuta, remis i bez zmian hehe

0

@Radzio_94 Guardiola się wypalił trochę

0

City, Haaland i spółka się kończą;)

2

Czytam, że ponoć Lewy będzie zawieszony na 3 mecze, brawo...Ja nie wiem co Robertowi odbiło naprawdę:/

0

Pęknięcie Stadionu Narodowego to zły omen przed Mudnialem, biada Nam:/

0

Piłkarze Sandecji chyba opuszczają boisko, niewiadomo o co w sumie chodzi

0

Sandecja na 2-2 wyrównuje, szok hehe!

1

Ech Lechia sieroty...

2

3

No to prokuratorzy z Wrocławia niech sie dobrze wyśpią dzisiaj, bo znowu będą mieli troszkę roboty przy polskiej piłce:)

1

@Uukasz_93 jeszcze Czesia będą do prokuratury wzywać do złożenia zeznań jaja:) Na szczęście jest niewinny, wszystko super wyjaśnił u Stana w Hejparku;)

0

Na TV4 teraz film pt. Zbaw Nas ode Złego, jak ktoś lubi horrory/thrillery:)

0

@barcelonaLM daj spokój w PL każdy klub ma bukmachera za sponsora szkoda gadać.
A Listek wiadomo śliski typ, w starych układach czuł się zawsze świetnie...

4

Pośrednik rosyjski sprzedajacy ponoć mecze bukmacherom w Azji, grubo widzę;)

https://mobile.twitter.com/NSkorzewski/status/1589730939768541184

13

Flagi Eleven do połowy marszu opuścić!

2

W Madrycie bez zmian, Rayo Pany! :)

0

Panowie i Panie, czy to małą szklaneczkę whisky, piwko, rumik czy wódkę co tam macie, wypijcie dziś za zdrowie Rayo:)!

2

Kurtuła w polu karnym haha

1

Brać tego Asensio do Barcy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?