Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 mnie najbardziej zaskoczyło że trener Meksyku nie zabrał do Kataru Chicharito oraz Carlosa Veli, dla Nas lepiej;) A Lozano to taki Lewy dla Meksyku;)
0
@MESSIah16 matematyczne szanse mają jeszcze, może być zawsze zmiana trenera w przerwie;)
0
Chelsea w tym sezonie może być poza LM i bardzo dobrze:)
0
@Janiama sorry coś mi się pomyliło;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Angielscy fani bawią się świetnie w Katarze jak widać!
https://mobile.twitter.com/Piotrowicz17/status/1591472211944435714
4
Co jak co ale to była potężna ekipa!
https://mobile.twitter.com/michalgajdek/status/1591414579158028290
2
@wasacz to kup z Piątnicy np. ;)
0
Miedź Legnica 2 0 już w Zabrzu nieźle, jak to mówią kto nie ma miedzi ten na d...siedzi;)
0
@tristan87 zobacz jakimi zawodnikami wygrał ostatnie mistrzostwo dla Man Utd sir Alex Ferguson;)
1
Guardiola jest mocno przereklamowany jako trener, wydaje sezon w sezon ogromne pieniądze a od czasu Barcy nie wygrał już nigdy LM a prowadził potężne i bogate zespoły przecież. Zawsze kombinuje w fazie pucharowej LM, wymyśla koło na nowo, może to już wypalenie powoli?
0
Guardiola sobie chyba żarty robi, 84 minuta, remis i bez zmian hehe
0
@Radzio_94 Guardiola się wypalił trochę
0
City, Haaland i spółka się kończą;)
2
Czytam, że ponoć Lewy będzie zawieszony na 3 mecze, brawo...Ja nie wiem co Robertowi odbiło naprawdę:/
0
Pęknięcie Stadionu Narodowego to zły omen przed Mudnialem, biada Nam:/
0
Piłkarze Sandecji chyba opuszczają boisko, niewiadomo o co w sumie chodzi
0
Sandecja na 2-2 wyrównuje, szok hehe!
1
Ech Lechia sieroty...
2
Apel do Polek, ważne!
https://mobile.twitter.com/marta_stasinska/status/1589887716581576704
3
No to prokuratorzy z Wrocławia niech sie dobrze wyśpią dzisiaj, bo znowu będą mieli troszkę roboty przy polskiej piłce:)
1
@Uukasz_93 jeszcze Czesia będą do prokuratury wzywać do złożenia zeznań jaja:) Na szczęście jest niewinny, wszystko super wyjaśnił u Stana w Hejparku;)
0
Na TV4 teraz film pt. Zbaw Nas ode Złego, jak ktoś lubi horrory/thrillery:)
0
@barcelonaLM daj spokój w PL każdy klub ma bukmachera za sponsora szkoda gadać.
A Listek wiadomo śliski typ, w starych układach czuł się zawsze świetnie...
4
Pośrednik rosyjski sprzedajacy ponoć mecze bukmacherom w Azji, grubo widzę;)
https://mobile.twitter.com/NSkorzewski/status/1589730939768541184
13
Flagi Eleven do połowy marszu opuścić!
2
W Madrycie bez zmian, Rayo Pany! :)
0
Panowie i Panie, czy to małą szklaneczkę whisky, piwko, rumik czy wódkę co tam macie, wypijcie dziś za zdrowie Rayo:)!
2
Kurtuła w polu karnym haha
1
Brać tego Asensio do Barcy!