1

Ciekawe czy kondycyjnie wytrzymamy?

0

+10 ładnie haha

0

@mextexperu dużo szczęścia mieli;)

0

Może być karny...

0

Mit wielkiej Arabii właśnie upada;)

0

@4drian0 masz na kuponie? ;)

0

Czerwem pachnie dzisiaj

19

0

@MESSIah16 wiesz, ale trudno oczekiwać od Kostaryki cudów na boisku;) Od Polski można z taką kadrą wymagać więcej jednak

1

Jakbyście mieli wymienić Top 3 i Flop 3 zespoły po 1 kolejce w relacji możliwości zespołu/oczekiwania, u mnie tak to wygląda:

Top 3:
1.Hiszpania
2. Brazylia
3. Anglia

Flop 3:
1. Jednak Argentyna
2. Niemcy
3. Polska

1

0

@Katalonbar mi się podoba, Szpaku poczuł sambę chyba:)

0

Ole Olek wygraj Ole Olek! ;)

0

Pedro gotowy do wejścia? No nic oglądajmy zatem tego młodego chłopaka z Flamengo

1

Brazylia to główny faworyt do wygrania Mistrzostw, bardzo dobra obsada bramki, mega doświadczona defensywa, pomoc i atak wiadomo, świetna ławka;)

0

Ależ pięknie Richarlison!

1

Siła chcenia Darek xD

2

Serbia z takim składem murować, kolejny Michniewicz 2.0...

0

Czemu Sebastian tak krzyczy?!

0

@Colon Richarda Bransona!

0

Aj była dobra okazja!

0

Serbia coś czuję złapie jeszcze czerwoną kartkę

5

I jest rzut różny dobrze mówili:)

22

@BorzyKrzys mentalne przegrywy...

22

@Deviler dokładnie musi przyjść ktoś z zagranicy, Stop Polskiej Myśli Szkoleniowej! Trzeba odstawić dziadków, zbudować nowy zespół przede wszystkim, bo same dobre kluby nie grają:/

0

@bartekvisca zgadza się lepszy trener by zrobił z Nich naprawdę mocny zespół

3

Kangury to biorą dzisiaj:)

0

Milik haha zamiast Pio Pio Piątka szkoda gadać...

0

Jedynie Piątek Pio Pio Nas może uratować i strzelić w końcówce na 1-0!

0

Pachnie remisem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?