Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe czy kondycyjnie wytrzymamy?
0
+10 ładnie haha
0
@mextexperu dużo szczęścia mieli;)
0
Może być karny...
0
Mit wielkiej Arabii właśnie upada;)
0
@4drian0 masz na kuponie? ;)
0
Czerwem pachnie dzisiaj
19
Wyciekła taktyka na mecz z Arabią!
https://mobile.twitter.com/WujaJurek/status/1595819364309155840
0
@MESSIah16 wiesz, ale trudno oczekiwać od Kostaryki cudów na boisku;) Od Polski można z taką kadrą wymagać więcej jednak
1
Jakbyście mieli wymienić Top 3 i Flop 3 zespoły po 1 kolejce w relacji możliwości zespołu/oczekiwania, u mnie tak to wygląda:
Top 3:
1.Hiszpania
2. Brazylia
3. Anglia
Flop 3:
1. Jednak Argentyna
2. Niemcy
3. Polska
1
Brazylijczycy już świętują:)
https://mobile.twitter.com/majkeI1999/status/1595845941549989890
0
@Katalonbar mi się podoba, Szpaku poczuł sambę chyba:)
0
Ole Olek wygraj Ole Olek! ;)
0
Pedro gotowy do wejścia? No nic oglądajmy zatem tego młodego chłopaka z Flamengo
1
Brazylia to główny faworyt do wygrania Mistrzostw, bardzo dobra obsada bramki, mega doświadczona defensywa, pomoc i atak wiadomo, świetna ławka;)
0
Ależ pięknie Richarlison!
1
Siła chcenia Darek xD
2
Serbia z takim składem murować, kolejny Michniewicz 2.0...
0
Czemu Sebastian tak krzyczy?!
0
@Colon Richarda Bransona!
0
Aj była dobra okazja!
0
Serbia coś czuję złapie jeszcze czerwoną kartkę
5
I jest rzut różny dobrze mówili:)
22
@BorzyKrzys mentalne przegrywy...
22
@Deviler dokładnie musi przyjść ktoś z zagranicy, Stop Polskiej Myśli Szkoleniowej! Trzeba odstawić dziadków, zbudować nowy zespół przede wszystkim, bo same dobre kluby nie grają:/
0
@bartekvisca zgadza się lepszy trener by zrobił z Nich naprawdę mocny zespół
3
Kangury to biorą dzisiaj:)
0
Milik haha zamiast Pio Pio Piątka szkoda gadać...
0
Jedynie Piątek Pio Pio Nas może uratować i strzelić w końcówce na 1-0!
0
Pachnie remisem:)