Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Japonia Chorwacja 1-2
0
To co Czesław chyba zostaje, w sumie bez sensu zmieniać trenera co imprezę
7
Lewy dziś zawiódł kompletnie...
0
Lewy strasznie dyskretny występ:/
0
Zieliński jak można tak wykończyć 100-kę w bramkarza? Dla mnie on jeden z najsłabszych na boisku:/
1
@Janiama Argentyna Australia 3-0
0
Na pewno w tym spotkaniu nie widzimy przyszłego Mistrza Świata:)
1
Oranie Amerykanów...
0
Depay w dobrej formie, widać dobrze go Xavi przygotował na Mundial;)
1
@Janiama HOL USA 1-1
2
Ja on to wykonał, no ludzie kochani!
1
Dania
Belgia
Niemcy
Urugwaj loading...
0
Dania Belgia Niemcy Out a Polska tak krytykowana w 1/8;)
0
Dobrze odpadną rywale Polski do medalu;)
0
@Encore i słowo stało sie ciałem haha
2
A Czesio się śmieje dzisiaj przy drinku z tych wyników, Polska dumnie w 1/8 a Niemcy i Hiszpania wielkie kłopoty! ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czesioball to przyszłość futbolu, idziemy po medal!
9
@taris tylko, że trafiamy wtedy na Francję a tego nie chcemy:)
0
Amerykanie wyszli z grupy na Mundialu kiedykolwiek?
0
@Foton Szwecja z Nami zagrała paździerz, więc Polska zasłużenie;) Ukraina zagrała dobry mecz z Walią, jasne nie awansowali ale wiadomo jaką sytuację mają i ile w głowie im siedziało
1
Ukraina by lepiej się zaprezentowała od Walii wg mnie;)
0
No to zacznie się teraz meczyk;)
5
@Ptasior Pan Piłkarz Grzegorz Lato dwa medale igrzysk olimpijskich plus dwa medale Mistrzostw Świata:) Poza tym 10 bramek łącznie na MŚ, w tym Król Strzelców w 1974r. (7 bramek), no legenda polskiej piłki;)
Warto pamiętać także Andrzeju Szarmachu który ma łącznie 7 bramek na Mistrzostwach Świata, Zibi Boniek chyba 6:)
3
A taka okładka z Argentyny;)
https://mobile.twitter.com/Piotrowicz17/status/1597544138903207936
1
@Szopenek Chiesa, Alex Sandro i Szczęsny;)
5
@MarioVeB! Muszę Cię zmartwić kolego, jutro Argentyna prawdopodobnie jedzie do domu;)
0
Janusz Waluś został dźgnięty nożem:
https://mobile.twitter.com/PiotrZychowicz/status/1597627445120667648
0
Ale meczycho sie robi:)