Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Saka dziś świetny mecz rozgrywa
1
Ale Kylian poszedł wow!
0
Wykonanie dobre fakt
0
Lloris to wybroni;)
2
@antymadridista100 Amrabat
0
Mbappe, czy on ma układ nerwowy? Cały czas uśmiechnięty lekko hehe, wielka klasa piłkarska, luz, opanowanie;)
1
@robsesh VAR nie sprawdza wolnych oraz żółtych kartek
1
Nie mogli dać wolnego bo VAR sprawdzał rzut karny;) Faul był poza polem karnym
4
Perez miał nosa do tego chłopaka:)
4
I to jest cała Francja haha, brawo!
0
Nikt nie zatrzyma Kyliana Mbappe:)
0
A tu cyk Mbappe się zamieni miejscami z Dembele;)
0
@Bogan Fiorentina, wycena transfermarkt 10mln €, 26 lat, na Mundialu wpadł w oko, meczów Fiorentiny nie oglądam, ale jak chlopak daje radę na MŚ to da radę wszędzie, kapitalny zawodnik;)
https://www.transfermarkt.pl/sofyan-amrabat/profil/spieler/287579
0
Barca zamiast ściągnąć Amrabata to patrzy w kierunku Ngolo Kante który swój prime ma za sobą..
0
Ten autobus Maroka plus gra na czas...Szkoda gadać
1
Maroko w końcu pęknie
1
Cristiano ratuj Portugalię!
0
Ten sędzia z Argentyny nie ogarnia nic:/
0
Ronaldo to uratuje w 2 połowie!
0
Ostatni i jedyny medal Portugalii na MŚ to 1966 rok i brązowy medal z królem strzelców Eusebio (9 bramek). Jest to o tyle ciekawie, że w Mistrzostwach Europy idzie im z reguły dobrze lub bardzo dobrze: w 2004 wicemistrz, w 2016 mistrzostwo. Także bez dwóch zdań to utalentowane pokolenie będzie chciało napisać swoją historię w Mistrzostwach Świata:)
2
Ja dzisiaj za pięknem futbolu oraz za Europą czyli Naprzód Portugalio!
2
Zachowanie pilkarzy Chorwacji po karnych a zachowanie Argentyńczyków plus kłótnie i gesty Messiego, klasy się jednak nie kupi:/
0
Jutro myślicie też dwa razy serie rzutów karnych ;)?
1
Ciekawe ja będzie ewentualnie w karnych? Obaj bramkarze to na pewno nie "orły"
0
Pięknie brawo Hoalndia! Haha
0
Coś czuję zadymę po meczu
0
Paredes powinien wylecieć! Argentyńczycy słabe zachowanie
0
Ta Holandia to coś zacznie grać czy tylko statyści?
3
Dzisiaj Prawda Zibiego u Romana:)
https://mobile.twitter.com/KoltonRoman/status/1600953606517428229
5
Może w Hejtparku miałby większą swobodę wypowiedzi;)