3

Fajdek zaraz komuś przywali chyba:)

0

Zmarzlik to bierze haha

0

@BartqRKO dokładnie, na pewno te fochy przyniosą mu więcej fanów;)

0

Bez Orlenu nie byłoby polskiego sportu;)

2

Polski sędzia piłkarski uczciwy i mądry, brawo!

0

Szkoda liczyłem, że Semeniuk w top 3

0

@Nazio87 tak ta we fioletowej sukience;)

1

Ale trzeba powiedzieć, że Aldona Marciniak olśniewa, piękna kobieta z fantastyczną dykcją:)

1

Mam nadzieję, że Orlen i prezes Obajtek także dostaną wyróżnienie za wspieranie polskiego sportu!

0

Kulesza wyróżniony;)

0

@meteo100 no właśnie przesada:/

1

@Janiama szkoda...

0

Ja postawiłem tak:

1. Iga Świątek
2. Pia Skrzyszowska
3. Kamil Semeniuk

8

Ciekawe który piłkarz błagał o litość;)

https://mobile.twitter.com/WeszloCom/status/1611645837075005440

0

Ze skromnej Stali Mielec do Celticu nieźle:

https://mobile.twitter.com/Celtic1967_com/status/1610937265559334915

4

Kessie technika strzału top!

1

Zepsuliście Nam Święto Trzech Króli!

2

Xavi do grudnia;)

0

Ale jaja...nie wierzę, ta obecna Barca to kabaret:/

1

@Survier urlop wypoczynkowy do 11;)

0

Dawid super, belka -2 a pokazał moc i pazur!

0

4

@Majkel34 Dużo zdrowia życzę kolego!

1

@Faro ja ostatnio kupiłem dzbanek o filtry Brita, polecam;)

0

@Zoker możesz wytłumaczyć, dzięki

0

Czyli rozumiem że lepiej jakby cena paliwa poszła w górę tak? Ok hehe

2

@El dominatore jak lubisz klocki możesz synowi kiedyś kupić np. Czołg Abrams lub F-35A z klocków Cobi, produkowane w 100% w polskiej fabryce w Mielcu;)

0

No to nieźle, naprawdę nieźle niech Laporta dalej rozpasa piłkarzy kolejnymi milionami...

https://mobile.twitter.com/ManagingBarca/status/1609616401467322369

0

Frankowski i spółka ładnie wyjaśniają PSG;)

0

Granerud widać tak jak Haaland oddaje się medytacjom, stąd świetne wyniki;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?