Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co to pytanie Szczepłka wniosło?! A no nic...Cała ta konferencja kabaret lekki, Kulesza i dziennikarze siebie warci, Santos wypadł dobrze wg mnie
2
Dajcie Czarkowi spokój, on już fizycznie i psychicznie nie daje rady...
0
@P33ck ale też meczycho Stal Mielec-Lech Poznań;)
0
@Bartula to świat Zenka Martyniuka i Kapitana Bomby;)
0
@FcPortoFan1999 powinien walnąć małpkę na rozluźnienie!
0
Czekam na pytanie od Łukasza Ciony!
5
@Nazio87 dobry tatar jest przepyszny plus zimna wódeczka:)
0
Jak jest "bronić wyniku!" po portugalsku?
2
@Deviler szkoda, byłem za Petkovicem :/ Beton ciągnie do betonu jednak...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 kurczę, ale ma dobry szampon, też chciałbym tak wzmocnić włosy!
9
Szok jednak Zizou;)
https://mobile.twitter.com/OfPolski/status/1617149097919582208
0
@draxidox ale urwał!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Deviler Michał Probierz, dobre bo polskie;)
1
Niedawno wstałem i widzę czarny sportowy dzień dla Polski...Odpadła Iga, Hurkacz, Granerud dogania Dawida ech:/
1
Widzę walka bark w bark...
1
City i Pep chyba ta formuła się wypala powoli
1
Na Kino Polska właśnie startuje fajna czarna, polska komedia pt. Ciało, polecam;)
0
@Majkel34 niestety ma małe szanse obecnie:/
1
@Robert1603 Oczywiście, jeden z moich ulubionych seriali, klimat, muzyka, aktorzy, sceneria:)
1
@Chaoss historia zna takie przypadki np. piłkarz Hondurasu Boniek Garcia;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Boniek_Garc%C3%ADa
0
Rudiger znowu będzie w masce grał;)
1
@GeneralXavi ale ten mecz nudny jak narazie
0
Busi w humorze, Nasz kochany kapitan haha On powinien wyjść z piana na ustach, coś tam szepnac, sprowokować Benzeme a tu zabawa, uśmiechy...Dajcie spokój
0
Adam w takich warunkach skakał bez problemów;)
1
Zaczynamy bitwę Polska-Słowenia!
0
@BulaKG a Xavi do grudnia!
0
Jak Wąsek się poprawi w 2 serii, to wygramy;)
0
Fajny, sportowy weekend: skoki x 2, wieczorem piłka ręczna Polska-Słowenia, jutro Barca Real, Lubię to:)