0

I co to pytanie Szczepłka wniosło?! A no nic...Cała ta konferencja kabaret lekki, Kulesza i dziennikarze siebie warci, Santos wypadł dobrze wg mnie

2

Dajcie Czarkowi spokój, on już fizycznie i psychicznie nie daje rady...

0

@P33ck ale też meczycho Stal Mielec-Lech Poznań;)

0

@Bartula to świat Zenka Martyniuka i Kapitana Bomby;)

0

@FcPortoFan1999 powinien walnąć małpkę na rozluźnienie!

0

Czekam na pytanie od Łukasza Ciony!

5

@Nazio87 dobry tatar jest przepyszny plus zimna wódeczka:)

0

Jak jest "bronić wyniku!" po portugalsku?

2

@Deviler szkoda, byłem za Petkovicem :/ Beton ciągnie do betonu jednak...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 kurczę, ale ma dobry szampon, też chciałbym tak wzmocnić włosy!

9

0

@draxidox ale urwał!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Deviler Michał Probierz, dobre bo polskie;)

1

Niedawno wstałem i widzę czarny sportowy dzień dla Polski...Odpadła Iga, Hurkacz, Granerud dogania Dawida ech:/

1

Widzę walka bark w bark...

1

City i Pep chyba ta formuła się wypala powoli

1

Na Kino Polska właśnie startuje fajna czarna, polska komedia pt. Ciało, polecam;)

0

@Majkel34 niestety ma małe szanse obecnie:/

1

@Robert1603 Oczywiście, jeden z moich ulubionych seriali, klimat, muzyka, aktorzy, sceneria:)

1

@Chaoss historia zna takie przypadki np. piłkarz Hondurasu Boniek Garcia;)

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Boniek_Garc%C3%ADa

0

Rudiger znowu będzie w masce grał;)

1

@GeneralXavi ale ten mecz nudny jak narazie

0

Busi w humorze, Nasz kochany kapitan haha On powinien wyjść z piana na ustach, coś tam szepnac, sprowokować Benzeme a tu zabawa, uśmiechy...Dajcie spokój

0

Adam w takich warunkach skakał bez problemów;)

1

Zaczynamy bitwę Polska-Słowenia!

0

@BulaKG a Xavi do grudnia!

0

Jak Wąsek się poprawi w 2 serii, to wygramy;)

0

Fajny, sportowy weekend: skoki x 2, wieczorem piłka ręczna Polska-Słowenia, jutro Barca Real, Lubię to:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?