0

@J4no Schalke idzie po 4 remis 0-0 także może być problem

0

Paulo Sousa narazie Nie Top;)

2

Rashford Mbappe Kvaradona chyba top 3 na dzisiaj, zgoda?

1

@barcelonaLM 3 wojna światowa o Nowy Ład Światowy nadchodzi...

5

@betonito oraz mistrzem w docieraniu na urodziny siostry w marcu;)

0

Lech Zagłębie Lubin już 0-2, niezłe jaja;)

0

@Wossi61FCB Burak? To bardziej Ramos czy Casemiro, ale Mbappe? To podaj przykład Jego chamskiego zachowania, nie mówię ma ego jak każdy wielki gracz, ale przynajmniej odpowiedni charakter i mental do piłki, nie jest ciepłą kluchą

1

@Firestone troszkę czasami gwiazdorzy, ale to świetny zawodnik, dałby bardzo dużo Barcelonie;)

1

Kyliana Mbappe to naprawdę chciałbym kiedyś zobaczyć w Barcelonie!

1

Strzela Bamba oj zacznie się samba:)

0

Miedź Legnica wraca do życia, tabela polskiej ligi na dole spłaszcza się

1

@DonAndresFCB coś czuję, że po sezonie odejdzie do Arabów i rywalizacja Messi vs. Ronaldo znowu;)

0

Bramkarz Płocka mistrz haha Najepierw wypuścił piłkę z rąk, później ratując tą sytuację zrobil karnego, którego obronił ale wyszedl z linii za wcześnie i powtórzyli karnego xD

0

Ulalal Kylian Mbappe jak szef:)

9

@Emhyr Robert niech zje w końcu porządnego schabowego z ziemniakami i kapustą a wróci na właściwe tory;) Ta Anka z tą dietą go wykończy...

0

Koniec marzeń Arsenalu o mistrzostwie chyba...

1

Silva haha co za gość:)

9

1

0

@Chaoss mógł kupić koszulkę z Messim przed Mundialem, ja tak zrobiłem np.:)

14

W sumie przykre to, że w 1/8 brakuje Barcy ktora akurat teraz jest w niezłej formie:/ A mamy Brugge czy Totki...

1

Krwawe Walentynki dla PSG...

1

Adios Pavard emocje do końca;)

0

Offside;) .

0

@lionelmessigoat niezbalansowany (obrona-atak) zespół niestety

1

Musiala świetny grajek naprawdę!

1

Pewne niedociągnięcia w grze PSG są:)

0

Wchodzi szef wszystkich szefów;)

0

@AFA90 karny myślę wtedy

0

@MesQueUnClub96 przecież się rozgrzewa haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?