Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@J4no Schalke idzie po 4 remis 0-0 także może być problem
0
Paulo Sousa narazie Nie Top;)
2
Rashford Mbappe Kvaradona chyba top 3 na dzisiaj, zgoda?
1
@barcelonaLM 3 wojna światowa o Nowy Ład Światowy nadchodzi...
5
@betonito oraz mistrzem w docieraniu na urodziny siostry w marcu;)
0
Lech Zagłębie Lubin już 0-2, niezłe jaja;)
0
@Wossi61FCB Burak? To bardziej Ramos czy Casemiro, ale Mbappe? To podaj przykład Jego chamskiego zachowania, nie mówię ma ego jak każdy wielki gracz, ale przynajmniej odpowiedni charakter i mental do piłki, nie jest ciepłą kluchą
1
@Firestone troszkę czasami gwiazdorzy, ale to świetny zawodnik, dałby bardzo dużo Barcelonie;)
1
Kyliana Mbappe to naprawdę chciałbym kiedyś zobaczyć w Barcelonie!
1
Strzela Bamba oj zacznie się samba:)
0
Miedź Legnica wraca do życia, tabela polskiej ligi na dole spłaszcza się
1
@DonAndresFCB coś czuję, że po sezonie odejdzie do Arabów i rywalizacja Messi vs. Ronaldo znowu;)
0
Bramkarz Płocka mistrz haha Najepierw wypuścił piłkę z rąk, później ratując tą sytuację zrobil karnego, którego obronił ale wyszedl z linii za wcześnie i powtórzyli karnego xD
0
Ulalal Kylian Mbappe jak szef:)
9
@Emhyr Robert niech zje w końcu porządnego schabowego z ziemniakami i kapustą a wróci na właściwe tory;) Ta Anka z tą dietą go wykończy...
0
Koniec marzeń Arsenalu o mistrzostwie chyba...
1
Silva haha co za gość:)
9
Nowy trener Pio Pio;)
https://mobile.twitter.com/BoniekZibi/status/1625630405821976576
1
@Comfortable_ 2;)
0
@Chaoss mógł kupić koszulkę z Messim przed Mundialem, ja tak zrobiłem np.:)
14
W sumie przykre to, że w 1/8 brakuje Barcy ktora akurat teraz jest w niezłej formie:/ A mamy Brugge czy Totki...
1
Krwawe Walentynki dla PSG...
1
Adios Pavard emocje do końca;)
0
Offside;) .
0
@lionelmessigoat niezbalansowany (obrona-atak) zespół niestety
1
Musiala świetny grajek naprawdę!
1
Pewne niedociągnięcia w grze PSG są:)
0
Wchodzi szef wszystkich szefów;)
0
@AFA90 karny myślę wtedy
0
@MesQueUnClub96 przecież się rozgrzewa haha