Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sane Mane pozamiatane:) Prawie;)
1
Dramat wielki dramat ta gra PSG
1
Ta linia pomocy PSG jakby taka nieekskluzywna;)
0
Mbappe przychodź do Nas, mamy jedną z najlepszych linii defensywnych w Europie, wygrasz trofea:)
1
@P33ck on poprzedni sezon sama liga włoska: 32 mecze 9 bramek 5 asyst, bardzo dobre statsy;) Pedro Pedrito:)
12
B-21 Raider Proszę Państwa!
https://mobile.twitter.com/Artur_Micek/status/1633161170008915968
1
O godz. 15 konferencja prasowa właściciela Motoru Lublin ;)
2
@barcelonaLM daj spokój, obrzydliwe memy dotyczące JP2, ataki na kościół, wartości, rodzinę...kampania wyborcza-nienawiści rusza pełną parą...
4
Te nowe bomby szybujące JDAM dla Ukrainy robią wrażenie:
https://mobile.twitter.com/bayraktar_1love/status/1633014924690481154
0
Hej próbował ktoś z Was zalogować sie na stronę Łączy Nas Piłka bilety i kupić bilet na mecz Polska-Albania? Ja cały czas próbuję i lipa...
1
@AFA90 myślę kierunek Arabia Saudyjska:)
1
Mam pytanie czy ktoś z Was wysyłał może maila z informacją do Barcelony dotyczącą artykułu na stronie meczyki pl, który obraża i szkaluje Nasz klub i prezesa? Może prawnicy Bracy chcieliby się temu bliżej przyjrzeć;)
0
@Kluivert_P każdy zasługuje na miłość nawet Sasha Grey
6
Nieźle;)
https://mobile.twitter.com/BartoszFlorek_/status/1632449313539338241
2
Sędziów widać mamy dobrze dogadanych;)
0
Brawo Prezes! Trzeba docenić wielką ambicję tego chłopaka:)
0
Prezes strzela chyba
0
@Nazio87 Top 10 filmów wojennych myślę:)
1
@Tomek_TF stawiam remis;)
1
Włączcie sobie Górnik Legia spore emocje;)
0
Chłop z Legii stracił zęby, dwie jedynki
0
Ale Nantes wygląda dramatycznie dzisiaj, tu będzie piątka jak nic;)
0
To co ile dzisiaj duet Mabppe-Messi strzeli?! Ja stawiam na 4 bramki;)
6
Tymczasem Słoweńcy;)
2
Ankara Arsenal Ankara Ankara!
0
Wolves Totki 1-0 ;)
2
Niemcy haha xD.
0
Słowenia to wygra
5
Ach Olek Zniszczoł kolejny wielki talent polskich skoków
2
@kynio302 niby kontuzjowany, ale dalej jurny chłopak;)