Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zip Arsenal Sporting!
1
Danielson syn Daniela:)
0
Tak to jest jak się piro w hali odpala:/
1
Dawid "Copperfield" Kubacki, wielkie brawa!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Maestro Dawid Kubacki!
2
Ładne skoki teraz...
1
Najnowszy sondaż wyborczy:
https://mobile.twitter.com/MateuszPluta02/status/1636366455410237444
0
@ToWinaSedziego też mnie wkurza ta ramka:/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@talizmo tu miałem największe wątpliwości, jednak Eintracht to nie taka mocna weryfikacja wg mnie, ok zgodzę sie na 4.5 gwiazdki:)
1
Siła zespołów po 1/8, skala 5 gwiazdkowa, wg mnie - opinia subiektywna;)
Bayern, Man City, Real *****
Napoli, Benfica ****
Chelsea ***
Inter, Ac Milan **
0
Klopp zadowolony:)
3
A za niedługo zaczyna sie Ramadan, więc Salah będzie jeszcze słabszy a terminarz The Reds maja bardzo ciężki...
0
No już tego Pan Złota Piłka nie mógł zepsuć:)
0
Benzema się trochę zepsuł ostatnio;)
1
O Osimhenu już piosenki nawet śpiewają:)
0
@PatrychoO błaznuje ostatnio ten chłopak
0
@kkbarca ja pie... co się dzieje z tą młodzieżą obecnie?!
0
Ciekawe kiedy w polskiej lidze piłkarze będą tak szybko biegali jak w meczu Real Live, jednocześnie prowadząc piłkę? ;)
0
Liverpool widać pewny w obronie;)
1
Powiedzmy szczerze czuję dzisiaj dwie 1-ki Napoli i Real, na luzie to wezmą:)
0
Co oglądacie jak mecz nr 1?! Ja już sam nie wiem "polskie" Napoli czy jednak klasyk Real-Live;)
2
@takisobiektos a no tak to są usprawiedliwieni, niech demolują miasto...
0
@dv7wisnia Osimhen-Orban w repce Nigerii ładnie to będzie chodziło;) Fajnie, że Piątkowski też zaczął grać regularnie
1
@Sulimo Eintracht ma chyba najgorszych kibiców w Niemczech, powinni ich wywalić na 10 lat z pucharów europejskich, kiboli zatrzymać i nałożyć dotkliwe kary finansowe na tych troglodytów!
4
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć zbiórkę i pomóc okaleczonemu przez psychopatę lub psychopatów kota, brak słów generalnie..:/
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/elvis-okaleczony
0
Kurczę człowiek kupił bilety na Polska-Albania, chce odwiedzić znajomego w Wawie a tu znowu problemy z dachem na Narodowym...Ale zwróćcie też uwagę na kolejną kwestię, bodajże w czerwcu mamy mecz wyjazdowy z Mołdawią a wiadomo jaka tam sytuacja teraz niestabilna...
15
@JohnnyBarca ok znalazłem 1-4 z Ajaxem w 1/8 finału LM w 2019 roku;)
0
Do statystyków pytanie! Kiedy ostatni raz Real przegrał u siebie różnicą 3 goli lub więcej w europejskich pucharach?