1

@Zip Arsenal Sporting!

1

Danielson syn Daniela:)

0

Tak to jest jak się piro w hali odpala:/

1

Dawid "Copperfield" Kubacki, wielkie brawa!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Maestro Dawid Kubacki!

2

Ładne skoki teraz...

1

0

@ToWinaSedziego też mnie wkurza ta ramka:/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@talizmo tu miałem największe wątpliwości, jednak Eintracht to nie taka mocna weryfikacja wg mnie, ok zgodzę sie na 4.5 gwiazdki:)

1

Siła zespołów po 1/8, skala 5 gwiazdkowa, wg mnie - opinia subiektywna;)

Bayern, Man City, Real *****
Napoli, Benfica ****
Chelsea ***
Inter, Ac Milan **

0

Klopp zadowolony:)

3

A za niedługo zaczyna sie Ramadan, więc Salah będzie jeszcze słabszy a terminarz The Reds maja bardzo ciężki...

0

No już tego Pan Złota Piłka nie mógł zepsuć:)

0

Benzema się trochę zepsuł ostatnio;)

1

O Osimhenu już piosenki nawet śpiewają:)


0

@PatrychoO błaznuje ostatnio ten chłopak

0

@kkbarca ja pie... co się dzieje z tą młodzieżą obecnie?!

0

Ciekawe kiedy w polskiej lidze piłkarze będą tak szybko biegali jak w meczu Real Live, jednocześnie prowadząc piłkę? ;)

0

Liverpool widać pewny w obronie;)

1

Powiedzmy szczerze czuję dzisiaj dwie 1-ki Napoli i Real, na luzie to wezmą:)

0

Co oglądacie jak mecz nr 1?! Ja już sam nie wiem "polskie" Napoli czy jednak klasyk Real-Live;)

2

@takisobiektos a no tak to są usprawiedliwieni, niech demolują miasto...

0

@dv7wisnia Osimhen-Orban w repce Nigerii ładnie to będzie chodziło;) Fajnie, że Piątkowski też zaczął grać regularnie

1

@Sulimo Eintracht ma chyba najgorszych kibiców w Niemczech, powinni ich wywalić na 10 lat z pucharów europejskich, kiboli zatrzymać i nałożyć dotkliwe kary finansowe na tych troglodytów!

4

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć zbiórkę i pomóc okaleczonemu przez psychopatę lub psychopatów kota, brak słów generalnie..:/

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/elvis-okaleczony

0

Kurczę człowiek kupił bilety na Polska-Albania, chce odwiedzić znajomego w Wawie a tu znowu problemy z dachem na Narodowym...Ale zwróćcie też uwagę na kolejną kwestię, bodajże w czerwcu mamy mecz wyjazdowy z Mołdawią a wiadomo jaka tam sytuacja teraz niestabilna...

15

@JohnnyBarca ok znalazłem 1-4 z Ajaxem w 1/8 finału LM w 2019 roku;)

0

Do statystyków pytanie! Kiedy ostatni raz Real przegrał u siebie różnicą 3 goli lub więcej w europejskich pucharach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?