Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widzę drugi bramkarz Kogutów się rozgrzewa, chyba zaraz zagrają na dwóch:) Grazie Conte!
1
Jak utrzymają to tempo to będzie wynik w granicach 18-0;)
3
Co to Newcastle zaczęło taniec;)
0
Ale się Korona Kielce rozpędziła w tej rundzie;)
0
I co? I co? Haha mamy mistrza świata z Reszowa! Brawo Łukasz!!!
0
Ok Panie i Panowie walka wieczoru, Come on Łukasz!
0
@Emhyr Lewy akurat ma teraz inne problemy niż granie w gry...
3
@Emhyr Deportivo La Coruna najbardziej, pamietam ich mecze i zawodników takich jak Diego Tristan, Roy Makaay,Juan Valeron, Djalminha czy Capdevila, piękny to był zespół;)
0
Jejku ten Miszkin w studiu...Dobrze, że chociaż Sylwia Dekiert i Tomek Adamek nadrabiają;)
0
Bayern co wy robicie;)
3
@P33ck Paulo Sousa Top!
2
@MesQueUnClub96 ja akurat nie chce ściągać Messiego z powrotem a i do Gundo mam wątpliwości
0
Barca to powinna powalczyć o np. młodego Hojlunda a nie brać wypalonego, emeryta Firmino...
0
8 minut doliczone ładnie;)
3
Brawo Warta Poznań!
0
No to Arsenal pięknie...
0
Marek Papszun myślę bliżej Barcelony od nowego sezonu;)
0
@tomek8756 mnie? Nie
0
Cristiano żółta kartka, Jego klub widzę już 0-2 w plecy, kłopoty, kłopoty;)
0
@arasz1819 tydzień temu był Poniedziałek Wielkanocny;)
0
Za chwilę przemowa Jarosława Kaczyńskiego na Krakowskim Przedmieściu z okazji 13. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej
6
Lewy najlepszą formę w Barcelonie miał na poczatku sezonu, był przygotowany przez Bayern. U Nas niestety sztab szkoleniowy chyba nie ma o tym za bardzo pojęcia, to jest aż niepojęte ilu dobrych pilkarzy gaśnie...
1
Legia szybko zaczyna taniec a Barca to szkoda słów...
1
BVB i Totki xD.
2
Gratulacje dla Warty Poznań i trenera Szulczka! Z najniższym budżetem znowu świetne wyniki wykręcają;)
0
A najlepsze jest to, że Lech wypożyczył Stali Mielec, swojego świetnego i młodego bramkarza Bartka Mrozka;)
0
Forza Fiorentina!
0
Haaland;)
6
To będzie bardzo słaby mistrz Hiszpanii...Mistrz który w pucharach europejskich jest typowym średniakiem ostatnio:/
0
Lewy jest przemęczony, nawet Janek Tomaszewski o tym wspominał ostatnio;)