2

Widzę drugi bramkarz Kogutów się rozgrzewa, chyba zaraz zagrają na dwóch:) Grazie Conte!

1

Jak utrzymają to tempo to będzie wynik w granicach 18-0;)

3

Co to Newcastle zaczęło taniec;)

0

Ale się Korona Kielce rozpędziła w tej rundzie;)

0

I co? I co? Haha mamy mistrza świata z Reszowa! Brawo Łukasz!!!

0

Ok Panie i Panowie walka wieczoru, Come on Łukasz!

0

@Emhyr Lewy akurat ma teraz inne problemy niż granie w gry...

3

@Emhyr Deportivo La Coruna najbardziej, pamietam ich mecze i zawodników takich jak Diego Tristan, Roy Makaay,Juan Valeron, Djalminha czy Capdevila, piękny to był zespół;)

0

Jejku ten Miszkin w studiu...Dobrze, że chociaż Sylwia Dekiert i Tomek Adamek nadrabiają;)

0

Bayern co wy robicie;)

3

@P33ck Paulo Sousa Top!

2

@MesQueUnClub96 ja akurat nie chce ściągać Messiego z powrotem a i do Gundo mam wątpliwości

0

Barca to powinna powalczyć o np. młodego Hojlunda a nie brać wypalonego, emeryta Firmino...

0

8 minut doliczone ładnie;)

3

Brawo Warta Poznań!

0

No to Arsenal pięknie...

0

Marek Papszun myślę bliżej Barcelony od nowego sezonu;)

0

@tomek8756 mnie? Nie

0

Cristiano żółta kartka, Jego klub widzę już 0-2 w plecy, kłopoty, kłopoty;)

0

@arasz1819 tydzień temu był Poniedziałek Wielkanocny;)

0

Za chwilę przemowa Jarosława Kaczyńskiego na Krakowskim Przedmieściu z okazji 13. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej

6

Lewy najlepszą formę w Barcelonie miał na poczatku sezonu, był przygotowany przez Bayern. U Nas niestety sztab szkoleniowy chyba nie ma o tym za bardzo pojęcia, to jest aż niepojęte ilu dobrych pilkarzy gaśnie...

1

Legia szybko zaczyna taniec a Barca to szkoda słów...

1

BVB i Totki xD.

2

Gratulacje dla Warty Poznań i trenera Szulczka! Z najniższym budżetem znowu świetne wyniki wykręcają;)

0

A najlepsze jest to, że Lech wypożyczył Stali Mielec, swojego świetnego i młodego bramkarza Bartka Mrozka;)

0

Forza Fiorentina!

0

Haaland;)


6

To będzie bardzo słaby mistrz Hiszpanii...Mistrz który w pucharach europejskich jest typowym średniakiem ostatnio:/

0

Lewy jest przemęczony, nawet Janek Tomaszewski o tym wspominał ostatnio;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?