Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michael24 no i w sumie to, że jak skończą się pieniądze to zespoły typu City, Chelsea czy PSG wrócą na swoje miejsce;)
1
Najlepsze jest to ze Chelsea czy Man City przed przyjściem Abramowicza oraz szejków to były zespoły środka tabeli, Chelsea miala całe 1 mistrzostwo zdobyte 50 czy 60 lat temu, City 2 mistrzostwa, gdzie im było do historii Man Utd, Liverpoolu czy Arsenalu a teraz wielkie kluby;)
0
Gol gol i szok w Neapolu!
0
Jacek Bartosiak teraz na żywo w Krakowie na UJ:
https://www.youtube.com/live/haTtzoJC-qw?feature=share
0
@Poro6niec jak na emeryta nienajgorsze;)
0
@ObiwanKenobi Mentzen to wynalazek Tiktoka i tam jest Jego główny elektorat
0
I to różni właśnie Bayern od Borussii w tych najważniejszych momentach grają najlepiej;)
0
No w szoku jestem, znakomicie wygląda Legia, Raków bezzębny totalnie
1
I tak Legia Panowie i tak Legia;)
0
Arsenal znowu się będzie męczył czy jak?
0
Czytałem ponoć, że Florentino Perez rozważa by zaproponować 2-letni kontrakt Messiemu, grubo się dzieje:)
4
@ToWinaSedziego śpiewają o Barcelonie;)
0
Piękna polszczyzna, brawo Prezes;)
https://mobile.twitter.com/RafalStec/status/1641920165766938630
0
Hej macie jakieś info, Haaland dziś zagra?
1
@Faro Kylian Mbappe:)
11
Uważajcie na siebie jak spawacie!
https://mobile.twitter.com/HumansNoContext/status/1640806141532819474
0
@MateuszGotowka99 wiesz nic do Niego nie mam, ale to repka Hiszpanii, trzymajmy jakiś poziom
0
Kiedyś w ataku Hiszpanii wychodził Raul z Morientesem, później genialny duet Villa-Torres, obecnie na szpicy 33 letni Joselu w 1szym jaja lekkie;)
1
C'mon Scotland! :)
1
Cristiano jest wielki!
0
Mówię tylko polska myśl szkoleniowa, czekam na komentarz Janka Tomaszewskiego!
2
Gramy w grupie także z Wyspami Owczymi, które potrafiły ostatnio w swojej grupie LN zdobyć 8pkt wygrywając u siebie 2-1 z Turcją i Litwą;)
0
Niech wraca Czesiu i Grzegorz Krychowiak!
1
Wracaj Maestro, wracaj Czesiu Michniewicz!
1
@Emhyr a co Lewy taki skwaszony?
0
@Kidd przepraszam, przesadziłem masz rację
0
Ale że Krychowiaka nie wziął Santos to jestem w szoku, Naszego dyrygenta środka pola kadry jak kiedyś śp. Kaziu Deyna, Grzesiu tęsknimy i pamiętamy:/!
2
@Waslak12 Kiwi np.
2
@michal26 szykuje się prawdopodobnie koalicja PiSu i Konfederacji w nowym sejmie
2
Włosi wracają do gry w Europie, Tomek Hajto się załamie;) La Liga trochę wstyd, widać wpływ Tebasa...