Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keson aaa ok;)
1
Castellanos 11 bramek w lidze na ten moment, bardzo dobry wynik jak na pierwszy sezon w Europie:)
1
Carletto chyba dzisiaj z 1kg gum przeżuł hehe;) On jest twarza jekiejs
0
Kto przed Castellanosem ostatnio strzelił Realowi 4 bramki? Lewy?
0
@Lisek acha ok a widziałeś Jego statsy w MLS? On ma 24 lata, 1 sezon w Europie, Lewy tez ostatnio zawalił i co to zmienia, każdy napastnik pudłuje;)
2
Barca zamiast szukać właśnie takich młodych, głodnych sukcesów chłopaków jak Hojlund czy Castellanos to wolimy wydawać miliony na powrót emerytów/ przedłużanie kontraktów...A później zdziwienie że odpadamy szybicutko w Europie:/
1
Jest Castellanos, Argentyńczyk, 24 lata, do wzięcia, to my emeryta Messiego bierzemy;)
6
Ech szkoda mi Vinicjusza, spokojny chłopak z faweli i go prowokują
0
Ładnie Real wszedł w mecz;)
0
Czyli co rozumiem, że na tej kolacji Alba i Busi negocjują nowe kontrakty z dyrektorem sportowym Leo Messim tak?
3
Haha widzę na stronie Marci drugi news jest o tej fladze fanów Atletico z Polski na meczu Barcy, temat widzę poważny, bo aż 723 comentarios pod artykułem:)
1
Nasi "przyjaciele" Niemcy, dalej rasa Panów:
0
Napoli się widzę nie pie...! Hehe
0
Współczuję mu sędziować tak trudny mecz, chyba jednak słuszna decyzja;)
0
Ciekawe czy obronią jakiś rzut karny;)?
0
Jest walka w Londynie:)
7
Gorąco na dole w ekstraklasie:
0
@Pawel13sz Laporta nikomu nie przepuści co na drzewo nie ucieka haha
1
Mitoma jaki wjazd w Casemiro;)
2
Lewandowski co ty robisz...
1
Nie no ten sędzia to jest dramat...
0
Ferran teraz bedzie grał dobre mecze, żeby nie wylecieć z klubu;)
1
Widzew stracił moc w tej rundzie
2
Widzę drugi bramkarz Kogutów się rozgrzewa, chyba zaraz zagrają na dwóch:) Grazie Conte!
1
Jak utrzymają to tempo to będzie wynik w granicach 18-0;)
3
Co to Newcastle zaczęło taniec;)
0
Ale się Korona Kielce rozpędziła w tej rundzie;)
0
I co? I co? Haha mamy mistrza świata z Reszowa! Brawo Łukasz!!!
0
Ok Panie i Panowie walka wieczoru, Come on Łukasz!
0
@Emhyr Lewy akurat ma teraz inne problemy niż granie w gry...