0

@MesQueUnClub96 może grają na zwolnienie Tuchela:)

0

@P33ck a w niższych ligach marki takie jak Wieczysta Kraków czy KTS Weszło też w topie! Hehe

1

@Roobo nie gra Pio Pio w 1-szym składzie, więc stawiam na Napoli:P

1

@sevs obstawiam remis niestety...Tak ja napisałeś Korona w gazie

1

4

Thank you Śląsk Wrocław!

4

@Chaoss nie wiadomo czy nie będą grali na mniejszych stadionach;) Oporowska i Traugutta chyba;)

1

Trochę we Włoszech ciasno się robi w górnej części tabeli;)
Napoli dziś świętuje:)

0

@bartas97 no Yeboah dobry grajek

3

Czyli Radomiak zaczyna taniec, nie powiem cieszy mnie to;)

11

@Danny Gaucho haha czyli jednak Lewy Top!

40

Ciekawostka;)


0

@FcPortoFan1999 ja to widzę tak:

Śląsk Radomiak X
Stal Korona X

0

Robert niech stoi w polu karnym po prostu a nie bawi się w rozgrywanie...

1

La pogrom La zabawa;)

1

Nie było spalonego! Chyba;)

1

To Lewy dzisiaj zatańczy z Betisem bachatę!

1

To co Lewy hattrick dziś :P?

2

Hehe, Thank you referee;)

1

Tuluza już 4-0 z Nantes, niezłe złomowanie

0

@FcPortoFan1999 ja raczej neutralny kibic:) Ale stawiam na wygraną Stali 2-1;)

1

Panowie oglądajcie derby Rzeszowa, Resovia-Stal Rzeszów, Polsat Sport, już lecą;)

0

No Mourinho ładnie odbudował Romę:)

5

@Encore bo klucz to nie tylko pieniądze tylko dobre zarządzanie klubem i odpowiedni plan;)

5

Niezłe ujęcie:


1

@Emhyr przede wszystkim niech Lewy odpocznie i wejdzie w drugiej połowie

0

@Ptasior a taki jest plan?

0

@13th trochę dużo, pozdrawiam;)

5

Feta Lechii Gdańsk po awansie w 2008 roku:


0

Raków i Al Nassr La Zabawa;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?