Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 może grają na zwolnienie Tuchela:)
0
@P33ck a w niższych ligach marki takie jak Wieczysta Kraków czy KTS Weszło też w topie! Hehe
1
@Roobo nie gra Pio Pio w 1-szym składzie, więc stawiam na Napoli:P
1
@sevs obstawiam remis niestety...Tak ja napisałeś Korona w gazie
1
@Kgorecki2500 34 ;)
4
Thank you Śląsk Wrocław!
4
@Chaoss nie wiadomo czy nie będą grali na mniejszych stadionach;) Oporowska i Traugutta chyba;)
1
Trochę we Włoszech ciasno się robi w górnej części tabeli;)
Napoli dziś świętuje:)
0
@bartas97 no Yeboah dobry grajek
3
Czyli Radomiak zaczyna taniec, nie powiem cieszy mnie to;)
11
@Danny Gaucho haha czyli jednak Lewy Top!
40
Ciekawostka;)
0
@FcPortoFan1999 ja to widzę tak:
Śląsk Radomiak X
Stal Korona X
0
Robert niech stoi w polu karnym po prostu a nie bawi się w rozgrywanie...
1
La pogrom La zabawa;)
1
Nie było spalonego! Chyba;)
1
To Lewy dzisiaj zatańczy z Betisem bachatę!
1
To co Lewy hattrick dziś :P?
2
Hehe, Thank you referee;)
1
Tuluza już 4-0 z Nantes, niezłe złomowanie
0
@FcPortoFan1999 ja raczej neutralny kibic:) Ale stawiam na wygraną Stali 2-1;)
1
Panowie oglądajcie derby Rzeszowa, Resovia-Stal Rzeszów, Polsat Sport, już lecą;)
0
No Mourinho ładnie odbudował Romę:)
5
@Encore bo klucz to nie tylko pieniądze tylko dobre zarządzanie klubem i odpowiedni plan;)
5
Niezłe ujęcie:
1
@Emhyr przede wszystkim niech Lewy odpocznie i wejdzie w drugiej połowie
0
@Ptasior a taki jest plan?
0
@13th trochę dużo, pozdrawiam;)
5
Feta Lechii Gdańsk po awansie w 2008 roku:
0
Raków i Al Nassr La Zabawa;)