4

Co tam się stało? Vini chce wyjść na solo z kimś?

0

Mamma Mia dzieje się w Neapolu!

2

Oglądam chwilę ręczną i doping to głównie bluzgi i przekleństwa, na meczu piłki tyle nie ma...masakra lekka, wstyd Kielce...

1

@Joe_Pesci finał 10 czerwca...

0

Haaland ławka, Gundogan ławka, ech Pep...

0

@Medium trochę jestem haha;)

3

@michal26
@FcPortoFan1999

niewykluczone, że będzie np. mała tabela bo parę klubów będzie miało tyle samo punktów

2

Ostatnia kolejka:

Legia - Śląsk
Widzew - Korona
Stal - Warta
Cracovia - Płock

Będzie ciekawie;)

26

Mati uplastycznił:)


1

Yeboah dobry dzik!

1

Miedź la zabawa w polu karnym;)

0

@Sulimo zgadza się, grali fajny futbol, ale fatalna jesień może przesądzić

2

Ale wiecie co jest najlepsze? Że Płock zrobi dzisiaj 1 albo 1x z Rakowem, który pewnie zagra młodzieżą i rezerwami i walka dalej będzie trwała;) Może jeszcze się okazać, że spadnie Korona

4

Kurs na Śląsk 1.75 coś pięknego:)

1

Tu nie ma co czekać, tu trzeba dzwonić do wielkiego Mourinho:P

7

Odszedł Lewy i nie ma Bayernu;)

2

La zabawa w Monachium:)

2

Nie ma co się bać Bayernu w przyszłym sezonie ludzie! Nowa, odrodzona Barcelona będzie ich miała w 15 sekund w bocznej albo dosiadzie! ;)

4

Fajnie jak Villarreal wróci ponownie do Ligi Mistrzów, cel w zasięgu:)

1

Holger Rune to taki duński Haaland w tenisie;)

5

@Vampir707 #piekłomężczyzn

8

Uważajcie na siebie przy weekendzie!


0

Basel Fiorentina przerwany mecz?

1

O Carlo zmiana top haha:)

1

Śpieszmy się kochać Real Madryt...

1

Myślę, że pełna zgoda!


0

@Janas11224
1. Przybysze z kosmosu
2. Nie ma pojęcia:)

2

Naprawdę duże brawa dla Interu za podejście, prowadzą a obrońca Bastoni jeszcze akcje napędza!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

W finale na pewno nie można skreślać Interu, maja doświadczonych piłkarzy, są także ostatnio w dobrej formie, potrafią też świetnie łączyć dobrą defensywę i ofensywę;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?