Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co tam się stało? Vini chce wyjść na solo z kimś?
0
Mamma Mia dzieje się w Neapolu!
2
Oglądam chwilę ręczną i doping to głównie bluzgi i przekleństwa, na meczu piłki tyle nie ma...masakra lekka, wstyd Kielce...
1
@Joe_Pesci finał 10 czerwca...
0
Haaland ławka, Gundogan ławka, ech Pep...
0
@Medium trochę jestem haha;)
3
@michal26
@FcPortoFan1999
niewykluczone, że będzie np. mała tabela bo parę klubów będzie miało tyle samo punktów
2
Ostatnia kolejka:
Legia - Śląsk
Widzew - Korona
Stal - Warta
Cracovia - Płock
Będzie ciekawie;)
26
Mati uplastycznił:)
1
Yeboah dobry dzik!
1
Miedź la zabawa w polu karnym;)
0
@Sulimo zgadza się, grali fajny futbol, ale fatalna jesień może przesądzić
2
Ale wiecie co jest najlepsze? Że Płock zrobi dzisiaj 1 albo 1x z Rakowem, który pewnie zagra młodzieżą i rezerwami i walka dalej będzie trwała;) Może jeszcze się okazać, że spadnie Korona
4
Kurs na Śląsk 1.75 coś pięknego:)
1
Tu nie ma co czekać, tu trzeba dzwonić do wielkiego Mourinho:P
7
Odszedł Lewy i nie ma Bayernu;)
2
La zabawa w Monachium:)
2
Nie ma co się bać Bayernu w przyszłym sezonie ludzie! Nowa, odrodzona Barcelona będzie ich miała w 15 sekund w bocznej albo dosiadzie! ;)
4
Fajnie jak Villarreal wróci ponownie do Ligi Mistrzów, cel w zasięgu:)
1
Holger Rune to taki duński Haaland w tenisie;)
5
@Vampir707 #piekłomężczyzn
8
Uważajcie na siebie przy weekendzie!
0
Basel Fiorentina przerwany mecz?
1
O Carlo zmiana top haha:)
1
Śpieszmy się kochać Real Madryt...
1
Myślę, że pełna zgoda!
0
@Janas11224
1. Przybysze z kosmosu
2. Nie ma pojęcia:)
2
Naprawdę duże brawa dla Interu za podejście, prowadzą a obrońca Bastoni jeszcze akcje napędza!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
W finale na pewno nie można skreślać Interu, maja doświadczonych piłkarzy, są także ostatnio w dobrej formie, potrafią też świetnie łączyć dobrą defensywę i ofensywę;)