0

@eosz Polsat Sport

2

Piękne i pewne otwarcie mistrza!

1

@barcelonaLM Królu Holmenkollen!

3

Hubert mentalem zje Nole!

1

Ależ krzyki na meczu Svitolina Azarenka:)

0

To chyba Djoko Hurkacz nie skończą dzisiaj;)

0

Przecież te returny Igi to dramat

1

Kłopoty, kłopoty Igi Świątek:/

0

Ale błędy Igi teraz...

2

Stopkarze zachwyceni;)

4

To poczekamy jeszcze na Igulca hehe

1

@Pawel13sz Cristiano

1

No to jeszcze poczekamy na Igę;)

0

Rybakina mocna dziewczyna;)

4

Well done Andy Murray!

1

Jeśli ktoś ma chwilkę a chciałby posłuchać o Polakach na Kremlu, 2 cześci, m.in. Jacek Komuda, Jacek Bartosiak czy Marcin Troński jako narratorzy, polecam!




5

Mr Roger Federer:)


15

@MesQueUnClub96 liga izraelska 21 w rankingu UEFA, Polska 24 miejsce;)

1

Nie wiedziałem, że 43-letnia Venus Williams jeszcze gra. Jeszcze będą jaja jak wygra Wimbledon, w sumie poziom u kobiet nie za wysoki obecnie;)

0

Ale że Lewy i Musk będą ograniczać wolnosc w necie to się nie spodziewałem...

1

To co Musk zrobił to jest dramat po prostu, najlepsza platforma...

0

@Tomo1989 nie działa...

10

Twitter R.I.P. - Śpij słodko aniołku:(

0

@MesQueUnClub_87 sorry ktos wrzucil rzeczywiscie to usuwam;)

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Tak Niemcy "dbają" o środowisko, fajna nitka:


2

Brzmi dosyć poważnie...


0

Kukiz idzie z Pisem do wyborów? Nieźle;)

1

Amerykanie pokazali Nam miejsce w szeregu...Szycha żeśmy nawet nie zrobili:/

3

Nieźle;)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?