Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ok cieszmy się chwilą, ale Stal Mielec wg większości "ekspertów" spada z ligi;)
1
@FcPortoFan1999 oglądane jest:)
0
@SelloutCrowd mamy przecież Dembele;)
0
Mbappe wystawiony na sprzedaż ponoć, niech Barca bierze kredyt i powalczy o tego chłopaka do cholery!
3
Stare czasy:
1
@VegetaPolska to bierz się za Nią chłopie!
2
Najwiecej zwycięstw na Wimbledonie mężczyźni:
Roger Federer - 8
Novak Djokovic, Pete Sampras i William Renshaw - 7
0
@Kamiloza91 po 7 zwycięstw: Novak Djokovic, Pete Sampras i Amerykanin William Renshaw
4
I Król Wimbledonu z 8 zwycięstwami czyli Mr Roger Federer narazie dalej śpi spokojnie;)
3
Umarł król, niech żyje król Alcaraz!
1
@Encore kawał chama:/
2
Oby Novak nie dostał dyskwalifikacji jak kiedyś w US Open, taki to "dżentelmen" kortu;)
0
Vamos Carlitos brawo!
2
@Rl9k1nG kciuk dla Zarysu!
1
Nole zaczyna sędziować widzę haha
0
Wypił sok z gumijagód? No to lecimy;)
0
To jest demolka Djokovica! Vamos Carlitos!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Djokovic nie nadąża za młodym:)
0
Djokovic to taki trochę Goncalo Feio w tenisie;)
4
Po tym secie Novak robi przerwę medyczną:
TAK 1.05 NIE 25.0
3
Brawo Carlitos!
0
No w końcu ostrzeżenie dla Serba!
0
Serba goń goń goń!
0
Carlitos mógłby trochę mocniej popracować nad serwisem, to nie jest Jego jakiś duży atut niestety
2
To przedłużanie serwisów przez Djokovica jest po prostu żenujące, dlatego nigdy nie polubię tego tenisisty:/ Plus oczywiście nieraz symulowanie bólu pleców czy generalnie kontuzji...
0
Niech Alacaraz najlepiej podda ten mecz jak ma takie błędy robić:/
0
Nie ma Rogera, nie ma Nadala i nie ma kto powstrzymać zarozumiałego Serba...
0
Federer dalej jest królem męskiego Wimbledonu - 8 zwycięstw przy 7 Djokovica i mam nadzieję, że dalej tak pozstanie;) Vamos Carlos Alcaraz!
3
Korneluk to się ogarnie na tym środku?! :/