0

@Albatros Ronaldo i Santos:P

0

Ale Ronaldo żałuje tej pauzy pewnie;)

0

@RichardWinters zgadza się plus Philips ma Dolby Atmos, wiadomo najlepiej mieć do tego kino domowe, więc Philips chyba najsolidniejszy;)

0

@sonek zwróć uwagę na częstotliwość odświeżania obrazu (Hz). Im wyższa tym lepiej zwłaszcza dla transmisji sportowych;)

Tu akurat widzę wszystkie mają 60Hz, możesz więc porównać np. ilość wejsc HDMI, gdzie są umieszczone (z boku idealnie myślę)

4

0

To się nagrał Med można wyłączyć

1

Djoko przyjął witaminki to można grać;)

0

@FcPortoFan1999 trochę racji masz, to pewnie Papszuna mogą wpuścić na tą minę

0

@FcPortoFan1999 kadra to kadra;)

0

Idealny trener to Kosta Runjaic;) Dawał radę w Pogoni, daje radę w Legii, zna polską ligę:)

0

@MarcelNJ11 Kanał Sportowy;)

5

Ale ten Podoliński dzisiaj pieprzy:/

0

@FcPortoFan1999 proszę Cię haha

9

W ogóle dla mnie największym śmiechem jest mówienie, że zagraliśmy dobre 20, 30 czy 45 minut. K...mać to po co mecz trwa 90minut?! Co mnie intersuje dobry kwadrans czy pół godziny? To jest jakaś abstrakcja;)

2

Żeby trener kadry nie znał języka angielskiego chociaż...

1

Santos uśmiechnięty xD

4

@MateuszGotowka99 a Podolinka broni piłkarzy żenada...

1

@D10SLEO to 50/50

1

Z kim te ewentualne baraże?! ;)

0

Czekamy na komentarz Kowala!

0

Fajna muza, buja;)

0

Ladnie Karol, próbuj brawo!

0

Sylvinho top trzeba przyznać:)

0

@Marcelinho99 jedno słowo: bachata:/

0

@barcowy1899 takich Kulesza ma doradców fachowców haha

2

Zobaczycie że będzie za parę dni wywiad Lewego i ze łzami w oczach opowie, że to przez sprawy osobiste i tą pieprzoną bachatę...

0

Dla lepszego klimatu polecam;)


4

Ciekawe czy Kulesza i spółka po ewentualnej porażce pójdą "na miasto" na dziewczyny, sziszę i kebaba?

0

@Sysia11 Zieliński powinien już dawno usiąść na ławce w kadrze!

4

Ale Ania i Lewy wywijają w tej reklamie Lidla;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?