15

Cancelo to człowiek czy reptilianin?!


3

Ruszyla maszyna pod nazwą Stal Mielec;)

1

Xavi do grudnia!

0

Za chwilę mecz kolejki polskiej ekstraklasy Lech Poznań - Stal Mielec! Zapinamy pasy:)

5

Polska mistrzem Polski! Brawo, brawo dziewczyny!

0

Ależ Nasze grają, punktów nie oddają
Wieczorem impreza, Dj sie przymierza;)

0

Polska gurom! 2-1 w setach prowadzimy z USA!

0

@Nieznajomy no Grabary nie lubię, ale np. Marcin Bułka ma wszystko żeby być top bramkarzem:)

1

Widzę Cracovia zaczyna pikować w lidze, odszedł Michał Probierz i projekt sie posypał:P

0

@tristan87 na szczęście jest fajna, nowa grupa bramkarzy: Bułka, Tobiasz, Mrozek, Strączek, Grabara

1

@AdiKingu96 ok sprzedamy 1/4!

4

Ciekawostka o Kamilu Gliku:

"Posiada również obywatelstwo niemieckie (w niemieckim paszporcie jego nazwisko zapisane jest jako ''Glück'', co jest następstwem obywatelstwa jego dziadka, który, jako Górnoślązak, po II wojnie światowej znalazł się w nowych granicach Polski. Glik uważa się za Polaka i nie czuje żadnego związku z Niemcami."

0

Amerykanki z całym szacunkiem, to chyba jeden z najbrzydszych teamów w kobiecej siatkówce;)

15

A ten gnojek pan Z dalej swoje:


0

@takisobiektos Pyrka genialny występ:)

1

@AFA90 w sumie teraz sprawdziłem, to on był na wypożyczeniu z New York City i stamtąd właśnie odszedł za 15mln € do Lazio

1

Szkoda mi tego napatsnika-kozaka, Argentyńczyka Taty Castellanosa co odszedł z Girony do Lazio w tym sezonie i widać tam mało gra a Lazio 15 miejsce w lidze....w Gironie w poprzednim sezonie 35 występów 13 bramek

0

Girona widzę Przebudzenie Mocy;)

11

Wiedzieliście?! Hehe


1

Marcin Bułka Marcin! Brawo Nicea!

1

Ile to Stefański będzie sprawdzał? Hehe

1

I tak Legia Panowie i tak Legia mistrzem!

0

@FcPortoFan1999 tak Podolinka haha

0

@tristan87 mam nadzieję, że także Robert Podoliński!

0

Marek Papszun powinien dziękować opatrzności, bo wdepnąłby w niezłe bagno;)

0

@SkilledHydra16 ale widzę, że znowu bez Krzysia Wybielacza;)

0

Alvarez niebywały zawodnik! To wykończenie:) Haaland też super asysta

1

@Criss18Barca Niech sport wraca do normalnej telewizji (Canal+, Polsat, Eleven, Tvp Sport)!

7

To Stal Mielec czy...Barcelona?! Hehe


23

Narady trwają!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?