Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Cancelo to człowiek czy reptilianin?!
3
Ruszyla maszyna pod nazwą Stal Mielec;)
1
Xavi do grudnia!
0
Za chwilę mecz kolejki polskiej ekstraklasy Lech Poznań - Stal Mielec! Zapinamy pasy:)
5
Polska mistrzem Polski! Brawo, brawo dziewczyny!
0
Ależ Nasze grają, punktów nie oddają
Wieczorem impreza, Dj sie przymierza;)
0
Polska gurom! 2-1 w setach prowadzimy z USA!
0
@Nieznajomy no Grabary nie lubię, ale np. Marcin Bułka ma wszystko żeby być top bramkarzem:)
1
Widzę Cracovia zaczyna pikować w lidze, odszedł Michał Probierz i projekt sie posypał:P
0
@tristan87 na szczęście jest fajna, nowa grupa bramkarzy: Bułka, Tobiasz, Mrozek, Strączek, Grabara
1
@AdiKingu96 ok sprzedamy 1/4!
4
Ciekawostka o Kamilu Gliku:
"Posiada również obywatelstwo niemieckie (w niemieckim paszporcie jego nazwisko zapisane jest jako ''Glück'', co jest następstwem obywatelstwa jego dziadka, który, jako Górnoślązak, po II wojnie światowej znalazł się w nowych granicach Polski. Glik uważa się za Polaka i nie czuje żadnego związku z Niemcami."
0
Amerykanki z całym szacunkiem, to chyba jeden z najbrzydszych teamów w kobiecej siatkówce;)
15
A ten gnojek pan Z dalej swoje:
0
@takisobiektos Pyrka genialny występ:)
1
@AFA90 w sumie teraz sprawdziłem, to on był na wypożyczeniu z New York City i stamtąd właśnie odszedł za 15mln € do Lazio
1
Szkoda mi tego napatsnika-kozaka, Argentyńczyka Taty Castellanosa co odszedł z Girony do Lazio w tym sezonie i widać tam mało gra a Lazio 15 miejsce w lidze....w Gironie w poprzednim sezonie 35 występów 13 bramek
0
Girona widzę Przebudzenie Mocy;)
11
Wiedzieliście?! Hehe
1
Marcin Bułka Marcin! Brawo Nicea!
1
Ile to Stefański będzie sprawdzał? Hehe
1
I tak Legia Panowie i tak Legia mistrzem!
0
@FcPortoFan1999 tak Podolinka haha
0
@tristan87 mam nadzieję, że także Robert Podoliński!
0
Marek Papszun powinien dziękować opatrzności, bo wdepnąłby w niezłe bagno;)
0
@SkilledHydra16 ale widzę, że znowu bez Krzysia Wybielacza;)
0
Alvarez niebywały zawodnik! To wykończenie:) Haaland też super asysta
1
@Criss18Barca Niech sport wraca do normalnej telewizji (Canal+, Polsat, Eleven, Tvp Sport)!
7
To Stal Mielec czy...Barcelona?! Hehe
23
Narady trwają!