Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koniec wielkiego Rakowa?!
3
Legia chyba mistrzem Polski w tym sezonie
0
Na Polsat Sport News wywiad z Michalem Probierzem teraz, prowadzi Bożydar Iwanow;)
0
@FcPortoFan1999 jeszcze kupili prawa do 1 ligi ;)
0
@FcPortoFan1999 TVP ;)
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/puchar-polski-i-liga-sport-telewizja-polska
2
Wkurzyłem się na Polsat Sport...
2
@Mario96w zgadzam się
6
Także widzicie co się dzieje...
Powiedzmy szczerze najbliższe wybory, to wybór pomiędzy dwoma obozami: Pisem ( z patronem Anglosasów z USA i Wielkiej Brytanii) a Koalicją Obywatelską ( pod patronatem Niemiec i Francji)
3
Latarnik wyborczy:
1
Ale to że Niemcy chcą przywrócić kontrole na granicach z Polską i Czechami to jest hit;)
3
To znamy kolejny transfer Barcy;)
25
Nieźle...
0
Ostatni medaliści;)
Składy:
Polska – Hiszpania 2:3 (1:0)
Bramki: Kowalczyk 44, Staniek 76 – Abelardo 65, Kiko 72, 90.
Polska: Kłak – Jałocha (55. Świerczewski), Łapiński, Koźmiński, Wałdoch, Gęsior, Brzęczek, Juskowiak, Staniek, Kobylański, Kowalczyk.
Hiszpania: Toni – Ferrer, Lasa Goicoechea (51. Amavisca), Solozabal, Loprez Martinez, Enrique, Guardiola, Abelardo, Berges, Kiko, Alfonso.
4
Ta akcja to jakieś jaja:
1
@TheNekro94 wiara Nekro wiara:)
5
Wir fahren nach Paris! Brawo brawo brawo!!!
1
Stysiak power! Haha
1
@FcPortoFan1999 to jakieś jaja xD
0
Stysiak power! Łukasik ale charakter ma ta dziewczyna! Marysia trzyma dobre przyjęcie, pięknie dziewczyny walczą!
0
Polska potęga jest w siatkówce i basta! :)
0
@TheNekro94 więcej wiary:)
0
Dziewczyny zaprowadźcie Nas kibiców na szczyt! Good luck!
5
Mitoma on to ma;)
20
Chelsea to bardziej pralnia pieniędzy niż poważny klub sportowy mówiąc szczerze...
1
Drachal Złota Piłka!
0
Teraz sprawdzam, Ajax jest na 13 miejscu w lidze holenderskiej! Masakra co się dzieje z tym legendarnym klubem:/ Serce bolesne:(
10
Niemcy pokazują swoją prawdziwą twarz, twarz którą my Polacy znamy od setek lat:
https://i.pl/okazalo-sie-ze-niemiecki-msz-finansuje-organizacje-przywozaca-migrantow-we-wloszech-wybuchlo-wielkie-oburzenie/ar/c1-17916983
1
@Hubertusk podobnie wykrzywiało kiedyś Hillary Clinton.
Widzę zatem 3 opcje:
1) jest reptilianinem bądź inną istotą pozaziemską, trzeba zbadać Jego DNA
2) bierze jakieś silne środki pobudzające lub narkotyki
3) sprzedał duszę diabłu za sukcesy sportowe i demon co jakiś czas daje o sobie znać ;)
15
Cancelo to człowiek czy reptilianin?!
3
Ruszyla maszyna pod nazwą Stal Mielec;)