0

@Osyryes Kamil Kiereś

1

Szalom Bracia!


2

Nie wiedziałem, że w NIKu tyle piją...


0

Jejku marzę o obecności Wojtka Olszańskiego vel. Jaszczura w sejmie;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Głosujemy Panowie i Panie;)


6

Brawo Polacy są z Wami! Tu jest Polska a nie Polin!


1

To jest popierdółka a nie Barca jak dawniej, szkoda dawać jeść..:/

0

Ten Billiam-Smith wygrał m.in. z Okolie, to nie leszcz niestety...

2

Xavi OUT
Marek Papszun IN
:)

0

Luton i ŁKS połączy dziś pewna rzecz;)

0

@FcPortoFan1999 w tej lidze kompletnie brak dominatora jak np. Wisła Kraków kiedyś

2

Do Piasta mam duży szacunekza to że chcą pobić ten rekord remisów, postawili sobie cel i do Niego dążą, brawo!

1

Słynna defensywa Pogoni jak zwykle nie zawodzi!

1

Ale akcja Korony na 2-1, no brawa wielkie!

0

I brawo dla Aston Villi!

0

A Xavi i Iniesta bez Złotej Piłki...:/

0

A dlaczego Cristiano nie zaprosili na galę, jako gościa specjalnego choćby?!

0

@TheNekro94 kobiety mają więcej charakteru i jaj...Gundo zresztą ostatnio to potwierdził w wywiadzie pomeczowym:/

2

@Kgorecki2500 kolejny po Pawle Kowalu proizraelski polityk...


0

To jest ten speed czy jak mu tam?

9

Haaland sympatyczny gość ale nie ma podjazdu do Messiego czy Mbappe:)

4

I widzicie to jednak prawda, że to Polacy uczyli Francuzów jak jeść widelcem;)

4

Widownia gwiżdże nieźle hehe

1

Vinicius twarz walki z rasizmem, aż mi się łezka zakręciła

0

Wygra Mbappe coś czuję, chcąc promować czarnoskórych piłkarzy

0

Prezes Kylian samotnie;)

0

Kursy buków na mistrzostwo i na spadek w PL lidze:


0

@Encore ja miałem Watkinsa:[

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?