Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Osyryes Kamil Kiereś
1
Szalom Bracia!
2
Nie wiedziałem, że w NIKu tyle piją...
0
Jejku marzę o obecności Wojtka Olszańskiego vel. Jaszczura w sejmie;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karci0 tu artykuł:
https://gloswielkopolski.pl/internetowy-puchar-swiata-manuli-2023-magellan-z-poznania-walczy-o-nagrode/ar/c1-18150139
4
Głosujemy Panowie i Panie;)
6
Brawo Polacy są z Wami! Tu jest Polska a nie Polin!
1
To jest popierdółka a nie Barca jak dawniej, szkoda dawać jeść..:/
0
Ten Billiam-Smith wygrał m.in. z Okolie, to nie leszcz niestety...
2
Xavi OUT
Marek Papszun IN
:)
0
Luton i ŁKS połączy dziś pewna rzecz;)
0
@FcPortoFan1999 w tej lidze kompletnie brak dominatora jak np. Wisła Kraków kiedyś
2
Do Piasta mam duży szacunekza to że chcą pobić ten rekord remisów, postawili sobie cel i do Niego dążą, brawo!
1
Słynna defensywa Pogoni jak zwykle nie zawodzi!
1
Ale akcja Korony na 2-1, no brawa wielkie!
0
I brawo dla Aston Villi!
0
A Xavi i Iniesta bez Złotej Piłki...:/
0
A dlaczego Cristiano nie zaprosili na galę, jako gościa specjalnego choćby?!
0
@TheNekro94 kobiety mają więcej charakteru i jaj...Gundo zresztą ostatnio to potwierdził w wywiadzie pomeczowym:/
2
@Kgorecki2500 kolejny po Pawle Kowalu proizraelski polityk...
0
To jest ten speed czy jak mu tam?
9
Haaland sympatyczny gość ale nie ma podjazdu do Messiego czy Mbappe:)
4
I widzicie to jednak prawda, że to Polacy uczyli Francuzów jak jeść widelcem;)
4
Widownia gwiżdże nieźle hehe
1
Vinicius twarz walki z rasizmem, aż mi się łezka zakręciła
0
Wygra Mbappe coś czuję, chcąc promować czarnoskórych piłkarzy
0
Prezes Kylian samotnie;)
0
Kursy buków na mistrzostwo i na spadek w PL lidze:
0
@Encore ja miałem Watkinsa:[