2

Światełko do nieba w Rumii;)


0

@NeroTFP1 chyba obniżyli na 25 lat

1

Tak się bawią Ukraińcy w Warszawie, ale niech się bawią za chwilę nie będzie niepodległej Ukrainy i tyle:


9

Anka widzę też gra z Orkiestrą;)

0

Tymczasem Słoweńcy:)

2

Coraz gorzej w tym Naszym związku narciarskim pod rządami Adama Małysza:/

1

I poleciał Olek, po medale, po marzenia!

0

@Danny Gaucho mógłbyś zrobić statystykę polskich piłkarzy z ostatnich np. 30 lat, z największą liczbą hattricków w top 10 ligach powiedzmy;) Dzięki

1

Przypominam za 30min około MŚ w lotach Drużynówka;)

0

Włoski Grzesznik wygrywa, bravo!

2

Krzysztof Piątek hattrick, co za taniec!

0

Vamos Jannik! :)

1

Pistolero Pio Pio x 2!

1

Xabi Alonso
J.Klopp
Michel
Jose Mourinho
Marek Papszun

Tak to widzę:)

0

Jakbyście chcieli posłuchać prawdziwej polskiej, niezależnej telewizji. Z reguły nadaje codziennie od 21.30:

https://dlive.tv/NPTVPL

2

Dzieje się w USA:


1

Barca też zamiast sobie ściągnąć jakiegoś młodego kota z Polski na 2giego bramkarza, to pcha człowieka który nie ma pojęcia o bronieniu...

1

Boixos Nois powinni porozmawiać jakos z tymi piłkarzykami i sztabem!

0

It's time to say goodbye!

2

Ale żeście ekipę w tej Barcelonie zmontowali...

0

@MESSIah16 partia ARD za niedługo ukróci takie dziwactwa!

0

Las Palmas zaczyna taniec, brawo!

33

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

"Straszna" ta wojna na Ukrainie...


2

I to jest ten moment Bilbao

1

Pan Trener JE Ernesto Valverde!

4

To chyba po tryplecie:/

1

Wiadomo jak poważniejszy rywal, to Barca już większe kłopoty...To Barcelona to jedna, wielka żenada obecnie

7

Dominacja genetyczna haha:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?