3

Real przepchnie to City niestety...

0

Niepotrzebnie zupełnie...

7

Czuć dziś duży dreszczyk emocji (pozytywny), szykuje się wielki mecz i spektakl, wieczorem ogień na tłoki na maxa!

1

Może być po meczu w tym roku:


8

Ponoć też przychodzi nowy dietetyk do Legii;)

https://x.com/Rozglosnia3/status/1777626783564628210

0

Koszulka spoko ale cena? 499 PLN...


2

Sinner co forma gigant!

0

Cristiano Ronaldo Wielki:)


1

Wartość piłkarzy Walii i Polski. Johnson ok ma potencjał ale 48mln lekka przesada;)

2

@Kgorecki2500 dużo osób myśli starymi mapami mentalnymi, że Chiny to najgorsza jakość i badziew ale czy słyszałeś kiedykolwiek że np. ich szybkie pociagi wypadają z szyn?

1

Orban dba o interesy swojego kraju, otwiera się na współpracę z Azją a Polska jak ten "piesek" Ameryki nic bez ich zgody nie możemy...

Oczywiście w pro ekologicznej UE to "złe" auto bedzie kosztować powyżej 100tys. zł


5

Chyba spoko;)


2

Dzien Dobry Łukasz Ciona, Cioną po oczach mam pytanie: Czy to Żugajka dba o Roberta jajka? ;)

1

Ruszyła maszyna co zwie ŁKS;)

2

Górnik nieźle;)


0

@Mankind obce waluty na Revolut:) Można też tam inwestować w krypto (ja nie korzystałem z tego jeszcze)

5

Mocna ekipa:


0

Romańczuka Probierz powołał acha...

0

Bach bach bach Aptekarze!

3

O Boże Lautaro...

0

Polacy obudźcie się w końcu bo ci polskojęzyczni Nas zniszczą!


13

Pieprzona zielona, unijna komuna:/
Za chwilę mieszkanie/dom stanie się naprawdę dobrem luksusowym...

https://x.com/Tomasz_Narkun/status/1767533881505255767

0

Praca szuka człowieka:


7

Kocham naszych polityków;)


6

Nie znam drugiego kraju w Europie, który pozwala tak okradać swoich obywateli:



0

W hicie Ekstraklasy już 4 bramki a Barca dalej męczy bułę...Wiadomo co lepiej oglądać;)

1

Mam pytanie do kibiców z Białegostoku? Czemu tak dużo pustych miejsc jak na taki hit?!

1

Co ten Olmo?! Ech...

1

Kroos cały czas skrobanie i bez żółtej kartki kpina:/

0

Się fajnie bawi ten sędzia widzę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?