Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Real przepchnie to City niestety...
0
Niepotrzebnie zupełnie...
7
Czuć dziś duży dreszczyk emocji (pozytywny), szykuje się wielki mecz i spektakl, wieczorem ogień na tłoki na maxa!
1
Może być po meczu w tym roku:
8
Ponoć też przychodzi nowy dietetyk do Legii;)
https://x.com/Rozglosnia3/status/1777626783564628210
0
Koszulka spoko ale cena? 499 PLN...
2
Sinner co forma gigant!
0
Cristiano Ronaldo Wielki:)
1
Wartość piłkarzy Walii i Polski. Johnson ok ma potencjał ale 48mln lekka przesada;)
2
@Kgorecki2500 dużo osób myśli starymi mapami mentalnymi, że Chiny to najgorsza jakość i badziew ale czy słyszałeś kiedykolwiek że np. ich szybkie pociagi wypadają z szyn?
1
Orban dba o interesy swojego kraju, otwiera się na współpracę z Azją a Polska jak ten "piesek" Ameryki nic bez ich zgody nie możemy...
Oczywiście w pro ekologicznej UE to "złe" auto bedzie kosztować powyżej 100tys. zł
5
Chyba spoko;)
2
Dzien Dobry Łukasz Ciona, Cioną po oczach mam pytanie: Czy to Żugajka dba o Roberta jajka? ;)
1
Ruszyła maszyna co zwie ŁKS;)
2
Górnik nieźle;)
0
@Mankind obce waluty na Revolut:) Można też tam inwestować w krypto (ja nie korzystałem z tego jeszcze)
5
Mocna ekipa:
0
Romańczuka Probierz powołał acha...
0
Bach bach bach Aptekarze!
3
O Boże Lautaro...
0
Polacy obudźcie się w końcu bo ci polskojęzyczni Nas zniszczą!
13
Pieprzona zielona, unijna komuna:/
Za chwilę mieszkanie/dom stanie się naprawdę dobrem luksusowym...
https://x.com/Tomasz_Narkun/status/1767533881505255767
0
Praca szuka człowieka:
7
Kocham naszych polityków;)
6
Nie znam drugiego kraju w Europie, który pozwala tak okradać swoich obywateli:
0
W hicie Ekstraklasy już 4 bramki a Barca dalej męczy bułę...Wiadomo co lepiej oglądać;)
1
Mam pytanie do kibiców z Białegostoku? Czemu tak dużo pustych miejsc jak na taki hit?!
1
Co ten Olmo?! Ech...
1
Kroos cały czas skrobanie i bez żółtej kartki kpina:/
0
Się fajnie bawi ten sędzia widzę...