Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W hicie Ekstraklasy już 4 bramki a Barca dalej męczy bułę...Wiadomo co lepiej oglądać;)
1
Mam pytanie do kibiców z Białegostoku? Czemu tak dużo pustych miejsc jak na taki hit?!
1
Co ten Olmo?! Ech...
1
Kroos cały czas skrobanie i bez żółtej kartki kpina:/
0
Się fajnie bawi ten sędzia widzę...
0
To jest czerwona kartka!
1
W sprawie ewentualnej powtórki meczu w Belgii:
0
Pewnie się rosyjscy albo chińscy rządowi hakerzy bawią;)
0
Lewandowski, Piątek, Buksa, Zapolnik na marcowe mecze kadry!
2
@derlysy1979 życzę powiedzenia z Legią, ponieważ lubię i doceniam styl gry Pogoni, od wielu sezonów Pogoń się po prostu dobrze ogląda;)
0
@Danny Gaucho dzięki:) Koeman fenomen!
0
@Danny Gaucho masz może jakiś ranking najbardziej bramkostrzelnych obrońców w historii? ;)
0
Jaga kolejny klub zmęczony po pucharze Polski. Zostają jeszcze Pogoń i Raków;)
3
Nie no Poznań co Ty robisz?!
0
Piast Gliwice zagrał dzisiaj niezłą padakę
1
@MESSIah16 dokładnie bardzo niedoceniany piłkarz!
3
@bartas97 dramat ci komentatorzy...
5
Pogoń za ostatnie lata ładnej, ofensywnej gry zasługuje na ten Puchar! Brawo Portowcy!
4
@MESSIah16 Bułka ti dla mnie obecnie w top 10 bramkarzy świata, mega kocur i świetne warunki fizyczne!
0
@FcPortoFan1999 musi wrócić Papszun Marek chyba;)
0
Kłopoty, kłopoty Rakowa Częstochowa
1
@Kgorecki2500 zioła prowansalskie plus oregano, bazylia u mnie od zawsze w kuchni:)
1
@tbas no słyszałeś chyba ostatnio że są były/takie plany, udajesz głupiego?
9
@Jakchcesz a co ja mam za nich walczyć? Ukraina to nie moja ojczyzna, więc jak nie chcą się bić o wolność i niepodległość swojego kraju to ich sprawa
13
@FCB_dimiC no tak typowy argument, zależy im tak mocno na niepodległości swojego kraju, że za chwilę ja stracą...A w Polsce co chwilę daj daj, zbiórki na sprzęt i drony, niech dają pracujący zagranicą Ukraińcy jak już nie chcą walczyć w okopach.
13
Tak Ukraińcy sie bawią w Warszawie po dwóch latach wojny a polski żołnierz ma umierać z oligarchów...
https://x.com/sloncenarodupl/status/1761824126346379753
0
Na żywo teraz z protestów!
https://dlive.tv/NPTVPL
3
Ponad 2 godzinna rozmowa, dużo merytoryki i "mięsa", polecam odsłuchać w wolnym czasie!
0
Rozmowa z rolnikiem z Podlasia w RMF24:
https://www.youtube.com/live/0sS6iHVyc1s?si=DJMD4_5iMx0FBZ1v
3
Czyli Wisła Kraków podobnie jak Górnik Zabrze...