0

W hicie Ekstraklasy już 4 bramki a Barca dalej męczy bułę...Wiadomo co lepiej oglądać;)

1

Mam pytanie do kibiców z Białegostoku? Czemu tak dużo pustych miejsc jak na taki hit?!

1

Co ten Olmo?! Ech...

1

Kroos cały czas skrobanie i bez żółtej kartki kpina:/

0

Się fajnie bawi ten sędzia widzę...

0

To jest czerwona kartka!

1

W sprawie ewentualnej powtórki meczu w Belgii:


0

Pewnie się rosyjscy albo chińscy rządowi hakerzy bawią;)

0

Lewandowski, Piątek, Buksa, Zapolnik na marcowe mecze kadry!

2

@derlysy1979 życzę powiedzenia z Legią, ponieważ lubię i doceniam styl gry Pogoni, od wielu sezonów Pogoń się po prostu dobrze ogląda;)

0

@Danny Gaucho dzięki:) Koeman fenomen!

0

@Danny Gaucho masz może jakiś ranking najbardziej bramkostrzelnych obrońców w historii? ;)

0

Jaga kolejny klub zmęczony po pucharze Polski. Zostają jeszcze Pogoń i Raków;)

3

Nie no Poznań co Ty robisz?!


0

Piast Gliwice zagrał dzisiaj niezłą padakę

1

@MESSIah16 dokładnie bardzo niedoceniany piłkarz!

3

@bartas97 dramat ci komentatorzy...

5

Pogoń za ostatnie lata ładnej, ofensywnej gry zasługuje na ten Puchar! Brawo Portowcy!

4

@MESSIah16 Bułka ti dla mnie obecnie w top 10 bramkarzy świata, mega kocur i świetne warunki fizyczne!

0

@FcPortoFan1999 musi wrócić Papszun Marek chyba;)

0

Kłopoty, kłopoty Rakowa Częstochowa

1

@Kgorecki2500 zioła prowansalskie plus oregano, bazylia u mnie od zawsze w kuchni:)

1

@tbas no słyszałeś chyba ostatnio że są były/takie plany, udajesz głupiego?

9

@Jakchcesz a co ja mam za nich walczyć? Ukraina to nie moja ojczyzna, więc jak nie chcą się bić o wolność i niepodległość swojego kraju to ich sprawa

13

@FCB_dimiC no tak typowy argument, zależy im tak mocno na niepodległości swojego kraju, że za chwilę ja stracą...A w Polsce co chwilę daj daj, zbiórki na sprzęt i drony, niech dają pracujący zagranicą Ukraińcy jak już nie chcą walczyć w okopach.

13

Tak Ukraińcy sie bawią w Warszawie po dwóch latach wojny a polski żołnierz ma umierać z oligarchów...

https://x.com/sloncenarodupl/status/1761824126346379753

0

Na żywo teraz z protestów!

https://dlive.tv/NPTVPL

3

Ponad 2 godzinna rozmowa, dużo merytoryki i "mięsa", polecam odsłuchać w wolnym czasie!


0

Rozmowa z rolnikiem z Podlasia w RMF24:

https://www.youtube.com/live/0sS6iHVyc1s?si=DJMD4_5iMx0FBZ1v

3

Czyli Wisła Kraków podobnie jak Górnik Zabrze...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?