0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

I tak się kręci bat na niezależność Polski...


5

No zobaczymy:)


2

Za chwilę koncert Noworoczny Filharmoników z Wiednia na TVP 2, nie przegapcie:)

0

Jacek Kurski stworzył potwora (Sylwester Marzeń)!

3

Jak u Was zabawa?!


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie strzelamy! ;)


0

Obstawiam, że Pep zrobi kolejne zmiany między 85 a 90 minutą;)

0

Likwidują polskie media skandal i targowica!


0

@kcule14 Bowmore 12 np., troszkę droższa ale warto lub Jura 12 tańsza;)

1

Tak się bawi Zełenski i Jego rodzina a biedacy mają ginąć na froncie...

0

@FanBarcy22 Wszedł facet na lód i się załamał

3

Powinny powstać dwie telewizje:
TVP Rządowa oraz TVP Opozycja i byłby święty spokój;)

2

@Pawel13sz jak masz fanów Chelsea w rodzinie to jak najbardziej!

11

Ciekawostka: Do 2005 roku Chelsea miała mniej tytułów mistrza kraju(1) niż Stal Mielec(2)

1

@FcPortoFan1999 remis haha

0

Chelsea forma świąteczna;)

1

Aston Villa co Ty robisz?!

5

Ręka podniesiona na TVP, to ręka podniesiona na Polskę! Doprowadzą do wojny domowej i tyle...

15

Kolejny "normalny inaczej" myśliwy...


3

Próba szturmu na budynek Tvp odparta!


2

Trzymajcie się tam w tym TVP, posyłam Wam dwa plutony SS!

0

Drodzy koledzy gdzie najlepiej ogladnąć mecz Urawa - Man City? Dzięki;)

0

@Arn3th haha no nie, ten gość chyba takie geny;)

5

Wzruszająca historia!


0

Tak patrzę na nowy klub Grabary a mianowicie VFL Wolfsburg - 11 miejsce w lidze, 15 meczów rozegranych, 17 pkt zdobyte, 18 bramek strzelonych widzę transfer do top zespołu się szykuje;)

0

@FcPortoFan1999 nie no Jaga to absolutny Top w polskiej lidze obecnie! Gratulacje dla Podlasia:)

8

Fajna muzyka;)


6

To jeszcze Polska czy już Polin?! Gdzie my żyjemy ludzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?