0

A Xavi i Iniesta bez Złotej Piłki...:/

0

A dlaczego Cristiano nie zaprosili na galę, jako gościa specjalnego choćby?!

0

@TheNekro94 kobiety mają więcej charakteru i jaj...Gundo zresztą ostatnio to potwierdził w wywiadzie pomeczowym:/

2

@Kgorecki2500 kolejny po Pawle Kowalu proizraelski polityk...


0

To jest ten speed czy jak mu tam?

9

Haaland sympatyczny gość ale nie ma podjazdu do Messiego czy Mbappe:)

4

I widzicie to jednak prawda, że to Polacy uczyli Francuzów jak jeść widelcem;)

4

Widownia gwiżdże nieźle hehe

1

Vinicius twarz walki z rasizmem, aż mi się łezka zakręciła

0

Wygra Mbappe coś czuję, chcąc promować czarnoskórych piłkarzy

0

Prezes Kylian samotnie;)

0

Kursy buków na mistrzostwo i na spadek w PL lidze:


0

@Encore ja miałem Watkinsa:[

0

Co się dziś dzieje w Warszawie na Łazienkowskiej?! No nie mam pytań:)

1

@bartas97 spróbujemy;)

1

Nasi "przyjaciele i partnerzy" z Niemiec;)


3

Totki bez Harrego idą na mistrza:)

0

Dzieki Ci Boże za beniaminków;)

3

Ktoś na piwko się wybiera? ;)


25

Pan Trener Adam Nawałka:


6

Nieźle;)


1

Yokota x 2, co za dzik!

0

Ten sędzia wiele decyzji jakby z opóźnieniem, niepewnością...Dramat ten chłop jest:/

0

Mma Panowie Mma w Sevilli;)

0

Czy Exposito mógłby dostać polski paszport?

0

Ale ich na kontrach robią!

0

Exposito i Legia finito;)

0

Mo Salah mój ty kapitanie w Fantasy! Mega grajek tyle sezonów trzymać wysoki poziom w Premier League:)

4

@michal26 Izrael szuka guza na Bliskim Wschodzie i w końcu go znajdzie i nie pomoże patronat USA...

2

@FcPortoFan1999 ok ja dodam swój:

Mocna głowa do alko:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?