Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ten Maj z Bezpartyjnych wg mnie chyba najlepiej wypadł;)
1
Rachoń bardzo dobrze wypadł w debacie;)
1
@norbi77 a złe?! Młody, zdolny, błyskotliwy polityk:)
3
Wg Mnie Bosak to taki Mbappe w polityce, marnuje się u Sławka i Korwina...
2
Te debaty to szkoda czasu oglądać;)
7
@BulaKG myślę, że liczą, że takie sceny "obudzą" mocniej inne arabskie kraje regionu do pomocy Palestynie
0
No nie chce coś wracać do Polski kierowca z A1:
https://www.rp.pl/prawo-karne/art39234881-kierowca-bmw-z-a1-nie-chce-ekstradycji-obawia-sie-linczu
1
@P33ck dawać Xabiego do Barcelony!
1
Fajnie, że Marcin Bułka powołany! Kamil Grabara i tak nie chce jako 3-ci bramkarz przyjeżdżać i stroi fochy;)
8
Guardiola do grudnia!
0
@okiemtypera_lucaxx95 głosuj na PiS tak jak ja! ;)
0
Gual już zmieniony, nie dziwię się;)
0
Legia-Raków czy Arsenal-Man City co oglądacie;)?
0
Kłopoty, kłopoty Gliksona
3
@kamyk_23 ja sobie odpuściłem Konfę po tym jak Menzten dał 2kę w Warszawie Banasiowi...
0
Ajax w strefie spadkowej...
0
@FcPortoFan1999 zapraszamy tych "kolegów" do Polski, będą pod opieką Żylety;)
2
Zawsze i wszędzie Mo Salah w formie będzie!
2
Ciekawe czy Liban, Iran i Egipt a może inne kraje z Zatoki Perskiej włącza się do pomocy Palestynie? Izrael to okupant, którego chroni USA, w innej sytuacji już dawno byłoby po nich...
Z jednej strony nie dziwię się wściekłości Palestyńczyków, żyją skoszarowani jak w obozach, traktowani jak ludzie 2 kategorii:/
0
Śląsk idzie po mistrza w tym roku czy jak?
0
@tadzik447 to cytat z filmu Siedem;)
0
Powiem Wam tak, że Ernest Hemingway powiedział, że świat jest piękny i warto o niego walczyć. Zgadzam się z tą drugą częścią.
0
Bellinhgam Haaland Mbappe i można nie rozgrywać ligi hiszpańskiej:/
1
Chelsea, United ale zjazdy tych klubów...
1
@Johnnie_Walker rozumiem, dzięki bardzo i pozdrawiam! Masz u mnie piwko;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Johnnie_Walker
@tbas @Kidd
Panowie dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi!
Ja zdecydowanie fan właśnie ładnych plaż, pływania, ciepła plus myślę ponurkować z butlą coś;)
A jeszcze jak sytuacja z jedną kwestią - wiatru? Czy mocno przeszkadza w odpoczynku i ogólnie?
0
Był ktoś z Was może na urlopie na Wyspach Zielonego Przylądka? Jeśli tak, to jak opinie, wrażenia, dzięki za info:)
0
Ciekawe jak długo potrwa ta specjalna operacja wojskowa Hamasu mająca na celu wyzwolić Palestynę? Dziwna apatia izraelskich sił zbrojnych
2
W tym sondażu PiS plus Konfa mają powyżej 230 mandatów: