Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sylvinho top trzeba przyznać:)
0
@Marcelinho99 jedno słowo: bachata:/
0
@barcowy1899 takich Kulesza ma doradców fachowców haha
2
Zobaczycie że będzie za parę dni wywiad Lewego i ze łzami w oczach opowie, że to przez sprawy osobiste i tą pieprzoną bachatę...
0
Dla lepszego klimatu polecam;)
4
Ciekawe czy Kulesza i spółka po ewentualnej porażce pójdą "na miasto" na dziewczyny, sziszę i kebaba?
0
@Sysia11 Zieliński powinien już dawno usiąść na ławce w kadrze!
4
Ale Ania i Lewy wywijają w tej reklamie Lidla;)
1
@IronSanHybrid niech sie cofnie do środka po piłkę jak lubi ostatnio
0
Moja trójka kandydatów na nowego trenera kadry:
1. Marek Papszun
2. Goncalo Feio
3. Kosta Runjaic
;)
0
Moja trójka kandydatów na nowego trenera kadry:
1. Marek Papszun
2. Goncalo Feio
3. Kosta Runjaic
0
@Deviler bachata Cię pozamiata niestety...
0
@tbas poczytaj % ile zysku Orlenu pochodzi stricte ze sprzedaży paliwa;)
4
@fart jakaś grupa z większych miast głosuje też na dziwaków czy starych komunistów jak Czarzasty z Lewicy, ale co zrobisz:)
7
Tusk i Spółka mogą obiecać nawet 2000+ ,niższe podatki czy darmowe leki, pytanie czy oni kiedyś takie obietnice zrealizowali? Jarek kiedyś obiecał 500+ i słowa dotrzymał, Tuskowi nikt nie uwierzy w te bajki... tak samo jak pamiętam kiedyś był wielkim zwolennikiem podatku liniowego 19% m.in. ;) Niech Tusk przypomni ile za Jego czasów przychodów miał Orlen i jak to wygląda teraz;) W wielu aspektach cała Platforma to wydmuszka dla ludzi z wielkich miast i tyle.
1
La zabawa Hiszpanii:)
2
Albania w strachu, brawo Polska!
0
Dzisiaj nie ma już słabych drużyn;)
0
Djokovic tradycyjne zachowanie dla Serba, klasy Rogera czy Rafy nie przeskoczy;) Już kiedyś miał dyskwalifikację w US Open
0
Fritz solidniak do bólu nic poza tym, dziś niestety obstawiam 3-0 dla Djoko bez większych problemów
1
@FcPortoFan1999 a w listopadzie Napoleon w kinach;)
5
@Deviler Lisek wstyd...
0
@bartoszplucinski Kyle Walker, Piotrek Zieliński i Mbappe;)
0
Quique Setién, Janusz Niedźwiedź zwolnieni, karuzela trenerska ruszyła na całego jak widać;)
0
Barometr wyborczy;)
https://www.wnp.pl/parlamentarny/barometr-wyborczy-2023/
0
@Katalończyk 99 Polska 60% Wyspy Owcze 40% ;)
0
Brawo Karolina Wozniacka! 1-1 w setach:)
1
@adi7adi8 może to przez tą "truciznę" o której mówił Lewy:P
3
No to nieźle;)
0
Wg mnie niesłuszny karny dla Legii...wczesniej dziwna ręka obrońcy Legii przeszła bez echa