0

Sylvinho top trzeba przyznać:)

0

@Marcelinho99 jedno słowo: bachata:/

0

@barcowy1899 takich Kulesza ma doradców fachowców haha

2

Zobaczycie że będzie za parę dni wywiad Lewego i ze łzami w oczach opowie, że to przez sprawy osobiste i tą pieprzoną bachatę...

0

Dla lepszego klimatu polecam;)


4

Ciekawe czy Kulesza i spółka po ewentualnej porażce pójdą "na miasto" na dziewczyny, sziszę i kebaba?

0

@Sysia11 Zieliński powinien już dawno usiąść na ławce w kadrze!

4

Ale Ania i Lewy wywijają w tej reklamie Lidla;)

1

@IronSanHybrid niech sie cofnie do środka po piłkę jak lubi ostatnio

0

Moja trójka kandydatów na nowego trenera kadry:
1. Marek Papszun
2. Goncalo Feio
3. Kosta Runjaic
;)

0

Moja trójka kandydatów na nowego trenera kadry:
1. Marek Papszun
2. Goncalo Feio
3. Kosta Runjaic

0

@Deviler bachata Cię pozamiata niestety...

0

@tbas poczytaj % ile zysku Orlenu pochodzi stricte ze sprzedaży paliwa;)

4

@fart jakaś grupa z większych miast głosuje też na dziwaków czy starych komunistów jak Czarzasty z Lewicy, ale co zrobisz:)

7

Tusk i Spółka mogą obiecać nawet 2000+ ,niższe podatki czy darmowe leki, pytanie czy oni kiedyś takie obietnice zrealizowali? Jarek kiedyś obiecał 500+ i słowa dotrzymał, Tuskowi nikt nie uwierzy w te bajki... tak samo jak pamiętam kiedyś był wielkim zwolennikiem podatku liniowego 19% m.in. ;) Niech Tusk przypomni ile za Jego czasów przychodów miał Orlen i jak to wygląda teraz;) W wielu aspektach cała Platforma to wydmuszka dla ludzi z wielkich miast i tyle.

1

La zabawa Hiszpanii:)

2

Albania w strachu, brawo Polska!

0

Dzisiaj nie ma już słabych drużyn;)

0

Djokovic tradycyjne zachowanie dla Serba, klasy Rogera czy Rafy nie przeskoczy;) Już kiedyś miał dyskwalifikację w US Open

0

Fritz solidniak do bólu nic poza tym, dziś niestety obstawiam 3-0 dla Djoko bez większych problemów

1

@FcPortoFan1999 a w listopadzie Napoleon w kinach;)

5

@Deviler Lisek wstyd...

0

@bartoszplucinski Kyle Walker, Piotrek Zieliński i Mbappe;)

0

Quique Setién, Janusz Niedźwiedź zwolnieni, karuzela trenerska ruszyła na całego jak widać;)

0

0

@Katalończyk 99 Polska 60% Wyspy Owcze 40% ;)

0

Brawo Karolina Wozniacka! 1-1 w setach:)

1

@adi7adi8 może to przez tą "truciznę" o której mówił Lewy:P

3

No to nieźle;)


0

Wg mnie niesłuszny karny dla Legii...wczesniej dziwna ręka obrońcy Legii przeszła bez echa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?