Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tudora brać do Barcelony!
0
@michaleu Chelsea to chyba pierze pieniądze, bo jak to logicznie wytłumaczyć;)
0
Mati ma rację nie da się grać w piłkę w takich warunkach;)
1
Karuzela trenerska w Polsce;)
http://radiogol.pl/wiadomosci/karuzela-trenerska-w-ekstraklasie-tuz-tuz/
0
@Compadre Uwzględniono: wyjazdy, oprawy, u siebie, ulica czy nawet wspieranie zgód
0
Ranking ekip kibicowskich Polska, w dalszym wątku 2,3 i 4 liga:
https://x.com/OldTrafford1964/status/1691353299730026496
0
@Encore ciekawe kto najwięcej zarobił przez powiedzmy ostatnie 10 lat, Benfica, Ajax czy właśnie Brighton? ;)
2
@Destroyer_of_Worlds a Robinho np.? Kaka wg mnie miał świetną karierę:)
1
@FcPortoFan1999 na luzie;)
5
Pięknie Nam ta Polska się rozwija pod skrzydłami Pisu;) Tak naprawdę poza Konfą nie ma większej alternatywy
0
@Criss18Barca Tak Stano to człowiek dobrej zmiany, Mazurek nie wiem;)
1
To za kilka minut Czesiu Michniewicz zaczyna swoją wielką przygodę w Arabii;)
0
W Polsce prawa do pokazywania saudyjskiej ligi ma Tvp Sport tak?
3
Przecież z połowa składu Barcy to na polską ligę sie nadaje, bez zadziornosci, umiejętności i ambicji:(
1
Abde widać kot niezły, jaką my jakość na tej ławce:/ Kiedyś Fabregas, Yaya Toure czy Larsson na ławce siedzieli bo taka była konkurencja...
2
Ta Barca to dramat niestety, Xavi chyba do grudnia, Mancini jest wolny
1
No i ch... no i cześć:/
0
Nie słuchają coś Xaviego...
0
Team dnia Bayern czy PSG? ;)
0
Ech trzeba było brać Daniego Olmo...
4
16 minut do derbów Łodzi;)
4
Arabska LM = Europejska LM, chyba zgoda?
0
Cristiano strzela na 1-1! Maszyna:)
1
@FcPortoFan1999 ruszyła maszyna haha!
2
Koki Hinokio i cyk dwa dwa zero dla Stali!
2
Żaden polski zespół nie umie łączyć i pucharów i ligi;)
0
Mam pytanie, czy będzie znowu liga kibiców Barcy w Fantasy Football? :)
0
Polska piłka klubowa to potęga obecnie! ;)
0
Kości się połamią chyba dzisiaj...
0
Fajna ta realizacja przez kolegów ze Stanów xD niech przyjadą do Canal Plus po lekcje jak pokazywać np. Ekstraklasę;)