0

Djokovic już młodszy nie będzie, Alcaraz bierze dziś Cinci i broni US Open:)

1

@barcelonaLM i witaminki pewnie;)

1

Vamos Carlitos! Pięknie:)

0

Xavi chyba do grudnia...Później brać Papszuna póki wolny;)

0

Stal Śląsk 3-1
Śląsk Lech 3-1

Zadanie:
Oblicz wynik meczu
Stal Lech .....

0

Chelsea Londyn duma ligi hej! Duma ligi hej! Duma duma ligi hej! ;)

2

Co ten ŁKS zrobił;)

3

Zrobił to Hubert, brawo!

0

Hurkacz ładnie wszedł w ten mecz:)

2

Abha Czesława i Krychy prowadzi, Allah jest wielki!

0

Brighton będzie mistrzem Anglii w tym roku chyba;)

5

Duet Mitoma Estupinian Top! Zwłaszcza w Fantasy ;)

7

@Kapitan hawk może grą z kontuzją, nie wiadomo

3

Lech zmęczony sezonem chyba, ciężko grać na dwa fronty

2

Michał Probierz jako chyba jedyny trener w Polsce zawsze doceniał Słowaków;)

0

Trnava i chyba kończy się zabawa

0

Ciekawe kto poleci pierwszy Xavi czy Guardiola? ;)

0

@tbas no pasuje mieć topowych piłkarzy;)

1

Man City bez Gundo, Mahreza, Silvy, De Bryune, słabo widzę ten ich sezon bez wzmocnień pomocy i ataku

0

@Odcinkowy ja mam na Polsat Sport też;)

1

Brawo Sparta Praga!

2

Gratulacje dla Rakowa, ale ten Aris bardzo słabo się zaprezentował

1

Tudora brać do Barcelony!

0

@michaleu Chelsea to chyba pierze pieniądze, bo jak to logicznie wytłumaczyć;)

0

Mati ma rację nie da się grać w piłkę w takich warunkach;)

1

0

@Compadre Uwzględniono: wyjazdy, oprawy, u siebie, ulica czy nawet wspieranie zgód

0

Ranking ekip kibicowskich Polska, w dalszym wątku 2,3 i 4 liga:

https://x.com/OldTrafford1964/status/1691353299730026496

0

@Encore ciekawe kto najwięcej zarobił przez powiedzmy ostatnie 10 lat, Benfica, Ajax czy właśnie Brighton? ;)

2

@Destroyer_of_Worlds a Robinho np.? Kaka wg mnie miał świetną karierę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?