Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Djokovic już młodszy nie będzie, Alcaraz bierze dziś Cinci i broni US Open:)
1
@barcelonaLM i witaminki pewnie;)
1
Vamos Carlitos! Pięknie:)
0
Xavi chyba do grudnia...Później brać Papszuna póki wolny;)
0
Stal Śląsk 3-1
Śląsk Lech 3-1
Zadanie:
Oblicz wynik meczu
Stal Lech .....
0
Chelsea Londyn duma ligi hej! Duma ligi hej! Duma duma ligi hej! ;)
2
Co ten ŁKS zrobił;)
3
Zrobił to Hubert, brawo!
0
Hurkacz ładnie wszedł w ten mecz:)
2
Abha Czesława i Krychy prowadzi, Allah jest wielki!
0
Brighton będzie mistrzem Anglii w tym roku chyba;)
5
Duet Mitoma Estupinian Top! Zwłaszcza w Fantasy ;)
7
@Kapitan hawk może grą z kontuzją, nie wiadomo
3
Lech zmęczony sezonem chyba, ciężko grać na dwa fronty
2
Michał Probierz jako chyba jedyny trener w Polsce zawsze doceniał Słowaków;)
0
Trnava i chyba kończy się zabawa
0
Ciekawe kto poleci pierwszy Xavi czy Guardiola? ;)
0
@tbas no pasuje mieć topowych piłkarzy;)
1
Man City bez Gundo, Mahreza, Silvy, De Bryune, słabo widzę ten ich sezon bez wzmocnień pomocy i ataku
0
@Odcinkowy ja mam na Polsat Sport też;)
1
Brawo Sparta Praga!
2
Gratulacje dla Rakowa, ale ten Aris bardzo słabo się zaprezentował
1
Tudora brać do Barcelony!
0
@michaleu Chelsea to chyba pierze pieniądze, bo jak to logicznie wytłumaczyć;)
0
Mati ma rację nie da się grać w piłkę w takich warunkach;)
1
Karuzela trenerska w Polsce;)
http://radiogol.pl/wiadomosci/karuzela-trenerska-w-ekstraklasie-tuz-tuz/
0
@Compadre Uwzględniono: wyjazdy, oprawy, u siebie, ulica czy nawet wspieranie zgód
0
Ranking ekip kibicowskich Polska, w dalszym wątku 2,3 i 4 liga:
https://x.com/OldTrafford1964/status/1691353299730026496
0
@Encore ciekawe kto najwięcej zarobił przez powiedzmy ostatnie 10 lat, Benfica, Ajax czy właśnie Brighton? ;)
2
@Destroyer_of_Worlds a Robinho np.? Kaka wg mnie miał świetną karierę:)