7

Doświadczenie graczy Interu wygrało ten dwumecz

0

@PiotrR azjatycka;)

0

Cristiano Maszyna znowu strzela, tym razem z rzutu karnego:)

0

Marcin Lepa ależ krzyki ależ emocje ;)

0

Sędzia ślepy czy jak?! Ten sędzia francuski fatalny

3

O kurdę nieźle hehe:


0

Hej wybiera się ktoś może na Barcelonę na mecz z Sociedad lub Majorką? Widzę, że narazie nie ma dostępnych standardowych biletów, tylko pakiety...

0

@wasacz Co?! Haha

0

Wywiad z Lewym teraz:)

18

Orzeł z Polski:)


0

@kampe Nasi chcieli wyjść na solówki, szkoda że ich powstrzymali

3

Pytanie do redakcji:

Czy będą pamiątkowe koszulki do kupienia jak dawniej?! ;)

2

Niszczą kamery dzicz:/

0

Grubo się dzieje...

4

Jak w przyszłym sezonie za plecami Roberta będzie grał Gundogan, to będzie się działo;)

0

Brawo Robert, brawo przyszły kapitan Barcy!

1

Stefański mistrz, dał żółtą za nurkowanie a może być karny haha

0

@Encore Jarosław Jarosław!

1

Warto pamiętać, że Everton wygrał ostatnio 5-1 z Brighton na wyjeździe, są mega zmotywowani jak widać. Man City z kolei ma ten rewanż LM z tyłu głowy a z Realem wg mnie nie zagrali jakoś świetnie, dlatego stawiam 1X na Everton;)

1

Lens Co ty robisz?! :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Blanka zrobi dobry wynik, obstawiam top 10;)

0

Australia też bardzo dobra piosenka;)

2

Blanka haha pięknie ale tyłki pękną hejterom:)

1

@Gwyn tak masz rację, poprawiłem;)

2

@VamoSBarca88 czekamy na wyniki głosowania, do finału przejdzie 10 z 16 wykonawców z tego półfinału, Blanka top występ;)

0

Występy drag queen w UK to niestety standard często...:(

2

"Gang Albanii styl kozak w Albańskim Raju zasiada w lożach
Więc nie podskakuj bardzo wysoko, bo cię wyniosą na butach i nożach." ;)

2

Polska gurom tyle powiem hejterom;)

1

Blanka dla mnie występ top!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?