Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Doświadczenie graczy Interu wygrało ten dwumecz
0
@PiotrR azjatycka;)
0
Cristiano Maszyna znowu strzela, tym razem z rzutu karnego:)
0
Marcin Lepa ależ krzyki ależ emocje ;)
0
Sędzia ślepy czy jak?! Ten sędzia francuski fatalny
3
O kurdę nieźle hehe:
0
Hej wybiera się ktoś może na Barcelonę na mecz z Sociedad lub Majorką? Widzę, że narazie nie ma dostępnych standardowych biletów, tylko pakiety...
0
@wasacz Co?! Haha
0
Wywiad z Lewym teraz:)
18
Orzeł z Polski:)
0
@kampe Nasi chcieli wyjść na solówki, szkoda że ich powstrzymali
3
Pytanie do redakcji:
Czy będą pamiątkowe koszulki do kupienia jak dawniej?! ;)
2
Niszczą kamery dzicz:/
0
Grubo się dzieje...
4
Jak w przyszłym sezonie za plecami Roberta będzie grał Gundogan, to będzie się działo;)
0
Brawo Robert, brawo przyszły kapitan Barcy!
1
Stefański mistrz, dał żółtą za nurkowanie a może być karny haha
0
@Encore Jarosław Jarosław!
1
Warto pamiętać, że Everton wygrał ostatnio 5-1 z Brighton na wyjeździe, są mega zmotywowani jak widać. Man City z kolei ma ten rewanż LM z tyłu głowy a z Realem wg mnie nie zagrali jakoś świetnie, dlatego stawiam 1X na Everton;)
1
Lens Co ty robisz?! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Blanka zrobi dobry wynik, obstawiam top 10;)
0
Australia też bardzo dobra piosenka;)
2
Blanka haha pięknie ale tyłki pękną hejterom:)
1
@Gwyn tak masz rację, poprawiłem;)
2
@VamoSBarca88 czekamy na wyniki głosowania, do finału przejdzie 10 z 16 wykonawców z tego półfinału, Blanka top występ;)
0
Występy drag queen w UK to niestety standard często...:(
2
"Gang Albanii styl kozak w Albańskim Raju zasiada w lożach
Więc nie podskakuj bardzo wysoko, bo cię wyniosą na butach i nożach." ;)
2
Polska gurom tyle powiem hejterom;)
1
Blanka dla mnie występ top!