4

Ziela rozbierają wariaci haha

4

Campioni di Italia!!!

0

Zielu wchodzi! :)

5

No to nieźle;)


0

@Emhyr to Dembele np. ;)

0

@sintesox Język hiszpański jak najbardziej wg mnie, w USA za jakiś czas połowa ludzi bedzie mówiła w tym języku, do tego Ameryka Środkowa i Południowa (z wyłączeniem Brazylii). Fajne perspektywy i praca i wakacje i emerytura;)

0

Ojojoj Napoli Napoli kupon...

3

W tej formie Inter rozwali Milan w tym półfinale LM

0

Messi poleciał do Arabii negocjować kontrakt? Jak myślicie?

20

Także uważajcie na wasze zwierzątka:

https://x.com/swiat_kolpakow/status/1653666442515030020

0

To żart?! Hehe:


1

7

Myślałem że z Legii to Tobiasz normalny, myliłem się:/

0

@FCB24 tak staram sie oglądać, jestem koneserem;)

3

Creme de la creme, wspaniały to był mecz:)

2

@fart dwa proste słowa: Raków Częstochowa!

5

Ale ten Malarz to burak jest:)

3

Nie poddawaj się ukochana ma;)

0

Najnowsze wieści spod stadionu:


2

@Sulimo projekt Raków obawiam się skończy podobnie jak Groclin czy Amica niestety

0

Breaking news:

Słucham chwilę Meczyków i jest info, że ponoć kibice Legii nie zgodzili sie na dokładną kontrolę ich opraw, Raków natomiast już wszedł ze swoimi oprawami, będzie ciekawie znowu xD

4

Breaking news:


0

W polskiej lidze nie ma słabych drużyn! Santos się nie zna:)

0

Co Zrobił Jota?!

1

@FcPortoFan1999 w sumie taka Stal z tym Lechem 4pkt zrobiła w tym sezonie;) Wiesz może zajechani, ale to w Polsce nigdy nikt nie będzie w stanie grać na 2 frontach? Trochę słabe tłumaczenie:)

0

Może i Lech jest potężny w Europie natomiast w Polsce to obecnie 4 siła ligi;)

0

Są tu jacyś fani potężnego Lorient?

0

@Lanosss ale chodzi o Puchar Polski gdzie gra Raków i Legia, tamto właśnie miejsce pucharowe przechodzi na 4 zespół z ligi

1

Liverpool to skończy 5 czy 6-ką:)

1

Była, będzie, jest Stal FKS! Brawo Stal Mielec:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?