Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ziela rozbierają wariaci haha
4
Campioni di Italia!!!
0
Zielu wchodzi! :)
5
No to nieźle;)
0
@Emhyr to Dembele np. ;)
0
@sintesox Język hiszpański jak najbardziej wg mnie, w USA za jakiś czas połowa ludzi bedzie mówiła w tym języku, do tego Ameryka Środkowa i Południowa (z wyłączeniem Brazylii). Fajne perspektywy i praca i wakacje i emerytura;)
0
Ojojoj Napoli Napoli kupon...
3
W tej formie Inter rozwali Milan w tym półfinale LM
0
Messi poleciał do Arabii negocjować kontrakt? Jak myślicie?
20
Także uważajcie na wasze zwierzątka:
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1653666442515030020
0
To żart?! Hehe:
1
No comment na tą patalogię:
https://x.com/FPiasecki11/status/1653493803699916819
7
Myślałem że z Legii to Tobiasz normalny, myliłem się:/
0
@FCB24 tak staram sie oglądać, jestem koneserem;)
3
Creme de la creme, wspaniały to był mecz:)
2
@fart dwa proste słowa: Raków Częstochowa!
5
Ale ten Malarz to burak jest:)
3
Nie poddawaj się ukochana ma;)
0
Najnowsze wieści spod stadionu:
2
@Sulimo projekt Raków obawiam się skończy podobnie jak Groclin czy Amica niestety
0
Breaking news:
Słucham chwilę Meczyków i jest info, że ponoć kibice Legii nie zgodzili sie na dokładną kontrolę ich opraw, Raków natomiast już wszedł ze swoimi oprawami, będzie ciekawie znowu xD
4
Breaking news:
0
W polskiej lidze nie ma słabych drużyn! Santos się nie zna:)
0
Co Zrobił Jota?!
1
@FcPortoFan1999 w sumie taka Stal z tym Lechem 4pkt zrobiła w tym sezonie;) Wiesz może zajechani, ale to w Polsce nigdy nikt nie będzie w stanie grać na 2 frontach? Trochę słabe tłumaczenie:)
0
Może i Lech jest potężny w Europie natomiast w Polsce to obecnie 4 siła ligi;)
0
Są tu jacyś fani potężnego Lorient?
0
@Lanosss ale chodzi o Puchar Polski gdzie gra Raków i Legia, tamto właśnie miejsce pucharowe przechodzi na 4 zespół z ligi
1
Liverpool to skończy 5 czy 6-ką:)
1
Była, będzie, jest Stal FKS! Brawo Stal Mielec:)