Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Argentynie to każdy ma tatuaż?
1
Gorąco na trybunach także;)
2
Haha brawo Osasuna!
1
Dwa dwa dwa zero Lens, asysta Franka, co tu się dzieje!
1
Można wyłączyć...
0
A najlepsze, że Lechia sprzedaje bilety na mecz Lechia-Legia za...70zł, brawo marketing!
0
@FcPortoFan1999 no z tą atmosferą w szatni to PSG jeszcze może tego mistrza przegrać;)
1
Seko Fofana (ulubiony piłkarz Smoka;) i Lens wychodzi na 1-0!
0
@Arkon to są same mięśnie hehe;)
3
Jesli wynik Lechia Zagłębie 1-2 się utrzyma, to żegnamy już oficjalnie Lechię z ekstraklasy, kto by pomyślał, że taki ośrodek i miasto spadnie
3
Alexis Sanchez strzela na 1-0 dla Marsylii, ale gol nieuznany;)
0
Fajna atmosfera w Lens!
1
Nie przegapcie o godz. 21 meczu - szlagieru ligi francuskiej Lens-Marsylia, walka o awans do LM a może i dalej o mistrza, Franek w składzie Lens, emocje gwarantowane;)
0
@arasz1819 Tottenham też szuka trenera;)
1
@FcPortoFan1999 Dzięki za miłe słowa:) No Rzeszów obecnie bardzo ładnie się rozwija, zwłaszcza infrastruktura. Obserwując zmiany na przestrzeni lat, to obecnie czyste, spokojne, coraz nowocześniejsze miasto, w którym jest coraz wiecej firm a co za tym idzie pieniędzy na sport, bardzo mocne zespoły siatkowe a i piłka ostatnio ładnie sie rozwija. Stal Mielec wiadomo mocny ośrodek piłkarski nie od dziś;) Cieszy mnie to bardzo, że Podkarpacie idzie do przodu:)
1
Inter w gazie;)
0
Macie swojego Gundo;) To jest skandal, że potężny Norweg nie wykonywał!
0
Haaland przestał strzelać, czyli prosta symbolika, szykuje się mecz z Realem..:/
19
Brawo Maciej Skorża! Brawo Urawa!
2
Ależ meczycho ŁKS-Wisła;)
1
Bramkarz Bobek z ŁKS u narazie bardzo słaby występ
0
Czyli co trio Messi-Lewy-Neymar?
0
No ładnie to Brighton ostatnio leci;)
4
Ziela rozbierają wariaci haha
4
Campioni di Italia!!!
0
Zielu wchodzi! :)
5
No to nieźle;)
0
@Emhyr to Dembele np. ;)
0
@sintesox Język hiszpański jak najbardziej wg mnie, w USA za jakiś czas połowa ludzi bedzie mówiła w tym języku, do tego Ameryka Środkowa i Południowa (z wyłączeniem Brazylii). Fajne perspektywy i praca i wakacje i emerytura;)
0
Ojojoj Napoli Napoli kupon...